Jump to content

creed44

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8T

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

creed44's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Korzystam z płatności zbliżeniowych IKO już od kilku tygodni i nie zauważyłem takich problemów. Wszystkie płatności do tej pory przechodziły, więc raczej nie jest to kwestia apki.
 2. Może trochę głupie pytanie, ale wolę się upewnić. Rozumiem, że to jest oficjalny Global - MIUI 11, a nie ROM od MIUI Polska? Jeśli tak to, można spodziewać się niedługo aktualizacji, która pojawi się bezpośrednio w telefonie?
 3. Może nie jest to najbardziej odpowiedni temat na takie pytanie, ale wiecie może czy w RN8T (albo ogólnie w MIUI 10) można wyłączyć ściszanie się dźwięku multimediów gdy przychodzi powiadomienie? Trochę mnie irytuje jak słucham muzyki i przy każdym powiadomieniu np. z messengera muzyka jest wyciszana na czas wybrzmienia dźwięku powiadomienia. Da się to ustawić tak, żeby muzyka (w Spotify) grała sobie na zwykłym poziomie głośności, a dźwięk powiadomienia też był odtwarzany?
 4. U mnie w IKO wszystko działa, więc to pewnie kwestia samej aplikacji. Najlepiej zgłoś to do swojego banku, wątpię, że to jakaś usterka telefonu.
 5. Czyli w N&F aktualizacje firmware opaski przebiegają tak samo jak w Mi Fit ? nie trzeba mieć Mi Fit, żeby dostawać aktualizacje ?
 6. Słyszał może ktoś coś nowego o tej "legendarnej" aktualizacji ? Oprócz newsa z postu wyżej
 7. Sterowanie muzyką działa tylko w Spotify ? czy w innych aplikacjach muzycznych też ?
 8. A jak to wygląda w aplikacji ? Prawidłowo wykryła opaskę ?
 9. Sparuj opaskę z telefonem jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
×
×
 • Create New...