Jump to content

neron

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by neron

 1. Jeśli jest ktoś chętny to mam do sprzedania komplet szkieł (2 szt.) ESR. Proszę o info na PW
 2. czy po wgraniu Magisk będą działały automatyczne aktualizacje ?
 3. czy jak zablokuję botloader to muszę telefon zresetować i wgrywać wszystko od nowa?
 4. czy na global stable i odblokowanym botloaderze działa wam google pay, dziś wgrałem miui global stable i wszystko działa ok poza google pay
 5. neron

  kopia danych

  mam pytanie - do tej poru używam najnowszwgo softu miui polska, telefon mam od niedawna ale zużycie baterii mnie wykańcza, wcześniej miałem Honora 9 i w tym telefonie było wszystko ok - sot ok 6h bateria prawie 2 dni, a w mi6 sot 2 h i z biedą 24h na baterii. Zamierzam przejść do globala i tu pytanie co zrobić abym po wgraniu globala nie nie musiał od nowa wpisywać wszystkich haseł i ustawiać wszystkiego od nowa.
 6. wyrzuciłeś mój temat dot. aktualizacji przez TWRP i tu moje pytanie podaj mi w wątku który podałeś gdzie pisze chociaż jedno zdanie jak aktualizować przez TWRP 

   

  1. Show previous comments  3 more
  2. neron

   neron

   tu opisujesz mi aktualizację przez tzw trzy kropki, ale jakiś mądry na tym forum napisał że aktualizacje najlepiej robić przez TWRP i tu moje pytanie jak aby było dobrze. Ja robiłem poprzez Zainstaluj aktualizację z pliku zip i nie wyszło mi to najlepiej - nie działał mi dotyk a później jeszcze kilka innych problemów, fakt uporałem się z tym ale do końca nie wiem jak to zrobiłem.

  3. ZduneX25

   ZduneX25

   Jak w 3 kropkach wybierzesz uruchom w recovery to Cię tam przeniesie i sam sobie manualnie zainstalujesz. 

  4. neron

   neron

   ok sprawdzę następnym razem. pozdrawiam.

 7. Ok jestem przygotowany na to że admin się na mnie wydrze ale niech będzie. Proszę żeby ktoś opisał jak prawidłowo wykonać aktualizację MIUI porzez TWRP, dziś zrobiłem aktualizację przez trzy kropki i nie obyło się bez problemów.
 8. witam. mam do ciebie pytanie o aktualizację. mam obecnie soft 7.1.5 i jak to zaktualizować do nowszej wersji- poprzez wgranie do pamięci telefonu i później aktualizacja przez trzy kropki? jeśli tak to czy później muszę zrestartować telefon i logować się do wszystkiego od nowa?

 9. podaj link Allegro od kogo kupiłeś
 10. Sprawa została rozwiązana po wejściu w trwp w zakładkę Wipe zrobiłem format data i telefon działa normalnie.
 11. nie wiem co jest grane ale mam to samo co kolega, wgrałem miui 8.2 by xiaomi.eu 7.1.5 (rozwojowa). co z tym zrobić?
 12. tutaj na olx jest szkło i etui https://www.olx.pl/oferta/szklo-xiaomi-redmi-note-3-pro-152-mm-se-kate-CID99-IDjv1ad.html https://www.olx.pl/oferta/etui-flip-xiaomi-redmi-note-3-pro-se-152mm-kate-CID99-IDjv0M9.html
 13. Zanoszę się z zamiarem zakupu Redmi 4 pro i tu mam kilka pytań odnośnie telefonu: 1. jakiej jakości są zdjęcia i filmy wykonane telefonem 2. ciekaw jestem czy powstanie soft global do tego telefonu bo jakoś nie bardzo chcę zmieniać do miui polska, jak sprawuje się tzw. syf miui od Goldiego?
 14. Posiadam Redmi Note 3Pro SE w wersji Miui Global 8.0 Stabilna 8.0.5.0 i mam problem z powiadomieniami na OLX tzn z ich brakiem i tu pytanie co mam ustawić aby przychodziły powiadomienia
 15. witam. zastanawiam się nad zakupem tego telefonu w wersji 3/32 i tu kilka pytań. obecnie posiadam honora 6, ale z racji tego iż potrzebuję telefonu na dwie karty mój wybór padł na redmi 3s international. - jak szybko działa telefon, czy procesor jest wystarczający, czy przy działaniu w tle kilku aplikacji telefon muli?
 16. zgadza się jakoś mi umknęła literka s, ale dokładnie moje pytanie dotyczy Redmi 3s LTE
 17. witam. zastanawiam się nad zakupem tego telefonu w wersji 3/32 i tu kilka pytań. obecnie posiadam honora 6, ale z racji tego iż potrzebuję telefonu na dwie karty mój wybór padł na redmi 3 pro international. - jak szybko działa telefon, czy procesor jest wystarczający, czy przy działaniu w tle kilku aplikacji telefon muli?
×
×
 • Create New...