-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nah, jakość słaba, ale już olać jakość, czy tylko mi się wydaj,e że ikonki na pulpicie są jakieś... dziwne? W sensie... ni to krzywe, ni proste... -
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520 Cancro.
-
5.11.5 lub 5.11.12
-
Nie powinno być problemu z MIUIPL. W końcu sami wgrywają lewe softy więc .
-
Chyba update styknie.
-
Pytaj sprzedawcy... Nie wiemy gdzie kupowałeś oraz jakie sprzedawca ma zasady... ale ogólnie z MIUIPL nie powinno być problemu...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Aparatem? Będzie to samo co w S6, czyli nic się nie zmieni. Chcesz strzelać fotki, to inwestujesz w lustrzankę, a nie w smartphone . Dla zwykłych "wyjadaczy" LG G3/G4 no i Mi5 też wygląd na to, że będzie strzelać niezłe fotki, przynajmniej zdjęcie od Hugo było miodne . Sony miałoby tak wielką przewagę od strony aparatu, gdyby tylko potrafili apkę i soft odpowiednio ogarnąć ;< Karty SD nie skomentuje, bo... co to za podejście, że "sika się" na widok "microSD" w specyfikacji? Chce przetrzymywać większe dane? Mam dyski zewnętrzne, penki, chmurę, w ostateczności PC... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Tia, ale czego tu się spodziewać po szajsungu? Oni już niczym nie zaskoczą, przynajmniej nie pozytywnie... -
Tak. MiFlash i idzie wszystko bez problemu, na czysto .
-
Problem? Jedyne z czym się spotkałem to z niedziałającą aplikacja "Aktualizacje" i jakimiś dziwnymi błędami przy instalacji z recovery... Ale to wszystko można łatwo obejść... MiFlash i instalacja na czysto... Redmi 2 raczej się bać nie musisz, tam nic blokowane nie jest.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Mają jeszcze 6dni . Wątpię, aby codziennie wrzucali filmik "jaki to jest szybki" . Nawet Hugo Barra już sobie z tego żarty robi xD -
Powinno wystarczyć po prostu dodanie do roota... odpal LeanDroid, następnie nie zamykając aplikacji idź do Panelu Sterowania->Uprawnienia->Root i powinno śmigać.
-
To do tego, że to UOKiK ma za zadanie wyłapywanie takich cwaniaczków i ich monitorowanie . Nie raz zgłaszałem do UOKiK sprzedawców z Allegro, którzy np. nie przyjmowali zwrotu towaru w ciągu 14dni lub nie chcieli uznać reklamacji za bubel, który wcisnęli .
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Co wy z tymi telefonami pod prysznic wchodzicie czy co? Deszcz raczej smartfon'owi nie zaszkodzi, a topić telefonu nie mam zamiaru . -
Google już nie wspiera Google Now... Teraz jest aplikacja "Google", po jej pobraniu można umieścić widżet z wyszukiwaniem na pulpicie.
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Może zaoszczędzi, a może cena znowu pójdzie w górę? Był moment gdzie Mi4 można było kupić w XFS za 200euro i to 16/3 LTE, chyba jakoś w maju... a w sierpniu już było 280-300euro... -
redmi 2 konto xiaomi a zablokowany tlefon na haslo po full wipe
Nezumi odpowiedział(a) na trendy.kupiec pytanie w HyperOS - korzystanie
Wnioskuję, że.... musi włożyć przypisaną kartę SIM? Tak.. to by miało sens . Takie zabezpieczenia przed kradzieżą . -
redmi 2 konto xiaomi a zablokowany tlefon na haslo po full wipe
Nezumi odpowiedział(a) na trendy.kupiec pytanie w HyperOS - korzystanie
Przypomnij sobie hasło...Zapomniałeś hasła? -
Polskie sklepy więc, tak.
-
Zawsze masz jeszcze Technosa i A4U...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Miałem lapka z błyszczącą obudową, nigdy więcej nic błyszczącego . Jak widzę te paluszki, to aż się ma ochotę to do śmietnika wywalić, bo co przetrzesz to zaraz są kolejne . -
wybacz, szklane kule są w naprawie lub czyszczeniu, straszny przerób mają na tym forum.. a wróżbita Maciej zarobiony i sami sobie radzić musimy ;<
-
Nie dają. Ma PDF z podsumowaniem zamówienia, ale to nie jest f-vat...
