Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Poprawki na historię lokalizacji, przycisk AI, czarny pasek statusu w trakcie blokowania ekranu (to z dev, ale raczej podobnie na stable)
  2. Nie Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  3. Tylko że na indyjskiej wersji masz apkę kontaktów od Xiaomi, a na europejskiej i innych nie ma takowej, jest od Google. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  4. Tak. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  5. Chyba niezbyt. P.S. dziś stable MIUI11 z Androidem Q dla Mi9. Niestety ponieważ wasz updater z MIUI10 jest stary i ma w sobie tylko serwer który padł, będziecie musieli zaktualizować ręcznie. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  6. 1. Tak jak napisałeś 2. Szczerze nie wiem, ale raczej nie powinien... Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  7. MiFlashem nie możesz. Możesz spróbować aktualizatorem, ale do niego potrzebujesz paczkę zip, a nie tgz (inna jest pod aktualizator, inna pod MiFlash) Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  8. Rozumiem, że wiesz, że wersja 10.4.5 dotyczy wersji Pro, bo zwykła ósemka nie ma w ogóle wersji EEA? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  9. Poszło stable dla Mi 6, Mi Mix 2, Mi Mix 3.
  10. Najwyraźniej pomyłka przy przenoszeniu. Przeniosłem w właściwe miejsce.
  11. Global EEA V10.4.5.0.PGGEUXM http://bigota.d.miui.com/V10.4.5.0.PGGEUXM/miui_BEGONIAEEAGlobal_V10.4.5.0.PGGEUXM_0453419db7_9.0.zip OTA z 10.4.4.0 http://bigota.d.miui.com/V10.4.5.0.PGGEUXM/miui-blockota-begonia_eea_global-V10.4.4.0.PGGEUXM-V10.4.5.0.PGGEUXM-7e80b3e806-9.0.zip Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  12. Myślę że wątek został już nieco wyczerpany - istnieją działy dla Redmi Note 8/Pro, prosiłbym o prowadzenie dyskusji na temat obydwu tych modeli właśnie tam Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  13. Folder lib przekopiowałeś? jak nie to go też przekopiuj, nie widzi biblioteki. Jak masz przekopiowany to nadaj mu uprawnienia.
  14. Można skopiować. Po prostu potrzebna jest ścieżka /system/system zamiast samo /system.
  15. Masz stable, 11 wyszła póki co w becie. Jak będzie stable to będzie ota. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  16. Ściągnij reupload, już naprawione. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  17. A jaka masz wersję MIUI? Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  18. W jakim sensie? Nic nigdzie nie musisz wysyłać, jedynie odblokowac (ale będzie trzeba czekać - sprawdź w mi unlock, ile czasu jest u ciebie)
  19. Nie ma, bo nie ma linka do China. Jakbyś taki znalazł to bylibyśmy wdzięczni. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  20. Problem polega na tym, że my nie wiemy konkretnie, na której wersji bety czy na jakiej bazie bazuje konkretny build stable. Możemy jedynie przypuszczać po na przykład info jakie podaje nam build.prop (kiedy konkretnie dana kompilacja zostałą zbudowana). MIUI nie podaje takich informacji, nie mamy pojęcia więc, co może się tu zdarzyć..
  21. A robiłeś wipe przed wgrywaniem stable? Wgrałeś ROM bez wipe - z bety na stable zawsze trzeba wipe robić, o ile nie jest wiadomo, że to nowsza wersja. Wyczyść dane aplikacji SMS.
  22. Zmiany nie są szczególnie duże, więc raczej dirty pójdzie bez problemu. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
  23. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/9.8.1/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_9.8.1_v10-9.zip/download Raczej powinny ale głowy nie dam. W weekend będę na Mi 9T Pro na globala wracać to sprawdzę.
  24. Raczej nie. Wygląda na to że Mi 9 będzie już miało z Q. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka Poszło stable dla RN7, wkrótce Redmi 7/Note 7 Pro/Mi8/Mix2S.
  25. Mi 9T Pro nie ma ARB więc spokojnie możesz wrócić. Wiem tylko, że bezpośrednie wgrywanie Globala z Androida 10 uwalało czujniki - trzeba było wpierw wgrać ostatnią betę na Pie, potem dopiero MiFlash. Ale generalnie da się wrócić. Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...