-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
No to można sobie też "dopowiedzieć", że mając v7 szukasz aktualizacji na MIUIv7 i takową instalujesz, czyli jedyną dostępna aktualnie na naszej stronie. Ważne, sprawdź jakie masz aktualnie MIUI oraz jaką wersję androida, jeżeli android 6.0 to możesz normalnie instalować najnowszą, jeżeli 4.4 to czeka Cię jeszcze 1 tutorial .
-
MIUIPolska jest romem bazującym na oficjalnych romach China dev z dodanym językiem polskim, nie bój się jeżeli chodzi o gwarancję, normalnie przechodzi.
-
1,5h przy włączonym ekranie i po baterii...
Nezumi odpowiedział(a) na purito7 temat w Problemy techniczne
Technos bateryjek nie podmienia, tego można być pewnym. Na 100% masz włączone Fejsa, insta, snapa i kilka innych apek w autostarcie, czyli, ciągle siedzą i pożerają baterię, przez 3tygodnie na Mi4 walczyłem z pozeraniem baterii 30% przez samego FB. Wejdź w Panel->Uprawnienia->Autostart i wywal apki z autostartu... Co więcej, już dawno powinieneś mieć zainstalowane WLD (WakeLockDetector) i sprawdzone, co Ci go wybudza, bo telefon widać, że nie wchodzi w Deep Sleep... Z przyciskami to zostaje Ci się zgłosić do Technosa i z nim ugadać, być może jakiś feler się trafił i się pourywało coś.. bóg jeden to tam wie... -
Witki opadają... Forum nie gryzie, czytanie nie boli... Tak, rozwiązuje, bo to oznacza, że masz syf-miui z bóg wie jakim syfem wgranym "gratis"... Wszystko masz na miuipolska.pl
-
Mi4 kolejne problemy - wifi nie łączy automatycznie, problem z czujnikiem zbliżeniowym
Nezumi odpowiedział(a) na Hexia temat w Problemy techniczne
Jako, że cofnąć się bardziej nie możesz zostaje Ci czekanie na stabilne 6.0, dla mnie najlepszy był 6.3.31, 6.4.7 też ujdzie... -
Prima Aprilis już się skończył, czyli to na poważnie? "Niewłaściwe podłączenie urządzenia bądź też montaż/instalacja". Czyli oni sprzedają telefon z syfiastym softem, a jeżeli się uwali przy instalacji oficjalnego softu, to nie przyjmą na gwarancję bo zwalą na nieprawidłową instalację xD. Nieźle się zabezpieczyli . "Uszkodzeń wywołanych nadmiernym obciążeniem produktu" nieźli są, czyli reasumując, gwarancji nie ma .
-
uwalić nie uwalisz, instalacja MIUIPL na fałszywce po prostu nie przejdzie.
-
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
Zmiana języka nie usuwa nic z telefonu, bo niby dlaczego? To jest tylko zmiana języka . Zmieniasz, synchro i wracasz na PL, gdzie potem synchronizacja już będzie iść bez większych problemów. PS: Dziś chmurka nie działa zbyt stabilnie, więc może nie wrzucać zdjęć, przerywać ich wrzucanie, za x razem załapie i wrzuci wszystkie . Dotyczy to tylko apki Galeria i zdjęć, reszta idzie bez problemu . -
Mi4 kolejne problemy - wifi nie łączy automatycznie, problem z czujnikiem zbliżeniowym
Nezumi odpowiedział(a) na Hexia temat w Problemy techniczne
Nikt nie mówił, że 5.12.17 jest stable, tylko, że jest na 4.4, ale 5.12.17 niesie własne problemy (których mało nie było), stable to był 5.11.5, na który nie wrócisz bez pomocy poradników i zmian partycji, co może się skończyć cegiełką... -
Zainstaluj normalnie MIUIPL, przed i po aktualizacji walnij wipe all data w MiRecovery, na początek tyle wystarczy, a jak już ogarniesz chociaż w minimalnym stopniu to co się dzieje, wtedy bierz się za MiFlash.
-
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
Ah tak, pierwsze synchro na świeżym systemie musi być robiona z angielskiego języka. Wchodzisz sobie w Ustawienia, zmieniasz język na ang, synchronizujesz, potem już z PL będzie iść normalnie. -
Nie lepiej po prostu wgrać miuipolska? Jeżeli wejdzie = oryginał, nie wjedzie = podróbka...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Wszystkie wersje archiwalne dostępne są na stronie miuipolska w dziale Pobierz MIUI->Archwialne MIUIv7....
-
volume+ +power, powinien być fastboot... MiRecovery ma wybór języka, jest tam też angielski, ale wydaje mi się, że zostaje Ci Flash, ew. wgranie TWRP przez PC...
-
Wgraj 5.11.5 lub 5.11.12, jeżeli tutaj się nic nie zmieni to możesz próbować stawiać na nowo, a w ostateczności gwarancja.
-
Flash robisz poprzez MiFlash podpinając pod PC w trybie fastboot... Tutorial masz na forum, możesz także zrobić instalację przez recovery... Tutorial jest na stronie miuipolska..
-
Jaki soft?
-
No i mamy winowajce... Wejdź na miuipolska.pl, następnie zaktualizuj rom do softu bezpiecznego, bez wirusów i szajsu od chińczyka . Po wipe nie może znikać polski język... Po prostu flashuj...
-
Brałbym coś z Redmi 3 lub Redmi Note 3 Pro, żaden inny nie zapewni Ci 5h SoT przy intensywnym użytkowaniu...
-
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
Musiałbyś zerknąć ile miejsca co Ci zajmuje i wywalić to, czego nie potrzebujesz (np. jakieś stare kopie systemu, a tych się potrafi uzbierać). Możesz to zroibć także wchodząc z poziomu telefonu w Ustawienia->Xiaomi->Chmura->pojemność->App Backups. -
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
Jestem tu po to, aby pomagać, no przynajmniej się staram . Wypij za moje zdrowie, tyle mi wystarczy! Cóż, 12tyś z 15 to i tak niezły wynik! Trzeba szukać pozytywów! -
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
SMS... Niby istnieją sposoby odzyskiwania... Gdzieś ktoś podawał firmę, która się tym zajmuje... Ja nic niestety więcej w tym temacie nie pomogę, jedynym prostym sposobem odzysku SMS jest chmura...http://www.datalab.pl/ Tutaj niby można odzyskać utracone dane. -
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
Spróbuj zainstalować od nowa aktualizacje. -
Jakakolwiek przyssawka i zdejmujesz .
