Wolverin

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Wolverin

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi8 Pro UD

Recent Profile Visitors

324 profile views
 1. Wolverin

  TWRP recovery

  Witam. Pacjent Mi8 Pro UD - na początku Global (stable). Zachciało mi się tygodniowych wersji i zmiany TWRP. Obecnie po wciśnięciu kombinacji Volume + +Power uruchamia sięekran startowy TWRP i wisi. Nie mogę wejść do TWRP , żeby zainstalować np. Miui12. Czy ktoś spotkał się z taką reakcją?, już wgrywałem różne TWRP - zalecane do tego modelu i nic nie pomaga.
 2. Ja nie mogę w ogóle wejść w TWRP. Jakis czas temu przeszedłem z Global(stable) na tygodniowe i po tym nie mogę już wejść do TWRP, pojawia się pierwszy ekran i wisi, za cholere nie wejdzie. Juz wgrywałem różne wersje TWRP i cały czas to samo. Teraz nie mogę nawet wgrać MIUI 12. Ktoś podpowie co się stało lub co zepsułem ?
 3. Witam, Szukałem, lecz nie znalazłem. Mianowice zainstalowałem aplikację Sygic i niestety nie startuje, po kliknięciu w ikonę - "Aplikacja przestała działać- aplikacja zakończyła działanie w nieprawidłowy sposób". Czy ktoś miał już taki problem? Wrzucam 2 screeny z błędem.
 4. Ok, dziękuję za pomoc. Wszedłem do "Sklepu Play" - z tamtąd otworzyłem samouczek i odhaczyłem ukrywanie.
 5. Możnaby dodać to jako poprawkę do następnej aktualizacji MiuiPolska dla tego modelu Xiaomi.
 6. Qurczę, wpisuje ten kod w dialerze i nic się nie dzieje -:(, na pewno właściwy kod ? #masz rację ZduneX25 - coś mi się przypomina i chyba rzeczywiście kliknąłem w ukryj ikonę. Jednak jak w/w kod nie działa -:)
 7. Witam, od razu piszę, że jesli nie ten dział to proszę o przeniesienie tematu. Zainstalowałem MiuiPolska i wraz z tym paczkę z dodatkami. Miałem samouczek i zacząłem sobie go czytać, i w jednym z okien było napisane, że po zamknięciu on zniknie i będzie dostępny po wpisaniu kodu - coś w rodzaju " ##**GUIDE**## "- niestety uświadomiłem to sobie gdy już zamknąłem apkę i rzeczywiście zniknęła. Czy ktoś z Was wie jak ją przywrócić lub jak dokładnie wpisać i gdzie ten kod ?, dlaczego w ogóle mi to zniknęło ?
 8. Witam, u mnie również pojawił się problem z czujnikiem zbliżenia. Kalibracja z poziomu menu serwisowego nie pomogła lub wykonywałem ja niepoprawnie i za każdym razem kończyło się calibration fail. Pobralem apke Proximity sensor reset/repair. O dziwo pomogło i działa.
 9. Wolverin

  TWRP i MIUIPolska

  Witam, Od kilku dni jestem posiadaczem RN3PRO (Kate) i chciałbym zainstalować miuiPolska. Przeczytałem już wiele postów i do końca nie wiem jak się za to zabrać?, Czy ktoś mógłby w jakiś sensowny sposób opisać krok po kroku jak to zrobić?, wiem, że muszę odblokować bootloader- czy nie obejdzie się bez zakładania konta xiaomi?