Sial

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Sial

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak w temacie! W końcu! http://en.miui.com/thread-99298-1-1.html Ciekawe tylko czy trzeba będzie nadal formatować pamięć wewnętrzną podczas instalacji.
 2. Siema, jeśli mielibyście zaproszenie i nie wiedzieli co z nim zrobić to mój kolega szuka: [email protected]
 3. Sial

  Skórka

  http://www.zcool.com.cn/work/ZMzU2NTMxMg==.html Da się jakoś pobrać Thema z powyższego linku czy to tylko koncept jest?
 4. http://en.miui.com/thread-21561-1-1.html Hmm interesting
 5. Ja mam AliorSync.. no T-mobile Usługi Bankowe..(kto wymyśla te nazwy?) i nie mam żadnych problemów z SMSami.
 6. Po aktualizacji do 4.4.18 na starcie systemu dostałem FC Greenify i jakdojade.pl Próba reinstalacji aplikacji skutkuje komunikatem "brak wystarczającej pamięci wewnętrznej" czy jakoś tak. Co może być przyczyną i jak to naprawić? Update: Udało mi się naprawić problem. Okazuje się ze wcześniej kombinowałem z tymi apkami w Lucky Patcherze. Wystarczyło usunąć Greenify i jakdojade.pl, później wejść w panel sterowania kliknąć "sprawdź" a następnie "optymalizuje"(usunięte zostały wpisy z LP odnośnie aplikacji), i na koniec ponownie zainstalować aplikacje.
 7. Aha to rozumiem 4.4.11 ze strony wgrałem już dawno, bo tak mi Lalo podpowiedział.
 8. Jakiego dostawcy pogody używacie w aplikacji Pogoda BZ? Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie, który z nich ma najbardziej trafne prognozy dla Polski?
 9. ROM definitywnie MIUI Polska 4.3.28. Przy uruchamianiu było logo. I w aktualizacjach systemu było też. Telefon raczej nowy. Nie zauważyłem nic podejrzanego. Fabryczna folijka na ekranie z jakimiś chińskimi znaczkami przy przyciskach i na środku. Na pudełku też folia była. Naklejka sklepu. Wszystko opakowane w papier z króliczkami i serduszkami. A na tym jeszcze karteczka post it z moimi życzeniami, które wysłałem im mailem. Zamawiałem normalnie. Według instrukcji ze strony MIUIPolska. Edit: Dodam, że po podłączeniu telefonu do komputera w głównym katalogu był zip z ROMem. Niestety już usunąłem, a nie jestem na 100% pewny czy nazwa zaczynała się na MIUIPolska. Poczekajmy aż Pablo dostanie paczkę i zobaczymy czy też będzie miał wgrany ROM Edit2: Języków do wyboru było całe mnóstwo. Jak w gołym Andku.
 10. Też się zdziwiłem Ale miło bardzo 4.4.11 wgrany.
 11. Jak w temacie. Przed chwilą przyszła paczka z MI2S. Ładnie zapakowana w papier wielkanocny z przyklejonymi życzeniami itd. Włączyłem telefon. Okazał się on mieć od razu wgrany ROM MIUI Polska 4.3.28. Mam się stosować do tutoriali czy aktualizować przez OTA do 4.4.4? Bo mam taką możliwość.
 12. Możesz też nie używać apki tylko ręcznie wejść w tryb inżyniera MTK Także to jest wbudowana funkcja procesora, a apka tylko ułatwia procedurę wejścia w tryb.
 13. Ja się nie zgodzę. Na moim LG Optimus One po wgraniu ROMu 4.4.2 z XDA i pierwszym uruchomieniu GPS łapał fixa dokładnie 9 sek, przy wyłączonych Wi-Fi i danych komórkowych. Sam się dziwiłem, bo złapał fix nawet w budynku z dala od okna, kiedyś nie łapał. No, ale stary budynek to może stropy drewniane i mu łatwiej. Dawniej fix zajmował około 1-3 minut. Stąd moje przypuszczenia, że również czas fix jest zależny od ROMu i tego czy dodane zostały tam jakieś tweaki na GPS. Ale to tylko moje subiektywne przypuszczenia i mogę nie mieć racji. Ekspertem nie jestem
 14. Swego czasu zastanawiałem się nad kupnem Hongmi, jednak kupiłem MI2S(właśnie zakończono odprawę celną we Wrocławiu ). Sprawny i dokładny GPS bardzo bardzo mnie interesował, gdyż chcę w przyszłości korzystać z telefonu jako nawigacji w wygodny sposób, czasem szukam skrytek geocaching itd. Ogólnie ludziska piszą, że dokładność lub długie łapanie fixa to przypadłość telefonów z MTK. Znalazłem taką apkę na telefony z MTK jak Hongmi: Podobno fixuje GPS. Mam nadzieję, że pomoże. Pozdrawiam Sial Edit: Dodam, że taki fix stosujemy tylko raz.
 15. MI2S 16GB - na dzień dzisiejszy ze statusem "Paid" Ibuygou.com