-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
MI Note 3 Prime vs LG Flex 2 vs Asus Zenfone 2 4GB
Nezumi odpowiedział(a) na xSkyer temat w Porównanie smartfonów
Niestety, nie... Przynajmniej do premiery Mi5. -
MI Note 3 Prime vs LG Flex 2 vs Asus Zenfone 2 4GB
Nezumi odpowiedział(a) na xSkyer temat w Porównanie smartfonów
Redmi* Note 3, nie Mi Note 3, taka mała poprawka, co do tematu, serio odczujesz różnicę między 3, a 4Gb ram? Bo ja aktualnie nie odczuwam między 2, a 3 , ale jeżeli masz S6 to raczej nie szedłbym w serię Redmi, a raczej kupiłbym coś z Mi, no i polecam przejrzeć forum, a tym bardziej dział "opinie o sprzedawcach", tam masz wszelkie opinie na temat sprzętu Xiaomi sprzedawanego w Polsce, ue czy chinach. -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Widać polskie serwisy "informacyjne" nie mają już o czym pisać i już podchwyciły rendery, co śmieszniejsze, zapewniają iż one są w 100% prawdziwe, pewne i potwierdzone przez Xiaomi . Coraz bardziej zaskakuje mnie jakość polskiego dziennikarstwa i jego "rzetelność" . Xiaomi daje im nieźle "popalić" swoim skryciem i brakiem przecieków . Gratuluje spostrzegawczości . Oglądałem to kilka razy i tego nie zauważyłem xD dopiero na prędkości x0.25/0.5 to widać . -
LG posiada gwarancję "na każdy piksel" więc wymieniają od ręki, przynajmniej przez pierwsze 30dni po zakupie. Co do 14 dni, to XFS tego nie przestrzega, bo nie jest europejską firmą, a chińską i działa na chińskim prawie, a nie UE. Gdzieś wyczytałem, że kolorowy piksel (tzw. "gorący") można docisnąć/puknąć i jest spora szansa, że zacznie działać.
-
en.miui Proszę bardzo, 1 link w Google...
-
Gdzieś na forum lub necie jest co i jak ustawić.
-
Link2SD polecam.
-
Poszperaj po necie, poradników i propozycji jest masa. Wujek google też pomocny może być
-
Uszkodzone w ten sposób piksele powstają podczas produkcji więc, może się bawić w gwarancje. Może zawsze spróbować postawić ten piksel na nogi, jest on tylko zawieszony, nie martwy.
-
Z tego co wiem, to wada fabryczna więc jak najbardziej możesz to zgłosić do XFS. Kontakt polecam przez Fejsa , a czy dostaniesz "nowy", czy nie to zdecyduje XFS.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Czy tylko mi to wygląda na MiNote z przyciskiem home? xD -
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
Ja bym brał jednak XFS... Zawsze masz gwarancje na "miejscu", wysyłasz do czech, a to oni się martwią czy to naprawiać czy dać Ci nowy . -
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
Z Czech. 3dni. -
Na pewno ma PayPal i karty, przelewy raczej wątpię. Tutaj masz wszystko: Payment Methods
-
xposed nie działa, bo autor xposed nic z tym nie robi, więc słaby tekst "bo nie" . Tapety działają OK, tylko ustawia się je przez ustawienia, a nie z poziomu pulpitu, ja ustawiam przez Zedge i żadnych przybliżeń nie ma . Co do aparatu i filmów, jedyne co mi do łba przychodzi to wyczyszczenie Cache apki. Może warto zrobić temacik w problemach technicznych i opisać ten problem? Szybciej tam ktoś zajrzy niż tutaj.
-
Pewny? To jest najpewniejszy sklep tam . Współpracuje z MIUIPolska (o ile to można tak ująć). Na 100% dostaniesz sprawny sprzęt, a cena? Pewnie dorwali jakieś resztki magazynowe gdzieś i opylają .
-
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
Nie kupowałem tam, słyszałem o problemach z gwarancjami, nie wiem ile w tym jest prawdy. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zakupy w XFS ibg, gearbest albo gdzieś indziej.
Nezumi odpowiedział(a) na UltiMet temat w Zakupy w Chinach
Wybacz, z rozbiegu pisałem . Gdzieś zobaczyłem 8/16 i tak zostawiłem . Oczywiście są to wersje 16/32. -
Niestety nie miałem ich i nie wiem jak grają i o ile ich "doki" działają nieźle (dobry dźwięk, wykonanie, ładne basy), tak tych HiFi jeszcze nie testowałem i ciężko mi coś sensownego na ich temat powiedzieć, ale jeżeli szukasz czegoś nausznego, to polecam firmę Superlux, lub Pionieer, cenowo można je w Polsce bardzo fajnie dorwać, a na prawdę jest to już sprzęt niezły, nie jestem pewny, czy SoundMagic robi jakieś nauszne, ale także możesz się rozejrzeć . Jak będę mieć jutro chwilę to mogę tutaj podrzucić kilka propozycji, tylko napisz mi, czego mniej więcej słuchasz, na czym najbardziej skupiasz uwagę .
-
Moim zdaniem, jak na ten typ słuchawek, nieopłacalne. Dostaniesz w Polsce Superluxy, SoundMagic, albo Pioneer, w podobnych cenach, z dużo lepszym wykonaniem i komponentami, o kwestii pasm i wzmocnień nie mówiąc.
-
Aktualnie jest promocja w IBG za 277$ masz MiNote Bamboo (bambusowe plecki):Klik oraz zwykły MiNote za tą samą cenę:Klik, za ~400$ masz MiNotePro.
-
Da się żyć, dobrze o tym wiem, ale są miejsca w Polsce "opuszczone przez Boga operatora" i już się nasłuchałem (a raczej naczytałem) na PW hejtu, od pewnych "takich" co chcieli mnie pokroić za stwierdzenie, że z tym "można żyć" skoro im "zasięg ginie" . Jakby stron typu btsearch nie było .
-
na XFS z VAT 144euro wersja 2Gb (niestety 813).
-
Notoryczne gubienie aplikacji domyślnej/niedochodzące smsy
Nezumi odpowiedział(a) na Shadi temat w Problemy techniczne
Przerzuć się na stable. Pisze poważnie, potrzebujesz stabilnego systemu, nie cotygodniowych aktualizacji, tam masz stabilny, działający system, a w wersji od Xiaomi.eu masz także j. polski od MIUIPolska oraz tak, jest ich winą, nie są one dostosowane do MIUI, a MIUI to nie Android (nie czysty, 100%), tylko mocno zmieniony, aplikacje od Andka powinny działać, ale wcale nie muszą. W sumie, jeżeli chcesz się pobawić, to są dostępne AOSP Android'a 5.x oraz CM 12.1 (bodajże), które działają na prawdę miodnie .
