kubinj0

Użytkownicy
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kubinj0

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Mój mi9 nagle przestał czytać kartę SIM. Sprawdzałem oba sloty oraz inne karty.
 2. Problem mam już od dobrych 3-4 tygodni..
 3. Mam 2 etui, które naciskają na dolną część przycisku i nie ma żadnego problemu. Pewnie twój egzemplarz posiada wadę fabryczną. Udaj się do mihome i spróbuj wymienić na inny egzemplarz.
 4. Nie, mam xiaomi.eu już od ponad dwóch miesięcy, factory resetu też nie robiłem. Problem nie ustępuje
 5. Miał ktoś podobny problem albo ktoś wie jak to ogarnąć?
 6. Takie coś, przy synchronizacji z chmura nie ma żadnego błędu.
 7. Wie ktoś co jest grane? Jak sobie z tym poradzić?
 8. kubinj0

  Szkło hartowane

  Mam to szkło założone na telefonie już prawie 2 miesiące i przyszedł czas założyć coś nowego. Zacznę od plusów: - bardzo dobra przejrzystość - zostawia mało śladów po palcach - czytnik działa perfekcyjnie - brak syfu przy kamerce i czujniku - dobry poślizg Minusy: - pomniejsza ekran o sporo milimetrów, z każdej strony - w miejscu małych rysek zrobiły się pęknięcia - pierwsze 2-3 tygodnie straszny syf po lewej i prawej stronie szkła. Podsumowując szkło nie jest złe, ale za tę cenę nie warto.
 9. Panowie czy jest możliwość zmiany animacji przy naciśnięciu na odcisk palca na xiaomi.eu? Wiem, że na globalu była możliwość zmiany a teraz nie mogę tego znaleźć.
 10. Silniczki wibracyjne nie są takie jak w applu albo oneplus, ale są naprawdę przyjemne. Myślę, że najlepiej kupić ze sklepu typu xkom, rtv euro agd, czy mi home, mi store. Też zastanawiałem się pomiędzy mix 3 a mi 9, trzymałem je oba w ręku w mi store i powiem szczerze, że mi9 uwiódł mnie od razu. W ustawieniach nie ma możliwości zmiany ikon, natomiast można to zrobić za pomocą motywu.
 11. Mam problem z pobraniem aktualizacji xiaomi.eu do wersji 9.6.20. Wyskakuje błąd pobierania, albo 'suma MD5 nie jest zgodna'. Miał ktoś podobny problem lub wie, jak to rozwiązać?
 12. kubinj0

  Szkło hartowane

  Miałem ten sam problem z tym szkłem. Po kilku dniach pękło w kilku miejscach. Telefon nie spadł, nie mam pojęcia od czego to pękło.
 13. Dzięki za pomoc, udało się zamówić dla mamy nowy sprzęt.