Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 6h 30 min na baterii, wifi nonstop,kilka połączeń, ekran całkiem dobry, nisko schodzi z jasnością co dla mnie jest ważne, o aparacie nie powiem, bo nie mam dużego porównania ale wydaje się lepszy od tego w OPO brata. Jedyny minus aktualnie to pykanie z głośnika i zaczynajaca trzeszczec (na razie minimalnie) klapka po 3 dniach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PO CIUL GRASZ NA MAX DETALACH ?

 

Włączam niskie i gram ile chce. Nawet na snapie 400.

 

Widać ze dziecko neostrady i grafa się liczy. Najpierw nie było lagów teraz już są. I pytanie czemu tel za 500 nie daje rady jak za 2k też.

 

Aparat nie jest lepszy niż opo.

 

Ale ma błyskawiczny AF producent gdzieś chwalił się 0,3s.

Aparat jest lepszy niż ten w OPO i to sporo lepszy, masz masę testów czy to na YT, czy na stronach z benchami, to był główny "ah" którym chwalił się Xiaomi :). Po co najwyższe? Bo jeżeli sprzęt pozwoli na najwyższe to dlaczego ch nie stosować? Zawsze można ciut obniżyć, a na tym tel z tego co widzę na testach powinno wszystko śmigać na prawie max detalach (podkreślam, PRAWIE), co prawda przy tej gierze nawet S6 łapie zadyszkę (i to sporą), ale z tego co widzę na testach Mi4 na trybie wydajnym radzi sobie znakomicie więc jednak są telefony na których ta giera idzie na full bez problemów :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tylko ekrany do redmi note 2 robi auo który jeszcze kilka lat temu robił ekrany dla apple. W serii mi ekrany robi sharp i jdi. No ale pewnie tylko do chińskich smarfonow robią. Gdzie jdi robi jedne z najlepszych na świecie.

Amoled jest bardziej pradozerny i ma mniejsza żywotność niż LCD. Po czasie kolory robią się bladsze. To jest minus na chwilę obecną amoledow. Tego jeszcze żaden producent nie przeskoczył.

Miałes opo a w innym wątku pisales o kupnie opaski podrobki bo jest tańsza. Już to widzę.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homman wgralem wlasnie asphalt 8 na redmi note 2 16 gb, ustawilem detale na maxa i nic nie laguje, nawet na zakretach, wytlumaczysz mi dlaczego? Bo wedlug twojej teorii powinnien lagowac.

Co do wyświetlaczy amoled to ją proponuje zwrócić nawet uwagę na to że apple nie zdecydowało się stosować tych wyświetlaczy. Kilka lat temu Sony stosował i zrezygnował, Nokia która teraz jest Microsoftem tak samo. Tylko tak naprawdę Samsung został przy tej technologii.

Edytowane przez tosshi2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homman o czym ty piszesz? Nie masz zielonego pojecia na tematy w ktorych probujesz zablysnac. Wyswietlacz w redmi note 2 wyprodukowal auo, to nie jest jakas tam firemka ktora produkuje gowna. Kilka lat temu produkowali wyswietlacze dla apple i to w iphonach i ipadach. Tylko sharp wynalazl nowa technologie igzo i apple sie przezucilo na igzo. W meizu m2 note czy m 1 note masz wyswietlacz sharpa igzo. Na chwile obecna igzo jest jednymi z najlepszych wyswietlaczy na rynku. Na poczatku doczytaj a potem sie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swojego RN2 prime i jak na razie same problemy. Nie działa transmisja danych i pokazuje mi nieprawidłowy IMEI. Aparat robi zdjęcia z duchami, tak jakby jedna klatka była nałożona na drugą. Wgralem MIUI Polska 5.9.11 nic nie pomaga. Będę jeszcze walczył ale boje się, że będę musiał odesłać do serwisu.Muszę trochę poczytać aby nie uceglić. W dziale technicznym widzialem wątek o przywróceniu IMEI. Próbowałem sprawdzić oryginalność produktu ale na chińskiej stronie jest chińska captcha i kicha :( . Telefon zakupiłem na Geekbuing. Mam nadzieję, że jest oryginalny.

