Jump to content

awygo

Użytkownicy
 • Posts

  354
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

awygo last won the day on April 10 2015

awygo had the most liked content!

1 Follower

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lenovo Vibe Z2 Pro

Recent Profile Visitors

1,216 profile views

awygo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

35

Reputation

1

Community Answers

 1. Cześć.

  Mam pytanie odnośnie wyboru telefonu między lenovo k920 & P1 PRO

  Widzę że masz Lenovo k920   martwi mnie trochę jego wielkość i zastanawiam się  jeszcze nad P1 PRO.

  Generalnie P1 PRO  jest nowszym telefonem. 

  Ty byś mi co doradził?

   

 2. Brednie, ale jako wyznawca Miui jesteś tu pod ochroną, i możesz poszczekiwać na mnie bezkarnie. Wskazywałem różne błędy systemu (ten, który masz na myśli jest jednym z wieeeeeeelu, ale nie najbardziej dokuczliwym. Za to idiotycznym), z których większość użytkowników Miui, nie znających innych, normalnych systemów nawet nie zdaje sobie sprawy. Albo inaczej: no cóż, zonk, ale skoro już to kupiłem... to będę udawał, że tak ma być. Np.: niewidoczny w słońcu stan przełączników: "ależ skąd! Ja widzę je doskonale!"
 3. awygo

  Co kupić ?

  Cena urządzenia. Są zdecydowanie tańsze od innych, podobnie wyposażonych. Natomiast Miui jest konsekwencją tego zakupu. Niektórzy instalują inne systemy, ale są tacy, którzy dali sobie wmówić, że pana boga za nogi złapali. I będą poszczekiwać na każdego, kto o Miui wypowie się krytycznie. Tylko pamiętaj: nigdy nie powiedziałem złego słowa na sprzęt. Mój Mi4 był naprawdę świetnym telefonem.
 4. Następny, któremu nie chciało się przejrzeć wątku. Masz na talerzu, leniuchu: http://miuipolska.pl/forum/topic/3853-wyb%C3%B3r-pokrowca/page-3#entry56668
 5. Ramka jest nałożna na gumowe etui, samej ramki nie założysz na telefon.
 6. W ustawieniach klawiatury można wyłączyć automatyczne poprawianie błędów.
 7. Czytałem gdzieś, że szybkie ładowanie (większym prądem) ma jednak negatywny wpływ na żywotność baterii, nawet nowej generacji. Czy warto więc walczyć o to skrócenie czasu ładowania?
 8. Bezsilność? Brak argumentów? To najlepiej kogoś obrazić! A przynajmniej spróbować, bo musiałbyś być osobowością, a nie bezkrytycznym, tępym bałwochwalcą przenajświętszego Miui, żebym przejął się twoim chamstwem. :mrgreen:
 9. To warunek konieczny, Bo po chwili zastanowienia...
 10. Ani Mi4, ani żadnego innego z Miui. Szkoda tego sprzętu na takie badziewne oprogramowanie. Co do sprzętu: uważam, ze można się przyczepić jedynie do GPS, jest słaby. Ale to zależy czego oczekujesz od telefonu. W Miui dziur nie trzeba szukać. Miui to jedna wielka, czarna dziura.
 11. Już nie posiadam, tak jak na szczęście już nie posiadam Mi4 Ramka jest metalowa, bardzo cieniutka, a w środku guma, czy czarny silikon. Bardzo solidna. Ma wystający rant, który chroni krawędzie telefonu. Można się czuć bezpiecznie, ale... telefon wygląda w tym zupełnie inaczej. Estetycznie, ale ten design nie każdemu musi się podobać.
 12. Z hartowanego szkła? Wydaje mi się że tam jest metalowa ramka i jakiś elastyczny tył. Może się mylę, ale nie ma dobrej warstwy amortyzującej między ramką a telefonem. Dla przykładu: iPaky ma gumowy wkład, również otoczony metalową ramką. W praktyce nie zauważyłem negatywnego wpływu ramki na poziom sygnału GSM i GPS.
 13. Tak, u mnie działał.
×
×
 • Create New...