-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Popraw wątek, temat, tak, aby dało się cokolwiek z tego zrozumieć, czytam to 3 raz (!) i za chiny ludowe nie mam pojęcia, o co Ci chodzi... Masz 24h.
-
Aparat- rozmyte i nieostre zdjęcia
Nezumi odpowiedział(a) na krystian0330 temat w Problemy techniczne
Czy my wyglądamy na wróżki? Szklanej kuli nie posiadam... Może samo zatrybi, może padnie całkowicie, nikt nie wie... -
Oba to to samo... Nie ma "oryginalnych" części NOWYCH, bo... Xiaomi takowych nie udostępnia... Te części to albo zamienniki (i tutaj wybierz co chcesz), albo części z uszkodzonych (te 2 na pewno takie nie są lub sprzedawca nie wie co ma...). Jeżeli chodzi o części, to raczej polecam ten sklep: http://www.dragon-tt.com/
-
Tak.
-
Nie opłaca się teraz kupować Mi5, lepiej iść w Mi5s lub Mi5x. Aktualnie Mi5 już nie jest produkowane i wszystko co widzisz to są leżaki magazynowe lub refuby...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mi5 nie działa (brak jakiejkolwiek reakcji)
Nezumi odpowiedział(a) na mery temat w Problemy techniczne
Chwilowo na promocji Amazona... skończy się promo to wróci do swoich 3.5k... Chyba, że mówimy o sprowadzanych/używkach ale... to raczej odpada...- 398 odpowiedzi
-
- mi5
- nie działa
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
aaaaaa po co? Nie usuniesz ich, to jest integralna część systemu, wywalisz, a dopiero będziesz mieć wesoło...
-
zepsuty MI6 - problem z softem czy sprzętowy?
Nezumi odpowiedział(a) na Solius temat w Problemy techniczne
GB i od razu wiesz, że bądą problemy... ehhh... Obstawiam, że śmieciowy soft miałeś... Albo spróbuj wgrać oficjalnego globala, albo wyślij tel do Chin do GB... ew. ślij do MiCenter, zapłać i miej problem z głowy... -
Chrome można normalnie odinstalować... Przecież to nie jest aplikacja systemowa...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po cholere Flash przy przejściu ze starszego stable, na nowszy dev?!
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz na forum, w poradnikach, na stronie miuipolska.pl...
-
Ja muszę polecić wszystkim serial Netflixa pt. "Atypowy", jest na prawdę świetny .
-
Nie zadziała, bo nie przeprowadzisz Flasha na zablokowanym BL, co właśnie masz w treści błędu... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Źle się wyraziłem, chodzi o to, aby refy były odpowiednio opisane, żeby każdy wiedział, że to jest ref. Temat pamiętam, sam się w nim udzielałem . PS: "fucktycznie" wiem, że autokorekta, ale śmiechłem .
-
Bzdura, żadnej utraty danych nie ma... Nawet przechodząc na xiaomi.eu nie stracisz danych... Nie zawsze, niekiedy jest to konieczne, ale w większości wypadków nie.
-
tutorial Instalacja TWRP i MIUIPolska dla opornych;)
Nezumi odpowiedział(a) na KrzysiekGP temat w Tutoriale
Błąd 7 jest związany ze złym softem... (nie pod Twój model). -
Po prostu ściągnij z en.miui.com i problem z głowy, zmiana regionu nie zawsze działa, a często wiąże się z innymi problemami...
-
@piotr.geekbuying Coś masz nakombinowane w 1 poście... Wstaw fotki normalnie, a link do produktu pod zdjęciem, bo aktualnie wygląda to na ukrywanie refów, a tego tutaj nie lubimy, o czym pewnie wiesz także... Popraw proszę...
-
Spróbuj sobie wrzucić albo najnowszy stable z en.miui.com/download, albo leć w dev (cotygodniowe aktualizacje).
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
