kubinj0

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kubinj0

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślicie że taka bateria ma cos wspolnego z oryginalem? https://allegro.pl/oferta/oryginalna-bateria-xiaomi-mi-9-bm3l-9705262833
 2. Orientuje się ktoś, gdzie można kupić oryginalna baterię do Mi 9?
 3. Po przejściu na najnowsze Xiaomi.eu zacząłem odczuwać problemy z bateria. Po sprawdzeniu urządzenia przez kilka dni okazuje się że mam 2200 mAh pojemności baterii, czyli 66%. Mi 9 posiadam równy rok. Dodam, że telefon od nowości ładuje oryginalną ładowarka. Czy jest możliwe, że jest to wina softu? Czy wymiana baterii na nową pomoże?
 4. Ma ktoś też problem z Aparatem? Po otwarciu aplikacji od razu się zamyka.
 5. kubinj0

  Sterowanie gestami

  Witam. Od ostatniej w aktualizacji xiaomi.eu mam problem ze sterowaniem gestami. Przesuwanie od boku ekranu aby cofnąć działa bez zarzutu, natomiast przy przesuwaniu palcem od dołu czasami łapie dopiero za 4, 5 razem. Szkło mam cały czas te same, wcześniej nie było żadnego problemu. Wie ktoś czym może być to spowodowane?
 6. Miałem ten sam problem. Włączał mi się aparat i latarka, które miałem ustawione pod przyciskiem SI. Po wyłączeniu funkcji z przycisku SI problem zniknął.
 7. Od wersji 9.9.27 po odblokowaniu telefonu ekran powoli zwiększa jasność. Z najniższej jasności do tej, która mam aktualnie ustawioną. Ma ktoś podobny problem?
 8. Problem nie ustąpił. Zauważyłem natomiast, że występuje wtedy, kiedy jest bardzo słaby zasięg sieci. Czy ma może ktoś jakiś pomysł, co może być przyczyną problemu?
 9. Teraz tak myślę, że może to być całkiem prawdopodobne, ponieważ długie przyciśnięcie przycisku SI włącza latarkę, co też zauważyłem z 2-3 razy. Edit: Od kilku minut trząsę telefonem i nic się nie dzieje..
 10. Dwuklik na przycisku SI włacza aparat. No i skrót w prawym dolnym rogu na ekranie blokady.
 11. Od kilku dni w moim mi9 włącza się aparat. Co dziwne, zauważyłem to tylko podczas jazdy samochodem. Aparat włącza się sam co kilka sekund. Telefon leży obok na fotelu, nie możliwe aby coś się samo wciskało. Wie ktoś co może być problemem?
 12. Od kilku dni w moim mi9 włącza się aparat. Co dziwne, zauważyłem to tylko podczas jazdy samochodem. Aparat włącza się sam co kilka sekund. Telefon leży obok na fotelu, nie możliwe aby coś się samo wciskało.
 13. Witam. Mój mi9 nagle przestał czytać kartę SIM. Sprawdzałem oba sloty oraz inne karty.
 14. Problem mam już od dobrych 3-4 tygodni..
 15. Mam 2 etui, które naciskają na dolną część przycisku i nie ma żadnego problemu. Pewnie twój egzemplarz posiada wadę fabryczną. Udaj się do mihome i spróbuj wymienić na inny egzemplarz.