-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Tia, wypięli się na BlueMedia z Sopotu i wzięli to całe "Trustly", pewnie dawali niższe ceny, ale żądanie loginów i haseł, a nawet jednorazowych kodów do konto jest... chore .
- 8 odpowiedzi
-
- bezpieczeństwo
- płatności
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
IBG wysyła z... chyba oryginalnym softem... albo xiaomi.eu... nie pamiętam co tam wgrywają, ale nic złego. Wszystkie poradniki masz na forum. Cła nie ma, tylko VAT. Płacisz go, wysyłasz do nich świstek z urzędu, ze zapłaciłeś, a oni go zwracają... Tak godny polecenia, masz gwarancję w Polsce.
-
Użycie baterii : Lokalizacja urządzenia 81%
Nezumi odpowiedział(a) na niwdew temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Jest GP, wysyłasz do Czech, w razie problemów piszesz do nich, a oni wysyłają Ci dokumenty i adres.
-
Problem dotyczy już nie tylko MIUI, zaczyna być wykrywany też na telefonach z "czystym" androidem, np. u Lenovo...
-
Jeżeli ktoś kupuje Xiaomi, to powinien mieć minimalne pojęcie o tym, co zrobić z telefonem oraz czym ta firma jest. Tutaj się od zawsze pisze o tym, że od premiery nowego telefonu trzeba mu dać te 2 miesiące (czasami 3), aby soft został dopracowany, bo z tego co można zauważyć na en.miui, to Xiaomi patrzy na zgłoszenia ludzi. Po prostu pierwsi użytkownicy danego telefonu są takimi "beta testerami".
-
@kajfasz Kupując Xiaomi, które jest na rynku krócej jak 2miesiące trzeba wiedzieć, że problemy są, a nie tylko przy Redmi3. Romy, aktualnie są te same, jest język polski w nim, piątek "niedługo" więc... BL odblokujesz na china dev bez problemu, a wykrzykniki nie potrzebne, krzyczeć nie musisz. PS: Lekcja języka polskiego: przed znakami "?" oraz "!" nie wstawiamy kropek, nie robimy przerw. To tak na przyszłość.
-
Nie wiem czy w Globalu jest PL język na Redmi 3 już, ale bez odblokowania BL jest troszkę zabawy...
-
Jeżeli odblokujesz BL to bez problemu.
-
http://beta.btsearch.pl/ Tutaj znajdziesz bts'y w twoim otoczeniu.
-
Nie. W Czechach. Na Xiaomi.eu masz wszystkie europejskie języki. Sprawdź jeszcze dobrze inne oferty, bo z tego co wiem, XFS już chyba nie sprzedaje Mi4 w wersji 3/16LTE, a jedynie 2/16LTE, dla większości ludzi to nie problem, ale niektórzy ten 1Gb ram więcej sobie cenią , ale chyba wersja z 3Gb RAM jest na wymarciu .
-
Te, które Ci się bardziej podobają... Ja miałem "White Oak", a teraz czekam na "Walnut" i zobaczymy, które będą lepiej leżeć .
-
Gwarancja jest, wgrywają xiaomi.eu (więc to samo), nie wiem na jakim androidzie teraz, ale wgranie andka 6.0 jest bardzo proste, bodajże 3 kroki .
-
Z Czech, więc VAT masz już opłacony, różnica jest w czasie dostawy po prostu, bo zamiast ~2dni idzie 3/4. Na stronie miuipolska.pl na górze masz również zakładkę z polecanymi sklepami.
-
Mi4c może i jest plastikowy, ale z tego co piszą tutaj na forum, to jakością nie odbiega od tego, co mamy w Mi4, a jeżeli chcesz połączyć Mi4 z Mi4c to jest też Mi4s . Mulić to on nie będzie, z tymi bebechami nie ma prawa . Android 6.0 jest, w maju wychodzi MIUI 8 więc dojdzie kilka "smaczków" . Mi4 pewnie jeszcze przez dłuższy czas będzie wspierany . No i instalacje na Mi4 są banalnie proste, pobierasz paczuszkę ze strony miuipolska.pl, wrzucasz na telefon, instalujesz przez aplikację aktualizacje, a reszta robi się sama . No i koniecznie dorwij gdzieś jeszcze bambusowe plecki do Mi4! To jest wymagane! Mi4 dopiero z tymi pleckami prezentuje się nieziemsko . Sklepy... Technos, XFS... Na forum w dziale "Opinie o sprzedawcach" troszkę tego jest... Jeżeli nie zależy Ci na gwarancji i kontakcie ze sprzedawcą, to możesz brać w xiaomi.com.pl...
