Jump to content

przemekamag

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

przemekamag last won the day on September 19 2014

przemekamag had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Kate

Recent Profile Visitors

1,269 profile views

przemekamag's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

20

Reputation

1

Community Answers

 1. Odblokowany bootloader. Zainstalowane TWRP. Najpierw najnowsze potem 3.4 o ile mnie pamięć nie myli. Sypie błędami. najpierw system nie chciał wstać, teraz nie widzi plików instalacyjnych tylko systemowe. Wgrać inne TWRP? Macie działające? Obecnie nie mogę zainstalować nawet magisk bo TWRP go nie widzi. Sypie błędami nawet przy wiele.
 2. Redmi note 3 Kate Czy ktoś ma problem z android auto? Po podłączeniu Kate do telefonu na nawigacji widzę pikselozę i nic więcej. Podłączenie innego telefonu no Huawei i obraz żyleta. Ktoś coś? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 3. przemekamag

  MIUI 8.4.12

  U mnie adaway nie blokuje żadnych reklam po aktualizacji. Do tego brak codziennych tapet blokady i aplikacji motywy. Jedyny plus to bateria lepiej. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 4. przemekamag

  MIUI 8.3.29

  Był, ale u mnie nie pomógł.
 5. przemekamag

  MIUI 8.3.29

  Błędy na ten moment: nie działa lokalizacja pogody (od kilku wydań), wywala yellowpage, brak codziennych ekranów blokady.
 6. przemekamag

  MIUI 8.3.29

  Coś czuję, że rom z XDA jest coraz bliżej u mnie. Nawet lokalizacja pogody nie działa.
 7. przemekamag

  MIUI 8.3.22

  U mnie zupełnie zniknęła z ustawień.
 8. Ma ktoś może info o dacie światowej dostępności 5pro? Na indyjskiej stronie widziałem, że na jutro chyba szykowana jest kolejna sprzedaż internetowa. Mi oczywiście chodzi o ali/gearbest.
 9. przemekamag

  MIUI 8.2.1

  Koledzy, gdzie włączyć info o ilości wolnego ramu przy podglądzie otwartych aplikacji? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 10. A to Kate wspiera ładowanie bezprzewodowe? To jakaś nowość...
 11. przemekamag

  MIUI 8.1.18

  Błędu mi nie wywala, ale muli niemiłosiernie. Zarówno wersja tradycyjna jak i lite. Ale czy to wina romu czy aplikacji to nie wiem.
 12. przemekamag

  MIUI 8.1.18

  W tym wydaniu zauważyłem problem z WiFi. Połączenie z siecią trwa kilkukrotnie dłużej niż poprzednio. Jak się połączy jest stabilnie, ale trzeba się naczekać na połączenie.
 13. przemekamag

  MIUI 8.1.11

  System ogólnie zwolnił, częściej klatkuje. Ale jest jedna rzecz - Gboard. Da się coś poradzić na tego potężnego laga klawiatury? Czy to wina aplikacji czy MIUI? Jako przykład, odpalam messengera, klikam w okienko rozmowy, pojawia się klawiatura i przez 5 sekund nic nie da się zrobić, zawiesza się. Po tym czasie można już pisać normalnie. Ale lag jest po każdym odblokowaniu telefonu.
 14. przemekamag

  MIUI 8.1.11

  Po aktualizacji, niedziałające i tak poprawnie powiadomienia WhatsApp przestały podświetlać ekran oraz nie uruchamia się dioda powiadomień. Na kilkadziesiąt wiadomości telefon zareagował prawidłowo może 3 razy.
 15. przemekamag

  MIUI 7.12.14

  Mam to samo. Dodatkowo nie mam ekranu blokady tylko od razu ekran do wpisania kodu zabezpieczającego. Powiadomienia nie są pokazywane na ekranie blokady bo go nie ma, ekran się nie podświetla. Cyrk Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...