Edytowane przez zaqwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swojego RN2 prime i jak na razie same problemy. Nie działa transmisja danych i pokazuje mi nieprawidłowy IMEI. Aparat robi zdjęcia z duchami, tak jakby jedna klatka była nałożona na drugą. Wgralem MIUI Polska 5.9.11 nic nie pomaga. Będę jeszcze walczył ale boje się, że będę musiał odesłać do serwisu.Muszę trochę poczytać aby nie uceglić. W dziale technicznym widzialem wątek o przywróceniu IMEI. Próbowałem sprawdzić oryginalność produktu ale na chińskiej stronie jest chińska captcha i kicha :( . Telefon zakupiłem na Geekbuing. Mam nadzieję, że jest oryginalny.

Jeśli udało Ci się wgrać MIUI Polska to znaczy, że jest oryginalny chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swojego RN2 prime i jak na razie same problemy. Nie działa transmisja danych i pokazuje mi nieprawidłowy IMEI. Aparat robi zdjęcia z duchami, tak jakby jedna klatka była nałożona na drugą. Wgralem MIUI Polska 5.9.11 nic nie pomaga. Będę jeszcze walczył ale boje się, że będę musiał odesłać do serwisu.Muszę trochę poczytać aby nie uceglić. W dziale technicznym widzialem wątek o przywróceniu IMEI. Próbowałem sprawdzić oryginalność produktu ale na chińskiej stronie jest chińska captcha i kicha :( . Telefon zakupiłem na Geekbuing. Mam nadzieję, że jest oryginalny.

Wersja TD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swojego RN2 prime i jak na razie same problemy. Nie działa transmisja danych i pokazuje mi nieprawidłowy IMEI. Aparat robi zdjęcia z duchami, tak jakby jedna klatka była nałożona na drugą. Wgralem MIUI Polska 5.9.11 nic nie pomaga. Będę jeszcze walczył ale boje się, że będę musiał odesłać do serwisu.Muszę trochę poczytać aby nie uceglić. W dziale technicznym widzialem wątek o przywróceniu IMEI. Próbowałem sprawdzić oryginalność produktu ale na chińskiej stronie jest chińska captcha i kicha :( . Telefon zakupiłem na Geekbuing. Mam nadzieję, że jest oryginalny.

http://www.mi.com/verify/

Łapaj, tutaj masz normalne captcha :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem swojego RN2 prime i jak na razie same problemy. Nie działa transmisja danych i pokazuje mi nieprawidłowy IMEI. Aparat robi zdjęcia z duchami, tak jakby jedna klatka była nałożona na drugą. Wgralem MIUI Polska 5.9.11 nic nie pomaga. Będę jeszcze walczył ale boje się, że będę musiał odesłać do serwisu.Muszę trochę poczytać aby nie uceglić. W dziale technicznym widzialem wątek o przywróceniu IMEI. Próbowałem sprawdzić oryginalność produktu ale na chińskiej stronie jest chińska captcha i kicha :( . Telefon zakupiłem na Geekbuing. Mam nadzieję, że jest oryginalny.

ja tez mam taką nadzieję , też zakupiłem na geeknuing białą wersję Prime , długo czekałeś ?? jak z opisem przesyłki ? vat ominęło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam taką nadzieję , też zakupiłem na geeknuing białą wersję Prime , długo czekałeś ?? jak z opisem przesyłki ? vat ominęło ??

Kupilem na preorder dostalem dokladnie w terminie kiedy miał byc dostępny czyli 10 wrzesień. Zamowilem DHL VAT zapłaciłem 72zł. Od wyslania upłynął 1 dzień. Dotarł na 6 rano do Polski a o 13.00 miałem już w ręku. Ponieważ musiałem wyjechać na żagle to nie było okazji pobawić się bo transmisja nie działała. Telefonować mogę. Teraz wróciłem do domu to postaram się pobawić i wgrać IMEI.Może wymiana ROMu na polski poprawi aparat. A może coś przedstawiłem w opcjach aparatu i nakładał mi jedno zdjęcie na drugie. Mam nadzieję, że nie będę musial odsyłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbys pomasowac te miejsce mocno przyciskajac albo postukac delikatnie palcem. Może zaskoczyć. U mnie raz w telefonie zaskoczył. Też są aplikacje które mogą odblokować. Tylko trzeba uważać bo przez stukanie może się więcej zablokowac.

Też serwisy takimi rzeczami się zajmują. Maja jakieś sprawdzone sposoby na odblokowanie.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...