Jump to content

Suprboar

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Suprboar

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Czy ktoś może potwierdzić jak działa ta modyfikacja ? Rozumiem że zipa wgrywamy przez TWRP ? Coś trzeba czyścić przed wgraniem ?
 2. Dziś rano zainstalowałem z nadzieją sprawdzenia jak to działa no ale niestety komunikat taki jak u kolegi powyżej :-/ Tak na szybko sprawdziłem w internetach i wygląda że na Globalu działa, ale też ponoć jest problem w niektórych wersjach tzn. Po OTA nagle ludziom przedstawała ludziom działać apka (znikały z niej wszystkie dodane karty). Sprawdziłem test SafetyNet o którym piszą (zdjęcie poniżej). Domysły są takie że to bootloader i albo ROM developerski (albo jedno i drugie).
 3. Wersja MIUI: 6.8.4 Posiadany smartfon: Mi5 32gb Jakim użytkownikiem jesteś? zaawansowany Opis znalezionego błędu Force close na aplikacji Google Inbox przy oznaczaniu e-maili jako gotowe, praktycznie za każdym razem jak to robię aplikacja ma force close. Czasem są okoliczności kiedy aplikacja nie ma FC ale nie potrafię namierzyć powodu. Poza tym aplikacja działa bez zarzutu. Logcat Nie wiem jak wyciągnąć logcat na OSX.
 4. Wersja MIUI: 6.8.4 Posiadany smartfon: Mi 5 - 32gb Jakim użytkownikiem jesteś? zaawansowany Opis znalezionego błędu Kiedy telefon wykorzystuje dwie karty sim i nie ma predefiniowanej jednej głównej do dzwonienia w MIUI 7 pamiętał historycznie do którego kontaktu z jakiej karty zwykle dzwoniono i przed połączeniem przy danej karcie odliczało 10s do automatycznego połączenia. W przypadku ostatnich wersji Miui 8 system pamięta jedynie przez kilka chwili z jakiej karty wcześniej dzwoniono, później automatycznie podpowiada 1 kartę (przy niej odlicza).
 5. To tak jakby Nillkin i inni producenci wiedzieli co to jest skala Mohsa. Wszyscy praktycznie piszą 9h czyli twardość naturalnego szafiru a ich szkła są realnie na poziomie obecnych GorillaGlass czyli około 6H. Ale oni wymyślili skalę albo ją przeinaczyli bo wydaje mi się że producenci w swoich opisach reklamowych nie używają określenia że ich produkt ma twardość 9 s skali mohsa .
 6. Tak ale przy próbie instalacji jest błąd parsowania tak jakby ta aplikacja w ogóle nie współpracowała z Miui. Czy ktoś wie czemu tak się dzieje i z czego to może wynikać?
 7. Ja dziś kupiłem razem z montażem i jestem zawiedziony jak szybko się szklo smuży. Po zakończeniu montażu włożyłem telefon do kieszeni. Po kilku minutach go wyjąłem i okazało się że ekran był cały w smugach. Takie rzeczy nie dzieją się na oryginalnym GG4 (Gorilla Glass). Drugi jeszcze wwiększy problem że to szkło bardzo obniża czytelność i jasność wyświetlacza w słońcu. Moim zdaniem jakość obrazu w świetle dziennym jest niższa. W cieniu czy w zamkniętych pomieszczeniach tego w ogóle nie widać. Spasowanie całej folii jest na najwyższym poziomie, mówię również o przycisku Home. Jak wygląda
 8. Czy macie taki problem na Miui 8 że zdjęcia są wykonane w złej orientacji. W sensie po zrobieniu zdjęcia jak się je ogląda to są przekręcone o 90 lub 180 stopni. Używam builda z ubiegłego tygodnia.
 9. Dzięki ! Próbuję znaleźć gdzie zmienia się uprawnienia dla MiCloud możesz podpowiedzieć ?
 10. No właśnie też mam takie obserwacje, dziś pierwszy dzień na Miui 8 i od razu widzę że bateria schodzi szybciej , ten problem z autoobracaniem jest bardzo irytujący . Ale bardzo mi przeszkadza sprawa dotyczącą braku możliwości synchronizacji smsów i historii połączeń :-/ Co ciekawe na moim poprzednim Mi4C nie było żadnego z tych problemów . . .
 11. To ja mam troszkę inny problem , po przejściu z Globala Miui 7 na na najnowszą wersję Miui 8 z Miui Polska pojawił się problem z synchronizacją smsów i historii połączeń . Reszta rzeczy za wyjątkiem kontaktów i zdjęć przebiegła pomyślnie. Coś forum blokuje mi możliwość wstawienia zrzutu więc komunikat mam "status synchronizacji nieznany" (przy sms i historii połączeń
 12. Dzięki, Przy tych zdjęciach tragedii nie ma. Ciekawe jak gorsze warunki oświetleniowe wyglądają i jakieś dalsze sceny. Już nie chcę Ciebie fatygować możesz dać swoje opinie w temacie
 13. Dzięki, a wiadomo gdzie można dostać to w Polsce? Nie chcę czekać miesiąc na darmową przesyłkę z Chin
 14. Macie jakieś doświadczenia z poniższym casem ? Czy jest to naprawdę tak cienkie jak mówią ? https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi5-ultra-thin-transparent-protective-case-7344.html
×
×
 • Create New...