Jump to content

mirekkor1

Użytkownicy
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9, MI NOTE 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mirekkor1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. To w takim razie chodzi o Mi 9 PRO. Przeczytałem nagłówek i już nawet zacząłem ciągnąć nowe MIUI na swojego Mi 9. Dopiero w nazwie pliku zauważyłem, że chodzi o PRO.
 2. O jaki telefon chodzi? Na pewno o MI 9? Warto byłoby samemu zadbać o prawidłowe wpisy.
 3. Więc chyba chłopaki zrobili jakąś łatkę. Dziś zainstalowałem najnowszą wersjię beta, czyli rozwojową MIUI 20.12.2 ze strony miuipolska i na MI9 problem zniknął. Ciekawe, kiedy łatka pojawi się w wersji stabilnej, bo tam nadal jest problem i w Globalu i Europ.
 4. U mnie reset też nic nie dał, dopiero kiedy wgrałem stare MIUI 11 łączność po telefonie wróciła, ale z multimediami audio nadal jest problem. Za każdym razem po sparowaniu, trzeba na telefonie ręcznie wyłączyć i włączyć "audio". Audio działa do wyłączenia radia, po włączeniu znów trzeba powtórzyć operację parowania. Dobre i to, bo na MIUI12 nic nie działało. Podobno dopiero powrót do MIUI10 likwiduje ten problem. Ale, czy o to chodzi? Z tego co wyczytałem na forach, problem dotyczy części odbiorników samochodowych. Moje auto jest dwuletnie, ma zamontowany moduł Bluetooth 2.0 i współdziała ze starszą wersją MIUI, chociaż też kuleje. Za to z najnowszą wersją w ogóle się nie dogaduje.
 5. Telefony Xiaomi po aktualizacji do MIUI12 przestają łączyć się z zestawem głośnomówiącym w samochodach. Przejrzałem to forum - mnóstwo ludzi ma podobny problem i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi jak sobie z tym problemem poradzić, a moderator pytania wrzuca do kosza , "jako nic nie wnoszące" Jedyna rada, która rzeczywiście skutkuje, to powrót do MIUI9! Serio?! O co tu chodzi?
 6. Dzień dobry, Po zaktualizowaniu do MIUI 12.0.3 telefon MI 9 przestał się łączyć po bluetooth z zestawem głośnomówiący w moim aucie. Można sparować oba urządzenia, ale polaczenie jest zrywanie i automatycznie ponawiane i znów zrywane. Po zresetowaniu i przywróceniu ustawień fabrycznych problem nie zniknął. Wcześniej były problemy z nawiązaniem komunikacji po audio, a teraz po aktualizacji nie działa już i audio i telefon. Moduł Bluetooth jest w porządku ponieważ działa z innymi telefonami niż Xiaomi. (Samsung, Huawei) Problem jest natury ogólnej MIUI 12, ponieważ tak samo zachowuje się telefon MI NOTE 10, dlatego pytanie ponawiam na tym forum. Radio samochodowe posiada moduł z parametrami jak na załączonym zdjęciu. Parameter AVRCP (tylko taki można ustawić w telefonie) zmieniłem na 1,3 - bez efektu.
 7. Dzień dobry, Po zaktualizowaniu do MIUI 12.0.3 telefon przestał się łączyć po bluetooth z zestawem głośnomówiący w moim aucie. Można sparować oba urządzenia, ale polaczenie jest zrywanie i automatycznie ponawiane i znów zrywane. Wcześniej były problemy z nawiązaniem komunikacji po audio, a teraz po aktualizacji nie działa już i audio i telefon. Moduł Bluetooth jest w porządku ponieważ działa z innymi telefonami, ale innymi niż Xiaomi. (Samsung, Huawei) Podobny problem miałem z Mi Note 10, ale tam tylko nie nie działało audio.
 8. Zamówiłem u Chińczyka MI A1. Z tego co wiem, ma mieć czystego Andoida. Czy MIUI Polska przewiduje MIUI dla tego modelu? Chyba trochę będę tęsknił za systemem, który świetnie sprawował się na moim MI5.
 9. Albo pozostawienie oprogramowania "fabrycznego"...i chyba przy tym pozostanę. Dzięki jeszcze raz.
 10. Zainstalowałem. Niestety nie można uruchomić żadnej funkcji. Tylko jedno z okienek odsyła do strony odblokowania. Ten aktywny "krzaczek" w prawym dolnym rogu odpala okienko z jakimiś funkcjami, które się nie odpalają.
 11. Poddaję się! W Miflash pojawia się: albo :Flash done: succes" po sekundowym sflashowaniu i później nic sie nie dzieje, albo "flash tz error" I tak na zmianę. Mimo wszystko dziękuję za pomoc. O, a teraz pokazał sie komunikat w miflashu " Critical Partition Flashing not allowed." Czyli nie mogę wgrać ROM-u chinskiego, żeby mieć możliwość odblokowania bootloadera, bo mam zablokowany bootloader. Ale jaja! Chyba nie ma wyjścia i trzeba będzie się męczyć z syfmiui.
 12. W Minimal ADB Dostaję taki komunikat: FAILED (remote: The device is locked) finished. total time: 0.005s
 13. Próbuję miflashem. Takie okno mi się pokazałoniby po "flashowaniu" które trwało zaledwie sekundę. Telefon stoi od pół godziny w trybie fastboot i nic sie nie dzieje. Czy do EDL potrzebuję specjalnego kabelka?
 14. Mam zainstalowany jakiś sufmiui 8.0.5.0, który nie posiada, w opcjach programisty, włączenia możliwości odblokowania bootloadera, o które woła flashunlock i staje na 99% bez możliwości odblokowania. Instalacja chińskich romów się nie udaje, do botloader jest zablokowany. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
×
×
 • Create New...