-
A domki, zaraz nad jeziorkiem, to się bodajże teraz nazywa "osiedle jeziorne" czy jakoś tak . Masa domków do wynajęcia, spokój, cisza (no z ciszą to różnie, ale w większości przypadków jest cicho ), natura, jezioro, w miasteczku udostępniają rowery wodne i kajaki za friko (finansowane z Unii, czy coś), pokazuje się dowód osobisty i pływasz przez 1h (albo 2, nie pamiętam) po całym jeziorze, a jest ono spore , do tego można tam dorwać pozwolenia na wędkowanie . Ah... tego argumentu nie przebije . Chociaż Meksyk chyba nie jest najlepszym przykładem, bardziej bym tutaj widział Brazylię, albo Ekwador, czy też Wenezuele i Argentynę , piękne tereny do zwiedzania, a i latynoski się znajdą .
-
Ale ma, trzeba się z nimi skontaktować, a to proste nie jest. Chodzi ładnie, to jest wciąż bardzo dobry telefon.
-
Jeżdżę co roku nad nasze polskie piękne morze oraz w lasy i zawsze mam pogodę, a nawet jak przez dzień/2 będzie podać to i lepiej, spacerek lasem po deszczu jest najlepszy . Potrawy, to słaby argument, bo co mnie zatrzyma przed jedzeniem np. francuskich croissant'ów w Polsce? Argument z pogodą w Polsce jest tak samo przesadzony jak opinia, że Polacy to złodzieje (chociaż patrząc na rząd... ). Polak to kreatywna bestia! Pada? To sobie pogra w karty, wypije, porozmawia z rodzinką, jest pogoda? To raz dwa ubrany i idzie nad morze/do lasu/w góry, Polak się nie nudzi, zawsze sobie czas zorganizuje . Np. jak jeżdżę latem na ~10dni do Studzienic (lasy i jeziora), to tam nie ma nic, najbliższy sklepik jakieś 5-6km od domku, wszędzie las, jezioro i nic więcej! Tam to się odpoczywa, książka, leżaczek i takie totalne nic nie robienie . Tam czy pada, czy jest słonko, nie ma znaczenia, a deszczyk raz na jakiś czas jest bardzo pożądany, bo w środku lasu potrafi się robić gorąco i parno .
-
Polska . Mamy morze, lasy, góry, po co wyjeżdżać?
-
Nie jest trudne, przynajmniej na Mi4, na Mi4c także, o ile nie ma blokady BL (warto pytać się sprzedawcy). Redmi Note 3 ma blokadę BL na pewno, więc będziesz musiał prosić Xiaomi o jej zdjęcie (ok 2 tygodnie czekania).
-
zapomniałeś powstawiać cyferki w losowych miejscach zamiast literek .
-
W świecie "smartfonów" i na naszym rynku 1000zł to tak, to jest bardzo niska cena, zobacz sobie na aktualne flagowce, 2800, 3200, 3600, a nawet i 4000zl, Samsung wydaje ŚREDNIĄ PÓŁKĘ Ax za 1600zł, za tyle masz Mi5 (czyli flagowca tegorocznego). Porównujesz rocznego flagowca do 2-3miesięcznego telefonu... Daj rok, a tego redmiczka kupisz po 300-400zł, telefony z androidem bardzo szybko się starzeją, co nie jest żadną nowością, Mi4 w sierpniu kupowałem za 1200zł (XFS), teraz można go kupić za 600zł, a minęło jakieś pół roku. Jeżeli chcesz porównywać cenowo telefony, to porównuj je z telefonami z Q42015/Q12016, a nie z ponad rocznym już flagowcem, bo równie dobrze możesz wysupłać 1400zł i kupić Mi4s lub Mi4c, co jest górną półką u Xiaomi. No i najważniejsze, TO JEST TELEFON, a nie lustrzanka, chcesz walić świetne foty? Uzbieraj z ~2kPLN i kup jakiegoś Canona, albo Nikona, czy kto tam teraz jest na topie...
-
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Wybierasz właściwy model i testujesz, która metoda pójdzie... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Jeżeli chcesz dobre audio to MiNotePro, co prawda jest to więcej jak 800zł, ale, cóż... . Jako, że masz G2, to masz słaby wybór w tej cenie.. albo Mi4, albo MiNote, jeżeli masz więcej kasy to MiNotePro, Mi5, Mi4c, Mi4s.
-
Raczej fałszywie dodatni wynik, odinstaluj Dropboxa z telefonu, wyczyść (systemowym cleaner'em) i zobacz czy to również zniknie.
