-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Klawisze niestety nie są podświetlane, za dnia to nie problem, w nocy... trzeba przywyknąć
-
To teraz usiądź na spokojnie i przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, potem kolejny i kolejny i znajdź swój błąd w rozumowaniu słowo klucz "dev", a dalej Pinokio idzie sam Niekiedy mam wrażenie, że ludzie naprawdę nie czytają ze zrozumieniem ;-;
-
Gdzie najlepiej kupić Xiaomi Mi Note - gdzie Wy swojego kupiliście?
Nezumi odpowiedział(a) na Igorius temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Na forum są podane najbardziej zaufane sklepy XFS, IBG, Xon24, Accessories4You. Wszystko zależy od tego czy chcesz aby było "taniej", z chin, z możliwością VAT (będzie, albo nie będzie), czy "drożej" na miejscu w 3dni, z już wliczonym VATem -
Nigdzie nie napisałem, że telefony są gówniane, co najwyżej napisałem, że Apple to shit A tutaj jest pewna różnica Aktualnie jest taki wybór telefonów, że "poleganie" tylko na stabilności nie może być wyznacznikiem jakości telefonu, ponieważ i WP i Android jeżeli nie jest ruszany to działa sprawnie, ale jak to kiedyś mówiła Marvinka, Android jest dla osób które chcą się pobawić, jeżeli nie chcesz gmerać w systemie bierz WP/iOS.
-
Xiaomi Mi Note vs Meizu MX5 vs Meizu MX4Pro vs Oppo Find 7a
Nezumi odpowiedział(a) na Igorius temat w Porównanie smartfonów
Jeżeli porównujemy te 4 telefony to dla mnie Oppo traci na braku tego 1Gb RAM i słabej baterii, a MX5 jest na MTK który do najlepszych nie należy. Mi Note oraz Meizu MX4Pro wychodzą najlepiej w testach, oraz oba te modele widziałem, porównałem, rozmawiałem z osobami które je używają i opinie są bardzo podobne -
Uczepili się metaforycznej "1/10", a ominęli fakt, że chodzi o spore przegięcie ceny przez producenta @skarżyski radze takie fora omijać szerokim łukiem jeżeli interesujesz się fotografią to polecam fora poświęcone im, ale robionym dobrymi aparatami, a nie iPhonem Trzeba pamiętać o tym, że telefon to nie aparat, ale w rękach odpowiedniej osoby zdjęcia z takiej Mi4 wychodzą o niebo lepiej niż zdjęcia z iPhone'a. Nie, nie zachwalam wyłącznie Xiaomi, ta firma nie jest ani moim "bogiem", ani ideałem, po prostu doceniam dobry sprzęt w dobrej cenie, jak np. LG G3 nadal uważam za świetny telefon, albo Moto G (1gen) która miała idealny stosunek ceny do jakości. Mierzi mnie nabijanie ludzi w butelkę i zarabianie na ich głupocie, bo potem ludzie kupują iPhona i uważają się za kogoś lepszego, a jest odwrotnie Muszę się zgodzić z @Queek IP jest prosty, ma świetny system, ale NIE ZA TĄ CENE!
-
Wiesz no może wystarczy, ale do SMS i rozmów wystarczy nawet taka Manta którą podał ktoś wyżej a kosztuje ~300zł, a nie euro xDD
-
Hm. Widocznie strona która publikowała news miała błąd, co nie zmienia faktu, że nadal ta bateria to jakiś joke
-
Mam nadzieje, że to ironia xD 239euro cena telefonu, to co ma w środku to ~RedMi2... bateria 1900mAh, ale ekran AMOLED QHD... To dnia nie wytrzyma... i poprawka snap 410* ale i tak ten tel to jeden wielki szajs(ung)... Założę się, że za ~6mies straci wsparcie, a w tej cenie dużo lepszy jest Sony Z1 compact...
