Jump to content

Kosarz5

Użytkownicy
 • Posts

  91
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kosarz5

 1. Kosarz5

  MIUI 8.4.12

  @KristyanDopracowanej wersji MIUI Polska w wersji dev na pewno się nigdy nie doczekasz. Jest dostępny reupload dla Redmi 3 ido? Instalowałem aktualizację w piątek(dedyk) i ustawienia mam w całości po angielsku. Ok, widzę że już jest.
 2. W Orange nie mam większych problemów z zasięgiem.
 3. Wyszukiwanie w ustawieniach działa już u mnie po zainstalowaniu ostatniej dostępnej aktualizacji, ale niestety znowu mam problem z ustawieniami. Nie działa u mnie TTS Google.. Aplikacje nie widzą że TTS Google jest zainstalowany. W "Język i metody wprowadzania", gdy wybiorę "Zamiana tekstu na mowę", to wywala mi do "Dodatkowe ustawienia". Czy tylko ja mam ten problem? Full Wipe nie pomógł. Edit:Zainstalowałem "Speak TTS" ze sklepu Play i mam głos w aplikacjach takich jak np. Locus. Czy tylko ja mam problem z TTS Google?
 4. Czy tylko mnie na najnowszej wersji rozwojowej wywala do ekranu głównego, gdy chce skorzystać z opcji wyszukiwania w ustawieniach? Problem występuje od poprzedniej wersji.
 5. Kosarz5

  MIUI 8.3.15

  W najnowszej wersji na Redmi 3 nie działa wyszukiwanie w ustawieniach. Po kliknięciu na wyszukiwarkę, zostajemy od razu wyrzucani do ekranu głównego.
 6. W MIUI dostępny jest tryb jednej dłoni ale czy da się jakoś ten ekran przesunąć do góry w lewo,prawo albo po prostu przeskalować aby był wyżej? Ewentualnie istnieją jakieś aplikacje, mody do Xposed, Custom ROM'y?
 7. Gdy włożę smartfon do uchwytu na telefon, to włącza się na ekranie informacja o tym, żeby nie blokować głośnika i nie da się korzystać z telefonu w trakcie jazdy, ani patrzeć na trasę widoczną w Google Maps. Da się jakoś rozwiązać ten problem? Chcę mieć ekran całe czasy włączony i dobrze widoczny bez takich powiadomień. Mam uchwyt tego typu: http://allegro.pl/torba-na-telefon-sport-arsenal-500-na-kierownice-i6763227323.html
 8. Dziękuję. Problem już rozwiązałem. Wystarczyło wybrać galerię jako domyślną aplikację,a po wejściu opcja działa już normalnie.
 9. Czy tylko u mnie gdy chcę zrobić screena za pomocą wysuwanego menu(powiadomienia, opcje) i klikam na opcję zrzut, to nie robi go jak zwykle, a mam wybrać domyślną aplikację do otworzenia(galeria, zdjęcia Google itp). Jak robić screeny?
 10. @Acid A czy ścieżki do poszczególnych ustawień przy wyszukiwaniu, jak i niektóre opcje w wyszukiwarce będą tłumaczone? Pytam, ponieważ ostatnio przeglądałem swoje stare posty i te rzeczy zgłaszałem już w MIUI 8.
 11. Wyszukiwarka. Znalazłem jeszcze "No Device connected" w powiadomieniu, gdy stworzę punkt dostępu. Nie wiem jak zrobić screena.
 12. W czasie instalacji gdy przejdzie się do pulpitu,pojawia się na ekranie komunikat nie przetłumaczony komunikat "installing".
 13. Tutaj macie pod ten model etui i to bez otworu. https://www.etuo.pl/etui-xiaomi-redmi-3
 14. Pojawiła się nowa wersja 5.8.4: https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/ido/
 15. Co sądzicie o tym? http://allegro.pl/xiaomi-redmi-3-etui-pokrowiec-guma-case-szklo-i5965565266.html Wziąłbym od Nillkin, lecz bardzo mi przeszkadza ten otwór dla czytnika linii papilarnych http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-xiaomi-redmi-3s-3-pro-szklo-i6710761356.html#thumb/3.
 16. Dalej nie działa. Kernel Adiutora zainstalowałem dopiero po tym jak odkryłem że D2TW nie działa. Dodam że po instalacji Kernel Adiutora miałem zaznaczone połowa.
 17. Czy tylko u mnie DT2W nie działa? Wgrałem kernel podany przez Was za pomocą TWRP oraz próbowałem jeszcze za pomocą aplikacji Flashlify i nic. W Kernel Adiutor DT2W jest domyślnie wyłączone, natomiast po wybraniu opcji "Pełny" nadal nie działa i gdy wyjdę z tej zakładki oraz wrócę, to znowu jest wyłączone? O co chodzi?
 18. Spróbuj przełożyć kartę sim do innego telefonu i pobierz za pomocą niego autokonfigurację od operatora. Następnie przełóż kartę z powrotem do swojego Redmi 3 i go zrestartuj. Mi kiedyś to pomogło po przesiadce na Ressurection Remix.
×
×
 • Create New...