Skocz do zawartości

Odblokowywanie bootloadera


zehell

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, pablolite said:

Wyskakuje Ci błąd podczas Verifying Device czy w kolejnych etapach?

Nie mam pojęcia na jakim etapie bo mam program po chińsku. Jest to miejsce gdzie na górze masz procenty na zielono a niżej 3 podpunkty i zatrzymuje się chyba na pierwszym z nich. 

Swoją drogą pisze juz z miuipolska i wszystko poszło bardzo dobrze. Odblokowalem bl, wgrałem recovery i sam soft zgodnie z instrukcjami. Nie musiałem nic kombinować z wierszem polecenia itd. Miuipolska wygląda bardzo przyzwoicie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pull1990 napisał:

Nie mam pojęcia na jakim etapie bo mam program po chińsku. Jest to miejsce gdzie na górze masz procenty na zielono a niżej 3 podpunkty i zatrzymuje się chyba na pierwszym z nich. 

Swoją drogą pisze juz z miuipolska i wszystko poszło bardzo dobrze. Odblokowalem bl, wgrałem recovery i sam soft zgodnie z instrukcjami. Nie musiałem nic kombinować z wierszem polecenia itd. Miuipolska wygląda bardzo przyzwoicie :-)

I jak rozwiązałeś ten problem? U mnie w tym samym miejscu wyskakuje błąd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta a raczej numer telefonu na który ma przyjść sms z informacją nie musi być w RMN3, nawet podczas zdjęcia blokady.

Wiem co piszę bo przerabiałem to dziś rano, esio przyszedł na samsunga bo tam akurat była karta na którą rejestrowałem konto Xiaomi a w RMN3 była inna, oczywiście oba numery rejestrowane w Xiaomi. Ufff i po lejcach :razz: wgrane miuipolska 5.12.31 bo ten ostatni wypust to jakiś wybrak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bomirr napisał:

Nie przyjedzie żaden numer aktywacyjny tylko informacja po angielsku że już możesz odblokować urządzenie powiązane z numerem, czy musi być w urządzeniu Xiaomi? Pewnie tak, u mnie był cały czas.

Dzięki za odpowiedź. Mam właśnie problem bo telefon kupiony, a muszę jeszcze iść do operatora i wyrobić kartę microsim, dlatego nie wiem czy sms nie przychodzi z racji braku karty sim na xioami czy z winy operatora, chodzi o 3cie okienko recovery phone w security check-upie. Jestem w orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zebra22 napisał:

i ja dostałem sms aktywującego, pobrałem angielski Miflash ale d*pa, bo nie mogę się zalogować, dane są na 100% prawidłowe, zmieniałem nawet hasło by się upewnić, że wszystko jest ok , na strone xiaomi loguję się normalnie, miał ktoś taki problem?

xiaommmi.png

Miałem restart kompa aplikacji i poszło, tzn nie dostałem jeszcze smsa, ale miałem taki komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Padre napisał:

Miałem restart kompa aplikacji i poszło, tzn nie dostałem jeszcze smsa, ale miałem taki komunikat.

dzięki, już z tym sobie poradziłem. Teraz natomiast mam problem , że dochodzi mi do 50% i wywala błąd, żadne sterowniki się nie instalują z internetu jak ktoś tutaj napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałem się dowiedzieć czy jak założyłem konto na https://account.xiaomi.com i mam 100% na zielono to mogę coś jeszcze zrobić na kompie w domu zanim dojdzie mi telefon? bo potem rozumiem trzeba wypełnić formularz na stronie z prośbą o odblokowanie bootloadera? i do tego muszę mieć już telefon bo w nim jest jakiś potrzebny kod tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zehell napisał:

Proszę : http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=204866&highlight=mi%2Bunlock%2Benglish

ale lenistwo zaczyna już sięgać zenitu. 

@zehell @Bomirr proszę podeślijcie bezpośredni link, w temacie z linka nie ma możliwości ściągnięcia. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...