Jump to content

wist7

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

About wist7

 • Birthday 08/05/1990

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warsaw

Dodatkowe

 • Smartfon
  OnePlus 6T 8/128

Recent Profile Visitors

561 profile views

wist7's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Poszukuję telefon z androidem do 1000zł z Dual-Sim dla osoby po 60. Głównie do przeglądania internetu i oglądania horizon tv. Zastanawiam się nad Redmi Note 8T.
 2. Zastanawiałem się nad nim ale niestety mały + długość ile bateria trzyma skreśla go kompletnie i zdecydowałem czekać na dobrą okazję GTR'a.
 3. U mnie dziś rozwiązanie sprawy albo zwrot pieniędzy lub nowy zegarek, wybrałem pieniądze i zastanawiam się czy nie brać GTR.
 4. No kupiłem go 12.07.2018 ale zanim oni to zrobią i nie wiem czy nie przyczepią się do ryski (wygląda jak pękniecie) więc nie wiem czy jest sens tyle czekać i się z nimi bawić, może w jakimś serwisie tel mi by podkleili. EDIT: Wypełniłem zgłoszenie na X-Kom zobaczymy co zrobią.
 5. Obudziłem się patrzę a ekran wypada... i teraz co zrobić szukać dowodu zakupu w X-Kom i oddawać im na reklamację (o ile nie jest już po gwarancji) czy gdzieś zanieść żeby podkleili?
 6. Ja lecę na oryginalnym i wszystko jest ok, raczej nie doczekamy się zmodowanej wersji.
 7. U mnie pogoda jest po angielsku, a ten kalkulator i kalendarz zbędny bajer.
 8. Bardzo fajny gdyby jeszcze obsługiwał nasze aplikacje na NFC to bym zakupił. Póki co zostaje na BIP-ie
 9. W najnowszym oficjalnym mi fit pojawiły się reklamy...
 10. Zrobiłem tak jak napisałeś i po wgraniu mifit mod po wyborze sparowania zegarka aplikacje przestaje działać... Więc musiałem zainstalować oryginalny a tam wszystko się resetuje.
 11. Wszystko ładnie pięknie tylko nie mogę wgrać tarczy na najnowszym modzie.
 12. Zauważyłem że tarcza nie pokazuje pulsu gdy jest ustawiony pomiar ciągły czy to normalne? Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...