Jump to content

pita4

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pita4

 • Rank
  Nowy
 1. Nie chodzi o to by natychmiast działał, przecież powyżej normy działa bardzo dobrze, nie chce się przełączyć poniżej wartości. Przetestuję dokładniej i opiszę, bo wydaje mi się że w pewnym momencie zmienia tryb, ale jest to duża różnica względem tego co jest ustawione w apce. Przypominam, że jak mam uruchomioną apke to tryb działa natychmiast jak zejdzie poniżej ustawionej wartości, więc wygląda jakby oczyszczacz sam nie mógł poprawnie pobrać z chmury co ma zrobić gdy PM 2.5 mniejsze.
 2. Problem występuje w zasadzie od początku jak zacząłem używać automatyzacji (kilka dni), może być zbyt mała różnica pm2,5 pomiędzy trybami ?
 3. Witam, Ustawiam automatyzację na oczyszczaczu: 1 - Jeśli PM 2,5 większe niż 30 włącz tryb manualny 2 - Jeśli PM 2.5 mniejsze niż 15 włącz tryb auto Oczyszczacz automatycznie uruchamia tryb 1 po przekroczeniu normy, niestety gdy schodzi poniżej 15 tryb 2 nie uruchamia się. Aktualizowałem apke i firmware, ustawiałem ponownie automatyzację, niestety problem pozostaje. Oczyszczacz ma cały czas wifi. Jeśli uruchomię apke na tele to tryb 2 uruchomi się poprawnie. Błąd czy coś robię nie tak ?
×
×
 • Create New...