Undertaker13

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Undertaker13

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wpisz w telegramie? sorry, nie rozumiem, nie jestem aż tak biegły w tych sprawach :p i dlaczego redmi 4 note?
 2. Wita. Z racji, że mój system (nieaktualizowany od mniej więcej roku) stawał się coraz bardziej zamulony postanowiłem spróbować nowej dystrybucji, wybór padł na CRDroida z linku poniżej: https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime/development/rom-crdroid-6-0-t4020259 Po przeinstalowaniu TWRP i zainstalowaniu system i gapps pojawił się jeden problem, mianowicie: system nie widzi skanera linii papilarnych, ni mogę ustawić blokady odciskiem, ponieważ nie am takiej opcji. Próbowałem już przeinstalować gapps i system, jednak bez większego skutku, to znaczy przez chwile pojawiła się ta opcja, jednak gdy przyłożyłem palec nic się nie działo, więc zresetowałem telefon i znowu opcje zniknęły. Proszę o pomoc.
 3. Witam. Nadszedł ten czas, gdy skończyło mi się miejsce na karcie micro sd i w związku z tym mam do was następujące pytanie: Czy xiaomi redmi 4 pro obsłuży kartę SanDisk Ultra 200GB microSDXC?
 4. Od 2 dni byłbym bardzo szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi 4 pro, gdyby nie jeden szczegół: Od zainstalowania miui 8.2 by xiaomi.eu wersja 6.12.29 (wersja rozwojowa) mam problem ze sklepem play, mianowicie: gdy próbuję zainstalować niektóre aplikacje pojawia się komunikat: java.lang.SecurityException: Unsupported path / 1483779614235 at android.os.Parcel.readException(Parcel.java) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtilis.java) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtilis.java) at android.content.ContentProviderProxy.insert(ContentProviderNative.java) at android.content.ContentResolver.Insert(ContentResolver.java) at com.google.android.finsky.download.I.run(SourceFile:187) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java) at android.os.Looper.loop(Looper.java) at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java) Próbowałem już wyczyścić cache, przywróciłem ustawienia fabryczne i spowodowało to tylko, że teraz przy instalacji większości aplikacji pokazuje mi błąd. Proszę o pomoc.