Jump to content

rawyolks

Użytkownicy
 • Posts

  153
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rawyolks last won the day on December 31 2019

rawyolks had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Cepheus

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rawyolks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Wątek warto by uaktualnić dla użytkowników Windows. Nie potrzeba WSL. Wystarczy MinTTY i voila - Windows interpretuje Bash.
 2. Jak zwiększyć partycję systemową w Mi9 i Mi9SE? Android 10, albo 11, obojętne - jeśli na którymś łatwiej. Czy może znane jest TWRP dla tych telefonów z menedżerem partycji? Na Neksusy i Piksele są, na Xiaomi też muszą być, ale wyszukać coś na chińskim forum z translatorem to wyzwanie nie dla mnie. No i jeśli nie ma żadnego łatwego sposobu - czy jest w miarę współczesny walkthrough dla parted? Czy raczej od dziesięciu lat metodyka jest taka sama?
 3. Bazując na skrypcie MartyMana z XDA przygotowałem ten, nie aż tak ekstremalny, w moim odczuciu usuwa tylko to co jest absolutnie niepotrzebne. W skrypcie zostawiłem pakiety, których nie ma w MIUI, aby nadal pozostał uniwersalny dla najpopularniejszych romów. Root nie jest potrzebny. Włączamy debugowanie USB w telefonie, podłączamy do komputera, z linii komend uruchamiamy adb shell i przechodzimy do rzeczy: Zapraszam do dyskusji i sugestii w jedną i w drugą stronę. debloatRawYolks.txt
 4. Jak sprawdzić uźycie minut i smsów np. w danym miesiącu? MIUI12 Mi9
 5. Jak wyłączyć to "Otrzymuj powiadomienia o usuniętych zdjęciach" przy kasowaniu zdjęć z apki Zdjęcia Google?
 6. No właśnie tak było, ale teraz w becie nie ma. Jesteś na bieżącej testowej?
 7. Wyciszanie telefonu na 2h lub 8h - jak to się teraz robi? Po aktualizacji zmienił się jakby cały UI głośności.
 8. Skąd takie zdziwienie? Moje początki z MIUI to port na pierwszego Samsunga Galaxy S, a potem Mi2. Aktualizacje "normalnie" z systemu nigdy nie działały. Myślisz, że tak dla samorozwoju opanowałem obsługę adb? Przy następnym wydaniu spróbuję, mam nadzieję że zadziała od strzała
 9. Witam. Zgłaszam po raz drugi, że nie da się normalnie aktualizować Mi9. Podobno temat już został rozwiązany na forum, więc proszę oświećcie mnie, bo znaleźć nie mogę. Mam zaszyfrowany telefon, jak każdy normalny człowiek. Kiedyś przestał działać sideload, nie doszukiwałem się rozwiązania - jest jakieś? Teraz w tempie brakuje miejsca. Jakie jest rozwiązanie tego? Plik aktualizacji muszę ręcznie kopiować do głównego katalogu / i usuwać też ręcznie z terminala.
 10. Witam. Na Mi9 coś popsuła, albo poprzednia aktualizacja, albo ta. Już wcześniej nie działał sideload, a teraz nie można kopiować plików do tempa. Jedyna opcja instalacja to główny folder i trzeba ręcznie usunąć plik w recovery, jak ja np. nie mam roota. Na Mi9SE wszystko ok. Oba telefony są zaszyfrowane.
 11. Jakie dokładnie są różnice między wersjami rozwojową a stabilną? Oprócz oczywiście braków feature'ów dodanych po wydaniu wersji stabilnej. Czy obie bazują na chińskich wersjach romu? Czy stabilna bazuje na wersji europejskiej? I ogólnie jakby ktoś miał coś do dodania to zapraszam do dyskusji
 12. Ultraoszczędzanie energii psuje działanie usług Google Dzisiaj pierwszy raz skorzystałem z tego i nie mam kontaktów (w chmurze ciągle są, telefon nie ma do nich dostępu), wyszukiwarka Google prosi mnie o zalogowanie, a potem wywala błąd że już jestem zalogowany, ale nadal nie mogę korzystać z mojego konta itd itp Nie wiem czy to da się naprawić czy komuś może się udało czy tylko już clean flash
 13. Czy da się jakoś wyciągnąć skrót do equalizera inaczej zwanego korektorem na pulpit? Albo jakoś inaczej ułatwić dostęp do niego?
 14. Wystarczy ustawić w miui Blokadę jako stały VPN, wyłączyć oszczędzanie energii i zablokować. Od tej pory jest zupełnie bezobsługowa.
×
×
 • Create New...