Skocz do zawartości

[Mi4C] Team Superluminal's CM13


Gravis

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, M1r3k napisał:

A jak wygląda sama aktualizacja chodzi mi o konieczność wipe-a. Zależy mi na aktualnych ustawieniach i danych aplikacji.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Wipe robisz TYLKO wtedy kiedy przechodzisz z innego romu niz CM13.1

Aktualizujesz przez twrp jednoczesnie instalujac gapsy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Wracam po kilku miesiącach z pytaniem dotyczącym aparatu, jak jest teraz z jakością zdjęć i jak wyglądają teraz zdjęcia HDR (można jakieś sample)? Jak w maju robiłem testy to było na prawdę słabo a HDR był jak z jakiejś taniej apki modyfikującej parametry zdjęcia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po około 6 miesiącach przesiadłem się z MIUI v8 na CM13.1 z 2016/07/08

Po 24 godz użytkowania stwierdzam, że raczej na stałe pożegnałem się z MIUI :)

Dla tych co się zastanawiają i mają obiekcje radzę zrobić backup MIUI i spróbować CM-a

Wg mnie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Smutu napisał:

Wczoraj po około 6 miesiącach przesiadłem się z MIUI v8 na CM13.1 z 2016/07/08

Po 24 godz użytkowania stwierdzam, że raczej na stałe pożegnałem się z MIUI :)

Dla tych co się zastanawiają i mają obiekcje radzę zrobić backup MIUI i spróbować CM-a

Wg mnie warto.

Jestem tego samego zdania. Warto chociaz zobaczyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Winiu89 napisał:

A jeżeli na miui wszystko mi działa to coś mogę zyskać?

Wysłane z mojego Mi-4c

Nieznacznie baterie. Nic wiecej.

2 godziny temu, Dario napisał:

Na innym telefonie miałem CM i zawsze wracałem do stocka ze względu na aparat.

Pozdr

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

To fakt, IMO apka w miui od aparatu jest lepsza.

@Suprboar

 

Rozmiar 13MP

Jakos zdjecia 95%

Automatyczna ekspozycja- centralnie wazona.

Reszta jest na auto.

Pierwsza fota to automat, druga HDR

https://drive.google.com/folderview?id=0BzQcDIqbNt2gb3FMSlVfYURoLW8&usp=drive_web

IMO  hrd ssie palke. Nie uzywam tego.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bernard napisał:

Witam wszystkich,

Czy w CM13 TS występuje jakiś problem z odbieraniem MMS'ów? Nie mogę za cholere pobrać MMSa (sieć T-mobile), z i bez włączonej sieci komórkowej.

Pozdrawiam,

Bernard

Nie mam z tym problemu. Na miui rowniez nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.07.2016 o 10:43, xxx909 napisał:

witam , mam problem podczas wgrywania cm13.1 wyskakuje mi w twrp : this package is for device mi4c libra, this device is h815 ii failed , co z tym poradzić ?

już ok , był nieprawidłowy twrp

jakie TWRP wgrałeś tak żeby zainstalować CM13.1 ? to które jest do ściągnięcia ze strony TS ?

a i tak do wszystkich - skoro aplikacja aparatu jest taka szajsowa - to czym ją zastępujecie - jeśli w ogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goldie77 napisał:

jakie TWRP wgrałeś tak żeby zainstalować CM13.1 ? to które jest do ściągnięcia ze strony TS ?

a i tak do wszystkich - skoro aplikacja aparatu jest taka szajsowa - to czym ją zastępujecie - jeśli w ogóle ?

http://www.teamsuperluminal.org/ts-twrp-2-8-7-2-mi4c/

Najnowsze twrp.

A te inne apki to jeszcze gorsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawliko napisał:

Nieznacznie baterie. Nic wiecej.

To fakt, IMO apka w miui od aparatu jest lepsza.

@Suprboar

 

Rozmiar 13MP

Jakos zdjecia 95%

Automatyczna ekspozycja- centralnie wazona.

Reszta jest na auto.

Pierwsza fota to automat, druga HDR

https://drive.google.com/folderview?id=0BzQcDIqbNt2gb3FMSlVfYURoLW8&usp=drive_web

IMO  hrd ssie palke. Nie uzywam tego.

 

Dzięki, 

Przy tych zdjęciach tragedii nie ma. Ciekawe jak gorsze warunki oświetleniowe wyglądają i jakieś dalsze sceny. Już nie chcę Ciebie fatygować możesz dać swoje opinie w temacie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suprboar napisał:

Dzięki, 

Przy tych zdjęciach tragedii nie ma. Ciekawe jak gorsze warunki oświetleniowe wyglądają i jakieś dalsze sceny. Już nie chcę Ciebie fatygować możesz dać swoje opinie w temacie 

 

Jutro wstawie jeszcze jakies fotki to ocenimy.

