Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - Dyskusja ogólna


Pytka

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, maaaciekmaaaniek napisał:

A po co tam?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Jak zwykle, świetne telefony w bardzo niskich cenach a wszyscy taniej, taniej. Kup od Xon24(Buriza) bo przynajmniej będziesz mieć pewną gwarancję

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

To Xiaomi4you nie polecane ze względu na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy BL zablokowany przeszkadza we flashowaniu romow przez miui ROM flashing tool ? Mam jakieś beznadziejne zasyfione miui i choclabym wrzucić oryginał 

MIUI rom flashing tool? Nie wiem co to, ale jeżeli nie chodzi Ci o sp flash tool to nie, nie da się

Tapnięte z Redmi Note 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma podobnie na  7.0.919.0 stable fajnie było by to naprawic ale zmiana Rom-u to chyba nie dla mnie

Ja też miałem obawy z początku ale teraz nie żałuję nic a nic. Ten syfiasty Rom to była tragedia.. Byłbym oddał przez to telefon, wkurzalo wszystko prawie w nim.

Znalazłem bubel.

Jak się włączy tryb HDR to aparat poddaje dziwnej obróbce zdjęcia. Zobaczcie sami. Jakby sam amatorsko zaznaczal fragmenty zdjęcia i blurowal to.. Też tak macie? db163889d380f81528b15f3ff397700b.jpgf323471d762a1a20d049739558569cf8.jpg

(np drzewka po lewej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce śmiecić forum więc zapytam się tutaj.
Czy jeśli kupie RN3 (prawdopodobnie z allegro) to co będę musiał zrobić po otrzymaniu telefonu bo ludzie tutaj piszą, że trzeba zrobić to, tamto...?
Trochę tu już poczytałem ale szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia tak czytając tutaj niektóre rzeczy. Może dlatego, że androida już nie mam od dawna.
Co do telefonu to na prawdę się zajarałem i cena kusi do zakupu jednak właśnie nie wiem czy się nie rozczaruje po kupnie i telefon nie będzie chodził tak, jak powinien.
Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marceleqs

1) A możesz sprawdzić jedną grę - kobyła ale do testów obciążenia jak znalazł - Fifa 16 - czy przez cały mecz rozgrywka odbywa się płynnie. U mnie ma Mi3 w drugiej połowie najwyraźniej tel jest już mocno ciepły a gra zaczyna klatkować (obniżenie taktowania z uwagi na temp)

Dla testu zainstalowałem ta Fife, 1,5GB plik ściągnął się w jakieś 20min na WiFi instalował kilka sekund i.. gra jest płynna.. zarówno w trybie normalnym jak i wydajnym nie widać różnicy bardzo ładna grafika na fullhd.. płynne animacje, duża szczegolowosc.. Bajka.

@marceleqs 2) Interesuje mnie jakość dźwięku w porównaniu do Mi3.

Co do Mi3 to nie mam go żeby porównać ale zanim dam werdykt, to sprawdzę jakość porządnych plików na słuchawkach Creative Aurvana. Jeśli będzie tak dobra jak w htc z beats audio.. byłoby miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mi3 to nie mam go żeby porównać ale zanim dam werdykt, to sprawdzę jakość porządnych plików na słuchawkach Creative Aurvana. Jeśli będzie tak dobra jak w htc z beats audio.. byłoby miodzio.

Beats audio to tylko odpowiednio ustawiony equalizer

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie chce śmiecić forum więc zapytam się tutaj.

Czy jeśli kupie RN3 (prawdopodobnie z allegro) to co będę musiał zrobić po otrzymaniu telefonu bo ludzie tutaj piszą, że trzeba zrobić to, tamto...?

Trochę tu już poczytałem ale szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia tak czytając tutaj niektóre rzeczy. Może dlatego, że androida już nie mam od dawna.

Co do telefonu to na prawdę się zajarałem i cena kusi do zakupu jednak właśnie nie wiem czy się nie rozczaruje po kupnie i telefon nie będzie chodził tak, jak powinien.

Z góry dziękuje za odpowiedz

Nikt tu szklanej kuli nie ma

Rozni sprzedawcy rozne syfy flashują. Jesli chcesz miec miuipl to czekac Cię odblokowanie bootloadera, są tematy na forum.

Jesli wystarczy xiaomi.eu to obedzie sie bez zdjecia blokady, wystarczy flashtool.

