kola01

Użytkownicy
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About kola01

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A w co wtedy grasz, gdy się wyłącza. Jak nie grasz a np tylko coś na nim oglądasz to się nie wyłącza? Co rozumiesz przez "to jest chwila problemu"? Co wtedy się dzieje na ekranie TV itp.? Reset + zerownie cache w recovery mode robiłeś (podstawa dla wszelkich problemów powstałych po większej aktualizacji) ?
 2. kola01

  Refresh Rate tool

  Tak, tylko że na Netflixie są materiały o z różną ilością klatek/s. U mnie najlepiej sprawuje się domyślne ustawienie z menu Mi Boxa. Jeśli na Mi BOXIe program ten nie umożliwia automatycznego przełączenia FPS , to jego instalowanie raczej nie ma sensu.
 3. kola01

  Refresh Rate tool

  Przecież ten program już od dawna nie działa na Mi BOXie. Coś się zmieniło?
 4. kola01

  Refresh Rate tool

  Ale przełączanie czego?
 5. "śnieżenie" to niepożądany efekt telewizji analogowej, która się skończyła wieki temu.. Jeszcze raz dokładnie napisz co się dzieje i najlepiej załącz zdjęcia.
 6. Jest ale wiąże się z koniecznością rozebrania obudowy Mi BOXa i koniecznością wgrania pełnego oprogramowania, tak jak w przypadku jego uceglenia. Opis pojawił się już tu na forum.
 7. Nic nie jest poblokowane ale zastanów się lepiej, jak będziesz obsługiwał grę, która jest pod ekran dotykowy i czy w ogóle będzie dało się płynnie grać na tak słabym sprzęcie. Wydajność Mi BOX'a odpowiada wydajności smartfonów sprzed ok 7 lat.
 8. A jakim przyciskiem uruchamiasz boxa? Przyciskiem OK? Jeśli tak, to masz odpowiedź. BOX jest wyłączany dopiero, jak wyjmiesz zasilacz z gniazdka a wciśniecie przyciski OK w trakcie jego "uśpienia" uruchamia pierwszą aplikację z górnej listwy. Załączaj go innym przyciskiem to będziesz miał menu.
 9. To wygląda na objaw braku/rozłączenia internetu. Masz połączenie z siecią w tym czasie? Jak znów będziesz miała taką sytuację to np.zrób test połączenia sieciowego w menu Netflixa (zakładka pomoc). Neta masz przez WiFi czy kabel (jaki adapter)?
 10. "...mozna wylaczyc jednym guzikiem..." A jakim guzikiem włączasz Mi BOXa, bo jak przyciskiem OK, to od razu załączasz pierwszą aplikację na górnym pasku a jak NETFLIX jest na pierwszym miesjcu to masz odpowiedź.
 11. Ograniczenie kopiowania do 4GB dotyczy systemu plików Fat32 i starszych.. Sformatuj kartę pamięci i pendrive pod NTFS a wtedy ograniczenie to zniknie.
 12. Ale sam napisałeś w wątku obok, że masz TV Full HD. Już w pierwszym zdaniu piszesz, cyt: "Proszę mnie uświadomić ,mam tv fhd o max rozdziałce 1920 X 1080 60Hz" Nie bardzo też wiem, w jakim celu wspominasz o YT. Kolejny raz nie wiadomo co masz na myśli. Popraw też stylistykę i błędy ortograficzne, bo naprawdę trudno czasem zrozumieć ten bełkot.
 13. Jeśli porady wyżej nie pomagają to zrób reset w recovery mode + przy okazji kasowanie cache
 14. 1. Używaj interpunkcji, bo ciężko zrozumieć co chcesz powiedzieć. 2. Było w mediach nagłaśniane, że na czas pandemii, Netflix miał ograniczyć transfer, na chyba 30 dni, poza tym, masz za wolne połączenie Mi BOX'a z netem, bo Netflix do 4k wymaga min 25 Mbps. Info tutaj: https://help.netflix.com/pl/node/13444