Jump to content

Motorolka

Użytkownicy
 • Posts

  92
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

662 profile views

Motorolka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Dali, dali tylko samemu coś pozmieniałeś. P. S. Jaki jest sens przywracania systemu z kopii z błędem bo ja nie widzę żadnego. Miałeś czysty system trzeba było tam sprawdzić czy działa.
 2. Przytrzymaj na wolnym miejscu na pulpicie, u dołu wejdź w ustawienia i tam jest ta opcja, domyślnie jest wyłączona.
 3. Włącz gesty a zapomnisz co to był pasek nawigacji.
 4. Musiałeś coś samemu pozmieniać, może siatkę ikon zmień bo masz ich sporo. Ja u siebie mogłem dowolnie wstawiać ikony do docka. Albo masz włączoną opcję "zablokuj układ ekranu głównego" domyślnie jest wyłączona. Teraz mam już nova launcher prime a to inny świat.
 5. Zainstaluj jakiś launcher, miui jest nieużywalne męczę sie drugi dzień ale to koniec. Nova launcher lub nawet Microsoft launcher i komfort użytkowania nie do porównania.
 6. Nawet jak są to domyślnie są włączone, wczoraj robiłem hard reset na moim redmi i ikony do docka mogę bez kłopotu dodawać.
 7. Właśnie tak zrobiłem czyli instalacja z ZIP przy okazji zaktualizowałem Orange Fox do wersji 9.0.1 i na nowo wgrałem ROM. Teraz trzeba zaktualizować aplikacje i usunąć zbędne rzeczy jak np. pogoda której nie cierpię bo jest tragiczna żerowa sprawdzalność to że ładnie wygląda to nic.
 8. Przytrzymujesz ikonę na pulpicie i przeciągasz na pasek docka, właśnie sprawdziłem u siebie po wgraniu ROM, działa bez uwag. Tylko pewnie na docku nie możesz mieć więcej jak cztery ikony bo więcej jak pięć nie wejdzie.
 9. Czyli jak mam wgrać nowe TWRP 3.3.0 jak mam teraz Orange Fox? Czy może czeka mnie procedura jak przy pierwszym wgrywaniu TWRP, bo i tak wgram nowszą wersję bo ta jest zbugowana. Mogę zrobić tak że wgram z poziomu TWRP jako instaluj obraz wskazuję nowy plik TWRP i klikam instaluj czy nie można tak zrobić bo się posypie Orange Fox albo i cały ROM.
 10. Czyli po aktualizacji jeśli dodam odcisk drugiego palca znowu będzie działać słabo. Mam teraz global i czytnik działa perfekcyjnie nie ma żadnego potwierdzenia do Eu. Choć na miui 9 też działał dobrze.
 11. Tylko dlaczego nie uruchamia tego adb z dysku C, tylko z katalogu użytkownika czy wręcz z pulpitu. Ma być bezpośrednio z dysk lokalny C tam gdzie foldery Windows, program files czy program files 86.
 12. Ale zablokowany bootloader nie przeszkadza w instalacji wersji global przez Miflash. Pewnie jak pisał admin tu jest poważniejszy problem.
 13. To samo jest na Redmi 5 wystarczy że masz lekko wilgotne ręce i czytnik już nie działa nawet po wytarciu rąk. Na global to czytnik działa dużo lepiej niż na nowych wersjach xiaomi.eu.
 14. Najpierw zrób to. Jaką konkretnie masz wersję Miflash tam jest data bo nowy to 2018 05 28 i właśnie wersja portable a nie instalacyjna. P. S Rom pobraleś oczywiście w wersji tgz a nie zip do instalacji przez recovery.
 15. Z czego znaczna część z nich jest mocno ułomna.
×
×
 • Create New...