Moim zdaniem zdjecia bez HDR sa ladniejsze. Przynajmniej w dobrym swietle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko; w ustawieniach CM13, w sekcji "System" jest pozycja "Pogoda", w której po kliknięciu możemy sobie wybrać dostawcę pogody. Kliknięcie kieruje nas do Google Play z pogodynkami. Próbowałem już instalować kilka dostawców ale nie pokazują się one później jako dostępne. W sekcji "Blokada ekranu" jest również opcja "Pokazuj pogodę na ekranie blokady" i tam również nic się nie pokazuje. Czy ktoś wie, która pogodynka "integruje" się z tym CM13 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mn1s1ek napisał:

Mam pytanko; w ustawieniach CM13, w sekcji "System" jest pozycja "Pogoda", w której po kliknięciu możemy sobie wybrać dostawcę pogody. Kliknięcie kieruje nas do Google Play z pogodynkami. Próbowałem już instalować kilka dostawców ale nie pokazują się one później jako dostępne. W sekcji "Blokada ekranu" jest również opcja "Pokazuj pogodę na ekranie blokady" i tam również nic się nie pokazuje. Czy ktoś wie, która pogodynka "integruje" się z tym CM13 ?

Ta pogoda jest bardzo mylaca, i ze tak powiem za przeproszeniem bardzo pojebana.

To co cie kieruje na google play to sa osobne aplikacje niemajace nic wspolnego z tym systemowym.

Zeby pogoda dzialala to zrob konto na stronie http://openweathermap.org/

Wchodzisz https://home.openweathermap.org/api_keys

Robisz swoj api key i wklepujesz go juz na smartfonie w pogoda> openweathermap>api key.

I tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mn1s1ek napisał:

Czy ktoś wie, która pogodynka "integruje" się z tym CM13 ?

Odpowiem Ci jak to jest na cancro czyli Mi3/Mi4 z pogodą w CM13.

Masz do wyboru 2 apki w GP, które dodają swoje serwisy:

1. Yahoo CM Weather Provider która nie wymaga żadnych apki keyów

2. WU CM Weather Provider  dla którego musisz sobie apki key wyrobić z poziomu apki lub PC albo możesz sobie wklepać np. jeden z moich "147e4b72e8b9afd4" .

3 godziny temu, Pawliko napisał:

Ta pogoda jest bardzo mylaca, i ze tak powiem za przeproszeniem bardzo pojebana.

To co cie kieruje na google play to sa osobne aplikacje niemajace nic wspolnego z tym systemowym.

No chyba że na Mi4c jest inaczej niż na oficjalnym CM dla cancro gdzie pogoda działa całkiem dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fredek napisał:

Odpowiem Ci jak to jest na cancro czyli Mi3/Mi4 z pogodą w CM13.

Masz do wyboru 2 apki w GP, które dodają swoje serwisy:

1. Yahoo CM Weather Provider która nie wymaga żadnych apki keyów

2. WU CM Weather Provider  dla którego musisz sobie apki key wyrobić z poziomu apki lub PC albo możesz sobie wklepać np. jeden z moich "147e4b72e8b9afd4" .

No chyba że na Mi4c jest inaczej niż na oficjalnym CM dla cancro gdzie pogoda działa całkiem dobrze :P

Pogoda dziala bardzo dobrze. Tylko trzeba rejestrowac sie i generowac api.

Z tymi apkami jest moze tak jak mowisz i u nas. Z tym ze ja tego nie robilem bo wydawalo mi sie to durne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mn1s1ek napisał:

. W sekcji "Blokada ekranu" jest również opcja "Pokazuj pogodę na ekranie blokady" i tam również nic się nie pokazuje. 

Którą wersje ROMu posiadasz? U mnie na 20160523 niestety nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Colo99 napisał:

Którą wersje ROMu posiadasz? U mnie na 20160523 niestety nie ma takiej opcji.

Faktycznie, zapomniałem. Zmieniłem na chwilkę TSa na rom Emfoxa i testuje od kilku dni. I tu właśnie jest taka opcja. Wielkich różnic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mn1s1ek napisał:

Faktycznie, zapomniałem. Zmieniłem na chwilkę TSa na rom Emfoxa i testuje od kilku dni. I tu właśnie jest taka opcja. Wielkich różnic nie widzę.

No właśnie, wczoraj z ciekawości zainstalowałem najnowszą wersję i dalej ów opcji nie ma. Aczkolwiek to w porównaniu do poprzedniej bateria trzyma o wiele lepiej, także polecam wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, decorator12 napisał:

Jak najbardziej - sam mam taką wersję 4C, wszystko działało. Teraz siedzę na innym ROMie

Świetnie :D Z telefonem było wszystko w porządku? Nie przymulał się? Bateria nie rozładowywała się jakoś zauważalnie szybciej? Korzystałeś z CM 13.1? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość troubleclick

Właśnie ściągam. Zobaczymy jak będzie chodzić :D

 

Edit:

Instalacja szybciutka, po całym dniu testów wszystko elegancko i płynnie chodzi. Słuchałem trochę muzyki, przeglądałem FB, Snapchata, Messengera, używałem Chrome (w sumie jakieś dwie godziny takiego aktywnego użytkowania będzie) i zeszło 26% baterii. (Odłączony od ładowania 11:30, 74% o 16:40.

 

Generalnie ROM u mnie zostaje. :D 

Edytowane przez troubleclick
dodanie szczegółów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...