Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
16 godzin temu, mgcompany napisał(a):

U mnie też dzisiaj wpadł ban. Mam ochotę oddać ten sprzęt, bo nie chce mi się w to bawić, czekać miesiąc na nowym koncie, dostawać bany na starym koncie, czy podmieniać aplikacje w sofcie lub robić debloat co aktualizację i usuwać reklamy.

Podobnie i ja mam. Skrypt zadziałał połowicznie. Ale przy próbie dodania konta w opcjach programistycznych dalej mi wrzeszczy o autoryzacji przez Xiaomi Comminity :D . Mam już dość. Jak się nie uda to spłace ubezpieczenie i sprzedam chyba i kupie cos innego xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...