Jump to content

mitusm

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mitusm

 1. Z tym globalem można się trochę zakręcić. Bo ROM dostępny na świat też nazywa się global. Osobiście kupiłem na gearbest wersję 6/128 za 1200zł bez B20. Wcześniej miałem telefon niby z tym B20 teraz bez i nie widzę żadnej różnicy w zasięgu, szybkość internetu itd... Jak dla mnie burza robiona bez powodu. Nie będzie LTE to będzie działać na hsdp, które w zupełności wystarcza do wszystkiego...
 2. Mi mix ma minimalne ramki, szkoda że cena jest tak zaporowa. Miałem go w rękach, fantastyczny. Póki cena będzie skutecznie odstraszać nawet o nim nie myślę. Póki co Max wystarcza. Po Maxie planuję nota5 + gear 2.
 3. Przy apexie nie widzę potrzeby. Mogę zmieć siatkę ikon ( w tej chwili 7x5) oraz ich rozmiar + setkę innych ustawień. Z czego najważniejsze pozbywam się na siłę upchanych wszystkich ikon na głównych pulpitach.
 4. Na razie jest ok, chodzi jak trzeba. Bateria rewelacja. Mam nakładkę apexa, więc nie ma problemu z ilością ikon, ich wielkością.
 5. Ja zmiemiam w każdym telefonie nakładkę na apexa, tam mam masę ustawień od wszystkiego. Polecam.
 6. Ma ktoś namiary na allegro z dobrą szybą ?
 7. mitusm

  Etui

  Ja czekam na gumę z allegro. Jak dla mnie obowiązkowe etui na telefon. Poprzedni mi5 przez 4 miesiące spadł mi tylko raz na blachę reflowaną w windzie. W etui odbiła się blacha, wole nie myśleć co by był gdyby był goły telefon.
 8. Czyli zostaje kwestia czy potrzebuje 64gb romu. Zobacze za ile sprzedam mi5 to takiego maxa kupię.
 9. Myślę na mi maxem, duża różnica wydajności między wersją 3/32 z 650 a 3/64 z 652 ?
 10. Antutu też tyle pokazuje. Wynik dalej ok 150tyś pkt więc wszystko jest ok.
 11. Co jest z prockiem, zamiast 2.15 pokazuje 1.59...
 12. Zegarki samsunga tylko z telefonami samsunga. Są mody po necie, ale po długich walkach z gear v700 + mi4c i mi5 zmieniłem na zegarek z android wear...
 13. Witam, ma problem z połączeniem się MI5 z lg w100. Z tego co czytałem na forum zwykle nie można utrzymać połączenia, u mnie jednak program nie widzi zegarka od samego początku. Sam telefon paruje się bez problemu z zegarkiem (foto). Przyznałem chyba wszędzie uprawnienia dla programu, jest w autostarcie, zablokowany kłódką. Jakieś rady ? Kilka razy już resetowałem zegarek, telefon ponownie uruchamiany... Problem rozwiązany, nie łączcie się z zegarkiem przez BT (jak słuchawkę lub z innym telefonem), pierwsze połączenie trzeba zrobić przez program. Pozdrawiam.
 14. Po prostu przeczytałem z informacji o telefonie..
 15. Czy to jest bezpieczny sposób na roota ? Mam MIUI global 7.3.
 16. Też się chyba skuszę na tego roma, muszę tylko poszukać dokładnego opisu krok po kroku.
 17. Jak w temacie. Jestem szczęśliwym posiadaczem mi4c. Chciałem sobie kupić galaxy gear v700. Jak wiadomo oryginalnie można ich używać tylko z wybranymi modelami samsunga. Wiem że działa z innymi telefonami ale z ograniczeniami, miał ktoś styczność z tym zegarkiem ?
 18. Widać jakoś na telefonie na jakiej ładowarce jest ładowane? Przed chwilą przy 13% podpinam QC i mam do naładowania 2h8min, podpinam do ładowarki samsunga 5V2A i też mam 2h8min...
 19. Inne pytanie. Chodzi o wielkość czcionki w programach. O ile czcionkę systemową można bez problemu zmienić tak w programach np: menager plikow, messenger, textra sms wszystko jest bardzo duże. W textra gdzie w opcjach jest możliwość zmniejszenia czcionki, program nie przyjmuje zmian.
 20. Szybkie pytanie. Można całkowicie wyłączyć ekran blokady? Ori system
×
×
 • Create New...