Jump to content

wist7

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wist7

 1. Poszukuję telefon z androidem do 1000zł z Dual-Sim dla osoby po 60. Głównie do przeglądania internetu i oglądania horizon tv. Zastanawiam się nad Redmi Note 8T.
 2. Zastanawiałem się nad nim ale niestety mały + długość ile bateria trzyma skreśla go kompletnie i zdecydowałem czekać na dobrą okazję GTR'a.
 3. U mnie dziś rozwiązanie sprawy albo zwrot pieniędzy lub nowy zegarek, wybrałem pieniądze i zastanawiam się czy nie brać GTR.
 4. No kupiłem go 12.07.2018 ale zanim oni to zrobią i nie wiem czy nie przyczepią się do ryski (wygląda jak pękniecie) więc nie wiem czy jest sens tyle czekać i się z nimi bawić, może w jakimś serwisie tel mi by podkleili. EDIT: Wypełniłem zgłoszenie na X-Kom zobaczymy co zrobią.
 5. Obudziłem się patrzę a ekran wypada... i teraz co zrobić szukać dowodu zakupu w X-Kom i oddawać im na reklamację (o ile nie jest już po gwarancji) czy gdzieś zanieść żeby podkleili?
 6. Ja lecę na oryginalnym i wszystko jest ok, raczej nie doczekamy się zmodowanej wersji.
 7. U mnie pogoda jest po angielsku, a ten kalkulator i kalendarz zbędny bajer.
 8. Bardzo fajny gdyby jeszcze obsługiwał nasze aplikacje na NFC to bym zakupił. Póki co zostaje na BIP-ie
 9. W najnowszym oficjalnym mi fit pojawiły się reklamy...
 10. Zrobiłem tak jak napisałeś i po wgraniu mifit mod po wyborze sparowania zegarka aplikacje przestaje działać... Więc musiałem zainstalować oryginalny a tam wszystko się resetuje.
 11. Wszystko ładnie pięknie tylko nie mogę wgrać tarczy na najnowszym modzie.
 12. Zauważyłem że tarcza nie pokazuje pulsu gdy jest ustawiony pomiar ciągły czy to normalne? Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 13. Kiedy będzie dostępna zmodowana wersja 3.5.4?
 14. @Abees ale chociaż spróbowałeś dzięki no nic pozostaje mi szukać innej idealnej tarczy a ciężko o to większość to paskudztwa.
 15. Czy jest ktoś wstanie zamienić na dzień potem miesiąc? https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=10735
 16. @emer1 Już się pogubiłem wgralem nowy firmware wyrzucilem mifit, daje potem do gadetbridge instaluje czcionki i juz powinno byc wszystko czy cos zapomnialem? Edit: Dni są z ogonkami (Piątek) a jak ktoś napiszę nie ma.
 17. zainstalowałem ale w ogole nie ma polskich znakow juz :/
 18. Czy będą nowe polskie aktualizacje mifit? czy lepiej przejść na oryginalną, ale wtedy pewnie nie będzie polskiego?
 19. @Toldo dobra zrobione, dzięki wielkie co jeszcze warto zmienić w Amazfit? Nadal to samo do tego mam sa zamiast są ale normalnie widzę np Aktywność "ść" nie wiem co jest nie tak.
 20. mam takie coś na zegarku jak wiadomość z Messengera przyjdzie "dymki czatu są aktywne rozpocznij konwersacje" ktoś wie co z tym zrobić żeby normalnie wiadomość wyświetlało?
×
×
 • Create New...