Skocz do zawartości

Acid

Administratorzy
  • Postów

    13 606
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    425

Treść opublikowana przez Acid

  1. Acid

    Na 5 Lat, 5 Nowinek

    Ja czytałem o Mi4E z 2GB ram. Tylko to był news na gizchina więc dzielę to info na 10. Wysłane z MI Note
  2. Dyskusję o Aero2 kontynuujemy tutaj: http://miuipolska.pl/forum/topic/5025-aero-dzia%C5%82a-nawet-gdy-nie-powinno/
  3. Acid

    Na 5 Lat, 5 Nowinek

    Do czego? Tego na leadcore? Nie. To świeżynka... Ale tak przy okazji. Napisała do nas Wuna (Nanana z forum) i pisze, że dostała budżet na MI-5 dla wszystkich fansite jak tylko się pojawi. Choć data jest nieznana ale ja stawiam po raz kolejny na sierpień-wrzesień. Także MI-5 jeśli mnie Wuna nie wkręca może będę miał... przed świętami ... Bożego Narodzenia ;p
  4. Ah jeśli tak to wszystko jasne. Mój Note działa z Aero na FDD-LTE Band 7 czyli 2600 MHz. Zaraz... W takim razie Redmi 2 będzie działać z Aero bo też ma Band 7 w LTE. Tylko czemu MIUI mi nie pokazał LTE? Mam max ikonę H+. Wysłane z MI Note
  5. No raczej nie. Masz screena. Wygląda na podrobiony? Zresztą nie mam czasu bawić się w fotoszopa.
  6. Nie. Mój Note ma 850 w WCDMA. Natomiast w GSM ma 900. Loool słuchajcie... na prośbę Lateta wrzuciłem kartę Aero do mojego Mi Note i działa Co więcej... w 2G nie działa ale przełączyłem na tylko 3G, wpisałem apn darmowy i mam. Nie wiem czemu. Wychodzi na to, że albo telefony Xiaomi działają na 900 MHz mimo, że nie jest to napisane na pudełku albo Aero działa na innej częstotliwości jeszcze. Note ma WCDMA (850/1900/2100). Chyba, że Note działa mi w LTE mimo pokazywania UMTS bo Aero niby działa w 2500 LTE a MI Note to obsługuje (TDD-LTE B41). Ale to chyba naciągane. bo speed test pokazuje max 0,5 Mbps więc to raczej idzie w trybie WCDMA.
  7. Acid

    Miui 6 Beta Dla Nexus 5

    Jaka joomla znowu... Przecież jesteśmy na WP. Wysłane z MI Note
  8. Acid

    Na 5 Lat, 5 Nowinek

    Ja zawsze sobie mówiłem, że nowy telewizor musi być większy od aktualnego. Dlatego dopiero ten MITV 55 mi pasuje ;p Tylko kto mi przywiezie takiego kloca? ;p
  9. Acid

    Miui 6 Beta Dla Nexus 5

    To zanim ktoś zapyta. Na MIUIPolska nie będzie już telefonów spoza Xiaomi. W nowej wersji strony znikną też obecne porty. Jeśli będzie kiedyś ten Nexus w stawce to będzie na niego multilang na xiaomi.eu - jeśli koledze będzie się chciało robić. Wysłane z MI Note
  10. I po co ten temat skoro autor sam sobie odpowiada i wszystko ma potwierdzenie w poradniku? Wysłane z MI Note
  11. Czemu. Ja wczoraj kliknąłem i z 26 mam 27 GB. Lol dziś znowu kliknąłem i mam 28GB... Wysłane z MI Note
  12. Tak. Kiedyś dodali to drugie. Można mieć dwa przypomnienia. Ale wybierz tylko ten jeden a będzie ok. Wysłane z MI Note
  13. Lei zadzwonił rano i powiedział, że jednak da mi nowego, czarnego Pro w wersji Gold Edition z 14 karatową ramką. Wysłane z MI Note
  14. Tak. Zaktualizuj rom do najnowszej wersji. Wysłane z MI Note
  15. Ja też mam, ale też nie podam... Wysłane z MI Note
  16. Acid

    Miui 6 Beta Dla Nexus 5

    Oni już ten rom chyba klepali od dawna tylko nic poważnego z tego nie wyszło. Co ciekawe rom jest na 4.4 ponoć. Wysłane z MI Note
  17. Acid

    Miui 6 Beta Dla Nexus 5

    Czy ja wiem. Głupio by wyszło gdyby MIUI jutro powiedziało że sorry to tylko żart, kupujcie Xiaomi jak chcecie MIUI 6. Wysłane z MI Note
  18. Acid

    Na 5 Lat, 5 Nowinek

    Co do wagi to fajna sprawa bo do niej jest apka MiOpaska - ale chyba trzeba będzie zmienić nazwę na MiFit. Wysłane z MI Note
  19. Tak, przecież masz 3GB... Wysłane z MI Note
  20. 4.11.21 dla Mi3 WCDMA Wysłane z MI Note
  21. Zrób backup i sformatuj telefon z miflash. Wysłane z MI Note
  22. Acid

    Jaki Rom

    A bo Niemcy nas nie lubią i tego języka nie ma w Multi z xiaomi.eu. Wysłane z MI Note
  23. Nie ma takiej możliwości Wysłane z MI Note
  24. No to póki co opieram się tylko na tej informacji. Wysłane z MI Note
  25. Nie widzę sensu. Zobaczcie na forum. Od miesięcy nikt nie pisał że mu Mi4 laguje, że tnie mu jakaś gra. O baterii czytam dobre rzeczy. Dlatego dla mnie nie ma sensu tracić czasu na kernel skoro wcale nie ma takiego zapotrzebowania. Dla Redmi się zgodzę ale cancro i virgo nie potrzebują jakichś magii. Oczywiście kernele powstaną ale pamiętajcie, że będzie trzeba mieć CWM bo ja do romów nie będę dodawał custom kernele. Wysłane z MI Note
×
×
  • Dodaj nową pozycję...