Jump to content

Bumar

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bumar

 1. Witam, nagle dzisiaj przestał mi działać MI weater wallpaper (pogoda na ekranie wygaszacza i pulpicie). Wyskoczył taki błąd: Spotkał się ktoś z tym? Da się to naprawić? Telefon sprawny na ostatnim wydanym oprogramowaniu miui 12.6 21.12.24 Jeszcze dzisiaj ponownie zainstalowałem to oprogramowanie i bez zmian.
 2. Tak właśnie się stało. Czyli mogę już wypełniać formularz i wysyłać telefon. Nie odblokowywałem sam bo boję się żeby czegoś nie zepsuć, zostawię to fachowcom
 3. Witam, A ja mam pytanie dotyczące instalacji softu w MiCenter - promocja w lutym. Chciałbym z tej promocji skorzystać ale jeszcze nie mam odblokowanego telefonu. 2 tygodnie temu wysłałem prośbę o odblokowanie ale jeszcze nic mi nie przyszło. I jeśli nie uzyskam w lutym zgody na odblokowanie to czy też mogę skorzystać z promocyjnej instalacji softu? Mój telefon to Redmi 3pro Android 5.1.1 LMY47V MIUI 7.4 by ManIT 6.5.12 (rozwojowa)
 4. Witam, Posiadam telefon Redmi 3 Pro, MIUI 6.5.12 (rozwojowa), telefon zakupiony na xiaomi.com.pl i nic w nim nie zmieniałem. Mam ten soft od samego początku z językiem polskim. Od pewnego czasu telefon potrafił mi się sam bez powodu zresetować, nawet jak go nie używałem. Wyciągając go z kieszeni prosił o kod PIN do karty sim. Ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadzało bo było rzadko. Teraz zauważyłem że często gubi sygnał i częściej się resetuje. Nie mogę też wejść w ustawieniach w opcję "Urządzenie", jeśli to robię to od razu pojawia mi się pulpit. Na początku wchodziłem wszędzie w każde ustawienia bez problemu. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam, Marcin
 5. Zmiana czcionki i rozmiaru nic nie dała. Dziewczyna ma telefon: Samsung Galaxy 5.
 6. To wyjaśniam, dziewczyna wysyłając do mnie sms-a wstawia w wiadomości buźkę np. taką: a u mnie w wiadomościach zamiast tej buźki pojawiają się dwa znaki zapytania: ?? Próbowałem zainstalować Hangouts i Messenger ale to nie rozwiązało problemu. Pozostałe informacje zawarłem w pierwszym poście.
 7. Witam, Mam problem z wyświetlaniem "buziek" w sms-ach przychodzących. Czy da się to jakoś naprawić? Zamiast tych emotikon dostaję znaki zapytania a powoli robi się to dla mnie denerwujące. Jeśli ktoś wie jak to naprawić to bardzo byłbym wdzięczny. Wersja MIUI 7.4 (6.5.12 - rozwojowa) Telefon Redmi 3 Pro Pozdrawiam, Marcin.
×
×
 • Create New...