-
Xiaomi Mi Note vs Meizu MX5 vs Meizu MX4Pro vs Oppo Find 7a
Nezumi odpowiedział(a) na Igorius temat w Porównanie smartfonów
Mało kto miał wszystkie 4 telefony, ale szczegół. Ja bym się zastanawiał między Mi Note, a Meizu MX4pro. Mi Note przewaga napewno MIUI i jak dla mnie FHD (nie lubie QHD/WQHD), ale MX4Pro ma na prawdę zacne oceny i z tego co wiem także bardzo ładnie śmiga -
Gdyby ceny Apple'a były takie jak Xiaomi to nie byłoby wgl rozmowy, a to tutaj jest problem... co z tego, że mają dobry system, jeżeli wpychają ludziom telefony które są warte 1/10 tej ceny? Co do jakości wykonania to też sobie nieźle naciągnąłeś... mój Redmi nie raz upadł i nic mu nie jest, a znam "applowców" co im telefonik spadł raz i pajęczynka, kwestia szczęścia/pecha, jeżeli chcesz mówić o jakości wykonania to porównaj sobie te firmy z takim Samsungiem, nie ważne jak spadnie, zawsze ma pajęczynki, pęknięcia... Co do zdjęć... Proszę Cię... Zdjęcia z iPhona nie są nawet średnie... Mi4 robi o niebo lepsze fotki (a LG G4 kładzie obu na łopatki, ale telefon to nie aparat więc..) Bugi w MIUI? Dziwisz się, że na wersji DEV masz bugi? To odsyłam do przeczytania co to jest "dev" ;-; wersja "Stable" w chinach działa tak samo jak każdy inny system w wersji "stable", a nawet lepiej. Moim zdaniem jeżeli ktoś chce zmieniać iPhone na coś innego ze stajni Xiaomi to najlepiej brać Mi4, lub Mi Note...
-
Może i, ale ten telefon am tylko dzwonić i SMS'ować, nic więcej
-
W takim razie taki zwykły telefonik do 4.5" (zależnie od preferencji, ale dla małej dziewczynki takie 3.5-4" raczej powinno być wystarczające) to bardzo dobry wybór Z tego co widziałem w tym sklepie jest jeden telefonik 3.5" 0.5Gb RAM, wydaje mi się najbardziej odpowiedni (jako, że telefony pracują na Androidzie, a ten lubi RAM ).
-
Wszystko zależy czego oczekujesz od telefonu dla córki. Bo jeżeli telefon ma tylko dzwonić/wysyłać sms to każdy da rade, ale jeżeli ma pociągnąć dodatkowe aplikacje (jak np ramożerny Facebook, Instagram, Snapchat) to szukałbym czegoś "solidniejszego"
-
To radze poczytać, bo aktualnie zaczyna się robić głośno o MIUI 7, które na 100% trafi na Mi4, a czytałem też, że to MIUI ma być na 5.1 więc, wszystko jest możliwe. Asus ZenFone 2, czytałem że ten Intel Atom się świetnie spisuje Co do OPO to niby bardzo często padają dotyki same z siebie, ekran potrafi sam z siebie zrobić się żólty (bóg wie dlaczego), oraz "odchodzi" od obudowy, a czas serwisowania jest od 6 to 8 tygodni według doświadczeń użytkowników Reasumując problemy są spore (a to co napisałem to tylko kilka z morza komentarzy na różnych forach).
