Skocz do zawartości

Acid

Administratorzy
  • Postów

    13 606
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    425

Treść opublikowana przez Acid

  1. Ja przetłumaczyłem Wysłane z MI Note
  2. Polecam sam sprawdzić. Wysłane z MI Note
  3. Timelapse robi "zdjęcia" co pewny odstęp czasu a potem soft robi z tego film (tak w uproszczeniu). Pomijając klatki filmowane ujęcie jest przyspieszone. Dlatego filmuj np. poruszające się wolno chmury (np. 1x) a wyjdzie z tego film w przyspieszonym tempie. Oczywiście filmujesz np. 20 minut czy godzinę a z tego wyjdzie film powiedzmy 2-minutowy.
  4. Zwykły wipe powinien być ok choć najprościej przez MiFlash.
  5. No jak... no przecież macie 5.0 i to jest po prostu aktualizacja z 4.4. Będą następne... dlaczego miałbym dać 5.0 tylko ten jeden raz i potem co? Wyrzucić MI2 na śmietnik? Ten post to taka beta testowa a potem pójdzie na główną.
  6. W ogóle.
  7. Nic nie rób. Xiaomi rezygnuje z backupu aplikacji w chmurze wg obecnej metody i w kwietniu mają usunąć z serwerów backupy a w którejś z następnych wersji usuną funkcję z MIUI. Wysłane z MI Note
  8. Acid

    MIUI v6

    A czemu w ogóle o takiej głupocie myślisz co? Wysłane z MI Note
  9. Acid

    MIUI v6

    No.. To chyba oczywiste. Tak działa OTA, że wpierw sprawdza md5 aplikacji w systemie. Więc tylko na chińskim romie wejdzie OTA zrobione z tego konkretnego romu. Wysłane z MI Note
  10. Acid

    MIUI v6

    Znowu? Kurcze przecież blokuję ten shit chinski. Jakim cudem Updater znajduje to OTA... Wysłane z MI Note
  11. Uwagi: Wydania romu MIUIPolska na Androidzie 5.0 dla MI2. Instalacja: Zwykła aktualizacja na MIUI 6 5.3.27 bez wipe. Pierwsza instalacja trwa długo. Cierpliwości. Telefon przestawia się na ART. Ja instalowałem na czysty MI2: 5.3.27 MiFlash > 5.3.27 MIUIPolska > MIUIPolska 5.0. Bugi: brak ViperFX Pobieranie: http://miuipolska.pl/miui-v6/
  12. Wolisz Androida 5 niż mieć dobry ekran? Wysłane z MI Note
  13. Acid

    MIUI v6

    Nie powinna być żadna aktualizacja na tym romie. Jeśli już to jakimś cudem weszło OTA chińskie Wysłane z MI Note
  14. Obie Wysłane z MI Note
  15. Są lagi i nie wiem co z tego będzie bo rom jest aż o 80Mb za duży i nie mieści się w pamięci telefonu.. Wysłane z MI Note
  16. Tak aplikacje chińskie można usunąć przez zwykłe odinstalowanie. Tak rom jest po polsku. Wysłane z MI Note
  17. Nie ma oczywiście takiej możliwości Wysłane z MI Note
  18. Nikt nie wie nic o Mi5. Wysłane z MI Note
  19. Nie ma takiej możliwości Wysłane z MI Note
  20. Acid

    Xiaomi Mi Band

    Nie no wiadomo. Nowa wersja aplikacji MiOpaska przynosi nowy firmware.
  21. Acid

    Xiaomi Mi Band

    Nie ma takiej możliwości. To nieodłączna procedura.
  22. Nie tylko. Z 26 ma 27 zrobiłem na MiPadzie a z 27 na 28 na Note Wysłane z MI Note
  23. Acid

    Na 5 Lat, 5 Nowinek

    Proste: nie da się. Znaczy da ale bez wiedzy nie zrobisz tego. Możesz ewentualnie zrobić tak jak ja z MiBoxem czyli zainstalować apke more locale, potem wg instrukcji w tej apce wydać polecenie w adb shell i powinno się dać wymusić angielski język. Oczywiście do adb trzeba włączyć debugowanie ale jest tam taka opcja w menu. Zresztą jesteś w Chinach to chyba przejdziesz przez to menu. Wysłane z MI Note
  24. Ja mam MiBanda od początku. Dwa miesiące już nie zdejmuję z ręki (poza ładowaniem) nawet do prysznica. Pistony mam... używam cały czas do PS4 jako zestaw więc walają się razem z padem. Też ok. Także masz taki sam przypadek jak komuś po 3 tyg w Mi4 padł modem - co już się zdarzyło. Nie ma reguły. Wysłane z MI Note
×
×
  • Dodaj nową pozycję...