Proste: nie da się.
Znaczy da ale bez wiedzy nie zrobisz tego. Możesz ewentualnie zrobić tak jak ja z MiBoxem czyli zainstalować apke more locale, potem wg instrukcji w tej apce wydać polecenie w adb shell i powinno się dać wymusić angielski język. Oczywiście do adb trzeba włączyć debugowanie ale jest tam taka opcja w menu. Zresztą jesteś w Chinach to chyba przejdziesz przez to menu.
Wysłane z MI Note