Jump to content

inoxman

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 3/32 , Mi9T PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

inoxman's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Na najnowszym EEA poprawili wyświetlanie nieodebranych połączeń i sms na AOD dla googlowskich apek.
 2. W tej wersji poprawnie wyświetlają się powiadomienia googlowskich dialera i sms w AOD.
 3. W zasadzie powiadomienia wyskakujące na ekranie podczas płacenia przez NFC w ING zawsze uważałem za idiotyczne, nie są mi do niczego potrzebne, mnie interesuje tylko to że zbliżam smartfona do terminala i już, nie potrzebuję żadnych potwierdzeń, ważne tylko że transakcja zaakceptowana. NFC włączam tylko przed samym płaceniem i po go wyłączam. Zawsze uważałem te wyświetlane atrapy karty przy płaceniu moim Mi5 za obciachowe.
 4. Zainstalowałem najnowszy ROM Xiaomi.eu stabilny bo brakowało mi dialera i sms-ów od Xiaomi, googlowskie do niczego dla mnie się nie nadają, teraz mam to co potrzebuję, kopiowanie dowolnego fragmentu w sms-ach, nagrywanie rozmów i wyświetlanie powiadomień na AOD. Reszta również działa bez problemu jak Google pay, czy u mnie ING przez NFC.
 5. Mi 9T PRO wersja Global kupiłem dwa tygodnie temu, poczekałem grzecznie na zgodę odblokowania bootloadera, przedwczoraj zainstalowałem ROM Xiaomi.eu stabilny. Po zainstalowaniu i odpaleniu nie chodził mi czytnik odcisku palca, ale pamiętając co nakazuje Xiaomi, przywróciłem system do fabrycznych ( nawiasem mówiąc mało kto robi przywrócenia fabryczne po instalacji ROM-u, a to roawiązuje 99%) i czytnik pięknie i szybko działa. Google pay działa bez problemu na tym ROM-ie, oraz bez problemu płaciłem dziś ING na podświetlonym ekranie blokady. Na razie wszystko ładnie działa w tych rzeczach które używam, TomTom ładnie prowadzi bez problemów itd. Najbardziej zależało mi na dialerze i sms-ach do Xiaomi oraz na ich wyświetlaniu na AOD, teraz działa wszystko jak należy.
 6. Na mi 9t pro w wersji global sms-y obsługuje apka googla, która nie ma tej funkcjonalności.
 7. W Miui 11 aplikacja MiWideo nazywa się : com.miui.videoplayer, więc trzeba to poprawić w skrypcie i będzie odinstalowana.
 8. Kupiłem szkło hartowane matowe z podanego linka, czekałem ok 2 tyg. przyszło całe, zapakowane w bardzo sztywne opakowanie, na Mi5 wygląda nieźle Dodam jeszcze, że szkło przyszło nie z Chin, ale ze Szwecji
 9. Od prawie miesiąca, wszędzie gdzie można płacę już tylko moim Mi5 zbliżeniowo (ING z HCE), ani razu nigdzie nie miałem problemów, działa zawsze od strzału, a płacę w sklepikach, marketach, stacja paliw itd
×
×
 • Create New...