Maciej_94

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Maciej_94

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie może trywialne, ale jak to zrobić? Na chwile obecną mam ustawione tak jak na załączonych ss. Dodam, że aplikacja jest zablokowana kłódką, żeby nie wyłączało jej przy "oczyszczaniu pamięci RAM".
 2. Witam, może któryś z użytkowników Redmi Note 7 spotkał się już z tym problemem i będzie w stanie mi pomóc. Mianowicie, sparowałem już moją opaskę mi band 3 z telefonem aczkolwiek, po uruchomieniu bluetooth, opaska nie łączy się automatycznie. Opaska łączy się z telefonem dopiero po wejściu w aplikację MI FIT i wyrażeniu zgody na wyskakujący komunikat o udzielenie zgody na dostęp do lokalizacji. Problem polega na każdorazowym przydzielaniu uprawnień po włączeniu bluetooth, co jest nieco irytujące, ponieważ na poprzednim telefonie (H**wei) taki problem nie występował.
 3. Maciej_94

  Ładowarka

  Czy możesz podać model tej ładowarki?
 4. Maciej_94

  Etui / case

  Witam forumowiczów, czy ktoś posiada etui Nillkin Rubber Wrapped? https://nillkin.sklep.pl/product-pol-16359-Etui-Nillkin-Rubber-Wrapped-Redmi-Note-7-Black.html Czy w tym przypadku aparat również znajduje się poniżej krawędzi etui? Ktoś jest w stanie wrzucić realne zdjęcia?