A moze uda sie i tel juz przyjdzie z xiaomi.eu?

O wszystkim jest juz na forum. Czytac czytac czytac i w razie problemow dopiero pytac.

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamil1425 napisał:

Czy jeśli kupie RN3 (prawdopodobnie z allegro) to co będę musiał zrobić po otrzymaniu telefonu bo ludzie tutaj piszą, że trzeba zrobić to, tamto...?
Trochę tu już poczytałem ale szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia tak czytając tutaj niektóre rzeczy. 

18 stycznia zamieściłem w tym wątku post z podobnym pytaniem, jako kompletnie zielony w temacie. Kilka odpowiedzi na tamten post sprawiło, że 2 dni później wszystko miałem pod kontrolą :) Wróć parę stron wstecz, poczytaj to co mi radzili Koledzy - dasz radę! Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tpawel napisał:

Rozni sprzedawcy rozne syfy flashują. Jesli chcesz miec miuipl to czekac Cię odblokowanie bootloadera, są tematy na forum.

Już nie musi odblokowywać bootloadera żeby mieć miuipolska - wczoraj zrobiłem go pod Flashtoola:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beats audio to tylko odpowiednio ustawiony equalizer

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie zgadzam się, zdecydowanie.

BeatsAudio było w niektórych modelach HTC.

Oczywiście nie miałem na myśli korektora. Podejrzewam że tam siedzi inna końcówka mocy jakiś inny moduł po prostu. Żaden z podobnych smartfonow nie był w stanie nawet w połowie tak dobrze napędzić niemałych słuchawek. Czuć było wyraźny zapas mocy. I bez względu na korektor wbudowany bez względu na PowerAmpa.. Różnica była tak duża, że chciałem później podobne osiągi wyciągnąć na flagowcu samsunga, lumii, sony, zupełnie nie ta moc. Nie sądzę żeby to była kwestia korekcji eq. A nawet jestem pewien, bo to sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JDStar napisał:

Już nie musi odblokowywać bootloadera żeby mieć miuipolska - wczoraj zrobiłem go pod Flashtoola:

 

Czyli jedyne co będe musiał zrobić po zakupie to zamienic rom xiaomi.eu na miuipolska, tak?
I jeśli kupować telefon to warto ze strony xiaomi.com.pl/ czy szukać na allegro (np aukcja )?
Ostatnie pytanie - jest ktoś kto posiada ten telefon już dłuższy czas, tak przynajmniej te pół roku i czy cały czas działał i działa bez zarzutów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie musi odblokowywać bootloadera żeby mieć miuipolska - wczoraj zrobiłem go pod Flashtoola:

 

Jakiś link?

jeśli kupować telefon to warto ze strony xiaomi.com.pl/ czy szukać na allegro (np aukcja )?

Ostatnie pytanie - jest ktoś kto posiada ten telefon już dłuższy czas, tak przynajmniej te pół roku i czy cały czas działał i działa bez zarzutów?

Ja kupiłem od TV_Sat na allegro czy jakoś tak się nazywali. Telefon odebrałem osobiście, tak jak się umawiałem. Miałem go z ręki do ręki i nie posłałem kasy więc spoko deal.

Mam już trochę dni używam intensywnie na dwóch kartach Sim plus i Orange.

Jeśli chodzi o mnie - jest 2x tańszy od np Samsunga S5 a póki co zarówno wygląd jak i działanie jest Ok więc cieszę się że nie przepkacilem za koreański plastik.

Jeśli masz pytania nie poruszane na forum wal śmiało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marceleqs napisał:
4 godziny temu, JDStar napisał:
Już nie musi odblokowywać bootloadera żeby mieć miuipolska - wczoraj zrobiłem go pod Flashtoola:

 

 

Jakiś link?

A gdybyś zajrzał do mojego postu a nie cytowanego fragmentu to miałbyś link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale podobnie jak w moim RN3 zauważam że im bliższy plan tym bardziej szczegółowy a im dalszy tym degradacja znacznie rośnie. To by było winą nie matrycy a optyki raczej.

Ogólnie rzecz biorąc jako oglądanie tych zdjęć w ramach 5,5" jest bardzo ładnie, natomiast jak się je powiększa widać spadek ostrości i jakości. Takie moje zdanie.

JDStar, czy Twoja wersja to to samo co popularne tutaj stable 7.1.6.0. z opcją aktualizacji MIUI Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...