Jump to content

przemekamag

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by przemekamag

 1. Odblokowany bootloader. Zainstalowane TWRP. Najpierw najnowsze potem 3.4 o ile mnie pamięć nie myli. Sypie błędami. najpierw system nie chciał wstać, teraz nie widzi plików instalacyjnych tylko systemowe. Wgrać inne TWRP? Macie działające? Obecnie nie mogę zainstalować nawet magisk bo TWRP go nie widzi. Sypie błędami nawet przy wiele.
 2. Redmi note 3 Kate Czy ktoś ma problem z android auto? Po podłączeniu Kate do telefonu na nawigacji widzę pikselozę i nic więcej. Podłączenie innego telefonu no Huawei i obraz żyleta. Ktoś coś? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 3. przemekamag

  MIUI 8.4.12

  U mnie adaway nie blokuje żadnych reklam po aktualizacji. Do tego brak codziennych tapet blokady i aplikacji motywy. Jedyny plus to bateria lepiej. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 4. przemekamag

  MIUI 8.3.29

  Był, ale u mnie nie pomógł.
 5. przemekamag

  MIUI 8.3.29

  Błędy na ten moment: nie działa lokalizacja pogody (od kilku wydań), wywala yellowpage, brak codziennych ekranów blokady.
 6. przemekamag

  MIUI 8.3.29

  Coś czuję, że rom z XDA jest coraz bliżej u mnie. Nawet lokalizacja pogody nie działa.
 7. przemekamag

  MIUI 8.3.22

  U mnie zupełnie zniknęła z ustawień.
 8. Ma ktoś może info o dacie światowej dostępności 5pro? Na indyjskiej stronie widziałem, że na jutro chyba szykowana jest kolejna sprzedaż internetowa. Mi oczywiście chodzi o ali/gearbest.
 9. przemekamag

  MIUI 8.2.1

  Koledzy, gdzie włączyć info o ilości wolnego ramu przy podglądzie otwartych aplikacji? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 10. A to Kate wspiera ładowanie bezprzewodowe? To jakaś nowość...
 11. przemekamag

  MIUI 8.1.18

  Błędu mi nie wywala, ale muli niemiłosiernie. Zarówno wersja tradycyjna jak i lite. Ale czy to wina romu czy aplikacji to nie wiem.
 12. przemekamag

  MIUI 8.1.18

  W tym wydaniu zauważyłem problem z WiFi. Połączenie z siecią trwa kilkukrotnie dłużej niż poprzednio. Jak się połączy jest stabilnie, ale trzeba się naczekać na połączenie.
 13. przemekamag

  MIUI 8.1.11

  System ogólnie zwolnił, częściej klatkuje. Ale jest jedna rzecz - Gboard. Da się coś poradzić na tego potężnego laga klawiatury? Czy to wina aplikacji czy MIUI? Jako przykład, odpalam messengera, klikam w okienko rozmowy, pojawia się klawiatura i przez 5 sekund nic nie da się zrobić, zawiesza się. Po tym czasie można już pisać normalnie. Ale lag jest po każdym odblokowaniu telefonu.
 14. przemekamag

  MIUI 8.1.11

  Po aktualizacji, niedziałające i tak poprawnie powiadomienia WhatsApp przestały podświetlać ekran oraz nie uruchamia się dioda powiadomień. Na kilkadziesiąt wiadomości telefon zareagował prawidłowo może 3 razy.
 15. przemekamag

  MIUI 7.12.14

  Mam to samo. Dodatkowo nie mam ekranu blokady tylko od razu ekran do wpisania kodu zabezpieczającego. Powiadomienia nie są pokazywane na ekranie blokady bo go nie ma, ekran się nie podświetla. Cyrk Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 16. przemekamag

  MIUI 7.12.14

  Mi zniknął ekran blokady, tzn od razu mam ekran do wpisania kodu i czarne tło (mam tez odcisk palca) a powiadomienia nie podświetlają ekranu.
 17. przemekamag

  MIUI 7.12.7

  Mi zniknął ekran blokady, tzn od razu mam ekran do wpisania kodu i czarne tło (mam tez odcisk palca) a powiadomienia nie podświetlają ekranu.
 18. przemekamag

  MIUI 7.11.30

  @dzik aktualizacji do czego?
 19. przemekamag

  MIUI 7.11.23

  Redmi Note 3 Kate - SOT ponad 6 godzin co było wynikiem nie do osiągnięcia na wielu poprzednich romach. Na ten moment dla mnie system nie do zmiany.
 20. przemekamag

  MIUI 7.11.23

  Koledzy, dwa problemy. Po pierwsze ciągle dostaje komunikat o nowej aktualizacji mimo że mam najnowszą. Drugi i gorszy to Bluetooth. Mogę mieć tylko jedno urządzenie sparowane. Jako przykład: mam sparowany samochód i wszystko super ale jak potem chce podłączyć głośnik bezprzewodowy to go wcale nie znajduje. Muszę usunąć samochód i wtedy jest ok. W drugą stronę tak samo. Jak mam połączony głośnik to nie mogę samochodu. Ktoś coś? Wysłane z mojego Redmi Note 3 Kate przy użyciu Tapatalka
 21. przemekamag

  MIUI 7.11.16

  dla Redmi Note 3 Kenzo masz androida 6.0 i to się nie zmieni.
 22. przemekamag

  MIUI 7.11.2

  Na redmi 4 prime zniknęła mi opcja "Codzienne tapety blokady". Nie mogę jej znaleźć w żadnym miejscu.
 23. Czy w kwestii romów do Kate coś się zmieniło? Coś szczególne godnego polecenia? (Rom+Kernel).
 24. przemekamag

  MIUI 7.9.21

  Powiadomienia Push na gmailu w zasadzie nie działają. Na stockowej aplikacji poczty prosi o interwał odświeżania. Najczęściej może odświeżać co godzinę.
 25. przemekamag

  MIUI 7.9.21

  Dioda nie działał rano przy SMS, teraz działa. Aplikacja standardowa. Przy ładowaniu działała. Przy whatsapp nie. I tak na zmianę.
×
×
 • Create New...