Pekka Pajkonen

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Pekka Pajkonen

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Max 4gb/128gb

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy postawienie na tym miui od Acida skutkuje uwaleniem sprzętu?
 2. Możesz podlinkować, bo nie mogę znaleźć tego sprzedawcy.
 3. Witam towarzystwo. Chcę kupić Mi Max 3 wersję 6/128. Czy może mi ktoś polecić pewne źródło? Chodzi głównie o to, żeby sprzęt nie okazał się podróbką, oraz żeby podczas późniejszych aktualizacji nie uceglić urządzenia. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
 4. Witam szanowne towarzystwo. Poszukuję gimbala, najlepiej 3 osiowego do smartfona Xiaomi Mi Max Pro. Czy ktoś wie, może jaki byłby najlepszy a do tego miał dobrą cenę? Chodzi przede wszystkim o rozstaw uchwytu. Mi Max jest nieco większym smartfonem niż inne dostępne na rynku i to stanowi drobny problem. WAŻNE - nie potrzebuję gimbala do kamery, tylko do smartfona, proszę więc o nie polecanie tego pierwszego. Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi.
 5. Witam szanowne Towarzystwo. Jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Mi Max Pro. Maszynkę wykorzystuję głównie w pracy, bo jest to świetny sprzęt dla dziennikarza radiowego, kiedy trzeba zrobić szybkie foto na stronę www z jakiegoś wydarzenia, albo zmontować i przesłać dźwięk na emisję. Poszukuję zewnętrznego obiektywu, stąd też moje pytanie do Was. Jaki zewnętrzny zestaw obiektywów do mojego modelu byście polecili? Zdjęcia robię w różnych okolicznościach, porach i warunkach oświetleniowych. Będę wdzięczny, jeżeli ktoś poleci mi dobrą nakładkę na obiektyw. Thanks from the mountain
 6. Zgadłeś, Sklep Play jest odrobinę leniwe i nowe wersje pokazują się ciut później niż u innych "dostawców"
 7. Zainstaluj APKpure (alternatywny sklepik z apkami), tam wyszukasz i zainstalujesz bez problemu. Też z kilkoma aplikacjami dla Mi Max miałem ten sam problem. Łap linkę ===> https://apkpure.com/apkpure/com.apkpure.aegon/download?from=home
 8. Witam towarzystwo, Jak w temacie, mam problem z asystentem (aplikacją) google. Do tej pory apka uruchamiała się po dłuższym przytrzymaniu przycisku "ekran główny". Od kilku dni a dokładnie po resecie fabrycznym opcja przestała działać. W ustawieniach przycisków mam zaznaczoną akcję dla przytrzymania przycisku "otwórz aplikację google", mimo to asystent nie działa. Ktoś coś wie, jak naprawić. Będę wdzięczny ogromnie. Przy okazji zapytam też o drugi problem, może ktoś wie jak naprawić. Też chodzi o aplikację od google, mianowicie google keep. Aplikacja nie aktualizuje zawartości modyfikowanej na innych urządzeniach. Jeżeli ktoś wie jak naprawić synchronizację google keep, to proszę o podpowiedź.
 9. Ufff! po kilku godzinach ciężkich nerwów i chęci jeb***cia słuchawą o ściane WKOŃCU SIĘ UDAŁO! Gra i trąbi. ACID zrobił megaczad robotę z ROMem. Gorąco dziękuję, i przepraszam za wkur*****ce posty.
 10. Wiem, czekam na możliwość odblokowania, znaczy SMSa od Xiaomi, że mogę odblokować BL, a trwa to podobno nawet około 10 dni. A ponieważ wczoraj dostałem sprzęt tak, że ten, no...
 11. Telefon Mi Max 4/128 dotarł do mnie wczoraj, więc mam soft zainstalowany przez producenta. Aby urządzenie uczynić funkcjonalnym chciałem zainstalować kilka aplikacji z google store, więc zainstalowałem sklep zgodnie z instrukcją znalezioną na forum. Podczas pobierania aplikacji z GP, pojawia się komunikat, że aplikacja nie może być pobrana bo jest błąd [DF-DLA-15]. Czy ma ktoś jakieś rozwiązanie?
 12. Na tej stronie wszystko w krzaczkach. Natomiast pytam o wersję romu, bo w opisie telefonu nie ma info czy wersja jest pro czy nie. Domyślałem się tylko, ale wolałem się upewnić. W każdym razie dzięki wielkie.
 13. Dzień dobry, jak w temacie, którąwersję MIUI Polska mam pobrać dla tego telefonu? Są możliwe MiMax i MiMaxPro (najlepiej jeżeli ktoś wklei po prostu linkę), bardzo proszę o podpowiedź, thanks from the mountain