przemekamag

Użytkownicy
 • Content count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

przemekamag last won the day on September 19 2014

przemekamag had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

About przemekamag

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Kate

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. Xiaomi Redmi Note 5 i 5 Pro - zdjęcia i specyfikacja

  Ma ktoś może info o dacie światowej dostępności 5pro? Na indyjskiej stronie widziałem, że na jutro chyba szykowana jest kolejna sprzedaż internetowa. Mi oczywiście chodzi o ali/gearbest.
 2. MIUI 8.2.1

  Koledzy, gdzie włączyć info o ilości wolnego ramu przy podglądzie otwartych aplikacji? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 3. Nie działa ładowarka indukcyjna

  A to Kate wspiera ładowanie bezprzewodowe? To jakaś nowość...
 4. MIUI 8.1.18

  Błędu mi nie wywala, ale muli niemiłosiernie. Zarówno wersja tradycyjna jak i lite. Ale czy to wina romu czy aplikacji to nie wiem.
 5. MIUI 8.1.18

  W tym wydaniu zauważyłem problem z WiFi. Połączenie z siecią trwa kilkukrotnie dłużej niż poprzednio. Jak się połączy jest stabilnie, ale trzeba się naczekać na połączenie.
 6. MIUI 8.1.11

  System ogólnie zwolnił, częściej klatkuje. Ale jest jedna rzecz - Gboard. Da się coś poradzić na tego potężnego laga klawiatury? Czy to wina aplikacji czy MIUI? Jako przykład, odpalam messengera, klikam w okienko rozmowy, pojawia się klawiatura i przez 5 sekund nic nie da się zrobić, zawiesza się. Po tym czasie można już pisać normalnie. Ale lag jest po każdym odblokowaniu telefonu.
 7. MIUI 8.1.11

  Po aktualizacji, niedziałające i tak poprawnie powiadomienia WhatsApp przestały podświetlać ekran oraz nie uruchamia się dioda powiadomień. Na kilkadziesiąt wiadomości telefon zareagował prawidłowo może 3 razy.
 8. MIUI 7.12.14

  Mam to samo. Dodatkowo nie mam ekranu blokady tylko od razu ekran do wpisania kodu zabezpieczającego. Powiadomienia nie są pokazywane na ekranie blokady bo go nie ma, ekran się nie podświetla. Cyrk Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 9. MIUI 7.12.14

  Mi zniknął ekran blokady, tzn od razu mam ekran do wpisania kodu i czarne tło (mam tez odcisk palca) a powiadomienia nie podświetlają ekranu.
 10. MIUI 7.12.7

  Mi zniknął ekran blokady, tzn od razu mam ekran do wpisania kodu i czarne tło (mam tez odcisk palca) a powiadomienia nie podświetlają ekranu.
 11. MIUI 7.11.30

  @dzik aktualizacji do czego?
 12. MIUI 7.11.23

  Redmi Note 3 Kate - SOT ponad 6 godzin co było wynikiem nie do osiągnięcia na wielu poprzednich romach. Na ten moment dla mnie system nie do zmiany.
 13. MIUI 7.11.23

  Koledzy, dwa problemy. Po pierwsze ciągle dostaje komunikat o nowej aktualizacji mimo że mam najnowszą. Drugi i gorszy to Bluetooth. Mogę mieć tylko jedno urządzenie sparowane. Jako przykład: mam sparowany samochód i wszystko super ale jak potem chce podłączyć głośnik bezprzewodowy to go wcale nie znajduje. Muszę usunąć samochód i wtedy jest ok. W drugą stronę tak samo. Jak mam połączony głośnik to nie mogę samochodu. Ktoś coś? Wysłane z mojego Redmi Note 3 Kate przy użyciu Tapatalka
 14. MIUI 7.11.16

  dla Redmi Note 3 Kenzo masz androida 6.0 i to się nie zmieni.
 15. MIUI 7.11.2

  Na redmi 4 prime zniknęła mi opcja "Codzienne tapety blokady". Nie mogę jej znaleźć w żadnym miejscu.