Mathias

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Mathias

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday January 9

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  小米8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Będę sprzedawał telefon, więc chciałbym wrzucić mu spowrotem globala i zablokować bootloader - aktualnie jestem na Xiaomi.eu 9.9.3. Z tego co rozumiem to po prostu: ściągam najnowszy fastboot rom, odpalam fastboota na telefonie, w MiFlashu zaznaczam tylko "clean all and lock" i flashuje, tak? Przy okazji, MiFlash20181115 się nada?
 2. Ustawienia - Hasła i bezpieczeństwo - Odblokowanie twarzą - Pozostań na ekranie blokady
 3. Wystarczyło zmienić region na Indonezje (bo Indie mają swoje reklamy, jakieś powiadomienia o nowych albumach w hindi itd.)
 4. Jak telefon nie przechodzi Safetynet to nie zainstalujesz Netflixa ze sklepu, musisz ściągnąć APK z internetu. Poza tym na K20 Pro bez Widevine L1 nie uświadczysz HD na Netflixie, niestety. :/
 5. Byłbym wdzięczny za kilka fotek w wiadomości prywatnej, ewentualnie tutaj dla innych zainteresowanych jak ja Co do B20, miałem już Mi5 i nie przeszkadzało mi to. A jak jest z wypalaniem ekranu OLED?
 6. Panowie, a jak ocenilibyście aparat w Mi Note 2? Widziałem kilka filmów na YouTube i nic specjalnego, ale może aktualizacje coś zmieniły? Google Camera z HDR+? Ten OLED jest aż tak kiepski jak piszą? Mam teraz LG G6, niemiłosiernie irytuje mnie jego grip (dość słaby) i mam zamiar przejść na Mi Note 2/Mi6, ale w Mi6 boli mnie brak jacka.. Z drugiej strony jest jeszcze Mi Note 3, większy ekran ale ma SD660, którego nie widziałem jeszcze przedtem w akcji.
 7. CM13 jest aktualnie w stanie weekly i najbliższy update (jutrzejszy, najprawdopodobniej) będzie jednym z ostatnich..
 8. Zawsze możesz zrobić boot do TWRP przez adb, ale nie flashować go i stamtąd zrobić roota.
 9. Jak postępujesz zgodnie z instrukcją to ciężko coś zepsuć
 10. W moim przypadku wystarczyło sflashować firmware, ale nie korzystam z MIUI.
 11. Żadna różnica imo, ale masz rację. Szkoda, że nie jest to nigdzie wyszczególnione w sofcie. Najlepiej sprawdzić pudełko i będziesz pewien. Gdzie kupowałeś?
 12. To fakt, MIUI ma lepszą jakość - brak odpowiednich camera blob'ów na CM robi swoje, ale nie jest aż tak tragicznie.
 13. Mam telefon od lipca, jeszcze mi się nie wygiął Support jest za***isty, problemy naprawiane bardzo szybko. W ciągu 2 miesięcy dorobiliśmy się oficjalnego CM13 (w którym działa wszystko) i nieoficjalnego CM14.1 (w którym nie działa tylko nagrywanie filmów, ale to też niedługo zostanie naprawione). Jest sporo innych romów, zwłaszcza te od 33bca działają bardzo dobrze. Zarówno z nim jak i z bgcngm (jeden z założycieli Mi5Devs, od nich zaczęły się custom romy) możesz być w stałym kontakcie na Telegramie.