ziomek1993 Opublikowano 3 godziny temu Opublikowano 3 godziny temu 16 godzin temu, mgcompany napisał(a): U mnie też dzisiaj wpadł ban. Mam ochotę oddać ten sprzęt, bo nie chce mi się w to bawić, czekać miesiąc na nowym koncie, dostawać bany na starym koncie, czy podmieniać aplikacje w sofcie lub robić debloat co aktualizację i usuwać reklamy. Podobnie i ja mam. Skrypt zadziałał połowicznie. Ale przy próbie dodania konta w opcjach programistycznych dalej mi wrzeszczy o autoryzacji przez Xiaomi Comminity . Mam już dość. Jak się nie uda to spłace ubezpieczenie i sprzedam chyba i kupie cos innego xD
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się