Jump to content

sonek

Użytkownicy
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c 16/2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sonek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Daje wyloguj usuń i to nic nie daje :/
 2. Są dwa telefony xiaomi, jeden stary drugi nowy. Na nowym się jakieś nowe konto Xiaomi stworzyło i nie wiem jak się zalogować na to z starego telefonu by spróbować synchronizować dane z chmurą. A dwa synchronizacja googla też coś nie działa prawidłowo, niby synchronizuje a prawie nic nie przenosi. Przenoszenie danych z telefonu na telefon obok funkcją w telefonie też nie przenosi kontaktów, smsów i aplikacji itd. Jak rozwiązać przeniesienie danych? Chciałem tą chmurą Xiaomi popróbować, ale są dwa różne konta na różnych telefonach jak to zgrać?
 3. Wszystko co piszesz tyczy się Custom Romów? Póki co chyba spróbuje MIUI Polska jeśli tylko jakoś odblokuje bootloader
 4. Niestety ten sam komunikat, internet działa na SIM sprawdzałem w Chrome.
 5. 1. Smutno w LeEco można 3. Chodzi o Viper4Android (taki wspomagacz dźwięku), a YouTube w sensie ta apka z możliwością odtwarzania z wyłączonym ekranem.
 6. Dzień dobry, Zamówiłem nowego Mi Mixa 2S z Amazonu, zastanawiam się jak go na starcie skonfigurować i mam kilka pytań. 1. Można jakoś wyłączyć w standardowym ROMie szybkie ładowanie by oszczędzić trochę cierpienia baterii? 2. Obecnie korzystam na starym telefonie z AOSiP warto na tym telefonie rozejrzeć się za Custrom Romami? 3. Ma MIUI można zainstalować GCAM, VIpera, "Black" YouTube?
 7. Zdecyduję się raczej na Leeco l3 pro elite x722
 8. A powiedz mi czy masz z tym Mi5X problem, że Cie boli głowa jak dłużej rozmawiasz przez telefon? Podobno A1 ma całkiem duży SAR.
 9. Właśnie wczoraj był A1 za 670zł :/
 10. Filmów to praktycznie nie kręcę, mam może kilka na swoim Mi4C. Zdjęcia wychodzi, że A1 robi lepsze, ale czy warto za większą baterie i ekran :/ Ehh nie wiem.
 11. A mógłbyś porównać mi zdjęcia z aparatu tylnego?
 12. Ok, a wybrałbyś R5P bo lepsza bateria czy coś jeszcze?
×
×
 • Create New...