-
Jeżeli ja tego nie mam, to znaczy, że masz w swoim telefonie coś co to powoduje, wystarczy pogłówkować, pokombinować i być może się okaże, że wszystko będzie działać? Jak sam mówiłeś, problem z ikonami wywołuje niby SuperClean... Jeżeli tak, to go wyłącz, problem z głowy, ikony z głowy! Koniec Off-topu Jeżeli MIUI 7 będzie na 5.1 to jestem bardzo ciekawy jak będzie śmigać
-
Hell, ale skąd wiesz, co oni w tym MIUI v7 poprawią/zrobią/zepsują? No nie wiesz! Może właśnie po to jest ta 7... Po 2 trzeba pamiętać, że korzystamy z wersji dev, nie stable, może na stable w OTA w chinach takich cyrków nie ma? Po drugie 3/4 wymienionych przez Ciebie procesów do "naprawy" u mnie nie uświadczysz... Bateria trzyma 2-3dni, budzik działa normalnie (bez godzin ciszy, przestałem się w nie bawić), czarnych ikon nie miałem i nie mam, telefon mi się nie restartuje, motywy normalnie działają, żadnych trzasków też nie uświadczyłem... To jest dev i niestaty/stety ma prawo mieć błędy, a jako, że Xiaomi nie jest oficialnie na naszym rynku to nie powinniśmy o to spinać zadka... W końcu w Chinach na stable może być wszystko idealnie ;-; A co do samego MIUI 7... Jakoś mnie to nie obchodzi, niech sobie wydają, a ja najwyżej zostane na MIUI 6 jeżeli 7 mi nie będzie odpowiadać ;-;
-
Z tego co słyszałem i czytałem, to bateria w LG G3 jest jak w każdym innym telefonie "flagowym" więc go podałem, telefon sam w sobie to przecież mały potworek OP2 jest nieopłacalny i mogę sie założyć, że to będzie kolejny "piecyg", a nie telefon, a OPO ma dobry stosunek cena/jakość niby, jednakże słyszałem masę głosów sprzeciwu co do tego telefonu. Może Asus ZenFone 2?
-
Dokładnie, podaliśmy tylko sprawdzonych i w 100% pewnych sprzedawców, to gdzie kupisz to oczywiście Twoja sprawa, ale nie ukrywam, że pewnie nie jedna osoba z tego forum wolałaby uniknąć kolejnych tematów "Podróbka czy oryginał?" ;-;
-
Moim zdaniem kupowanie telefonów premierowo nie jest najlepszym wyjściem, aktualnie sprzęt bardzo szybko traci na wartości i jeżeli np Mi5 Ci się przez 3-5mies nie spodoba to się nagle okaże, że stracisz ~połowe wydanych pieniędzy, raczej inwestowałbym w coś co już jest. Osobiście mogę polecić LG G3, Xiaomi Mi4, Moto X, Samsungów nie polecam... bardzo szybko Samsung pozbywa się swoich urządzeń z listy wspieranych, a sama ich nakładka na system muli telefon i ma tony niepotrzebnych aplikacji ;<
-
Ale wysyłkę ma "Do 10 dni" to raczej nie jest jakiś koszmar? Zamawiając z Chin pocztą czekasz od 10 do 40dni, a za kuriera trzeba nieźle dopłacić i masz ~5dni. Po 2 nie jest warte dopłacić t ~100zł aby być w 100% pewnym, że sprzęt dojdzie oryginalny? Za ~1236zł masz Mi4 3Gb LTE w XFS, ale tam nie wiem jak z FV (wydaje mi się, że te kwitki co dają, niewiele są warte).
-
Accessories4you Posiada Mi4 3Gb LTE w kolorze białym, dla użytkowników forum za 1599zł oraz wystawia FV. http://accessories4you.pl/pl/i/Rabaty-dla-MIUI-Polska/17 Pewny, sprawdzony, kontakt z nim nawet przez to forum...
-
Z tego co się orientuję to jeżeli coś się stanie z Meizu, a kupisz go na IBG to odsyłasz do chin, a jak w XFS to do czech, nie wiem czy ktoś w Polsce zajmuje się naprawą tych tel
-
Co do sieci, mając wersje WCDMA łączysz się z nadajnikami 2/3G/3G+, mając LTE, do tych nadajników dochodzą jeszcze nadajniki "4G LTE", więc wersja LTE po prostu będzie Ci działać na większej ilości nadajników. Z tego co się orientuje jedyne co musisz podpiąć to maila pod Google Play (chociaż i bez tego chyba można pobierać aplikacje z sklepu), ostatnio nawet znalazłem tam cały zestaw apliakcji właśnie od MS przystosowanych pod Androida, więc raczej z Outlook'iem problemów nie będzie, OneDrive chyba także można sobie załatwić... Co do kalendarza nie wiem, używam synchronizacje z Google
-
Promocja na sprzęt XIAOMI od Xon Technology - najniższe ceny w sieci!
Nezumi odpowiedział(a) na Buriza temat w Sprzedawcy - zweryfikowane oferty
To już by się musiał Acid wypowiedzieć, ale wydaje mi się, że jeżeli telefon obsługuje, to ROM też powinien
