Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Smart Weight Scale czyli waga od Xiaomi


toran

Rekomendowane odpowiedzi

@Sidi666 Kiedy uruchomisz MiFit z dodaną wagą masz okno:

 

1.                                           2.

Screenshot_2016-08-08-14-45-49-511_com.xiaomi.hm.health.pngScreenshot_2016-08-08-14-45-33-510_com.xiaomi.hm.health.png

 

W oknie 1. masz ogólny podgląd na MiFita a kiedy klikniesz w nim na wykres wagi przenosi Cię do 2. a tu już masz nieco więcej opcji.

 

Edytowane przez Vergiliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem wagę, stworzyłem konto, pobrałem Mi Fit, uruchomiłem Bluethooth. Próbuję sparować tak jak w instrukcji czyli wejść na uruchomioną wagę wraz z otwartą Mi Fit na "dodaj wagę" i nic. Nie udaje mi się sparować. Niby BT widzi jakiś przedmiot z jakąś nazwą jak adres sieciowy, niby się paruje, ale Mi Fit nie widzi wagi wyświetlanej na wadze.

Ktoś ma pomysł dlaczego ?

Mam telefon OnePlus One i Androida 6.0.1

Edytowane przez Thorwald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12.08.2016 at 10:00 AM, Vergiliusz said:

@ThorwaldA nie musisz mieć czasem utworzonego konta xiaomi? Nie wiem jak to jest na innych telefonach ale tutaj to raczej jest potrzebne. Samo parowanie to żadna magia, robisz tak jak piszesz, z resztą krok po kroku jest to pokazane w aplikacji.

Miałem utworzone konto Xiaomi.

Doszedłem dla czego nie chciało się połączyć. Aplikacja MiFit rząda dużej ilości uprawnień. Skoro ją chciałem wykorzystać tylko do łączenia się z wagą to uznałem, że nie muszę jej dawać upoważnienie do wykonywania telefonów i wysyłania sms i geolokalizacji. Niestety bez tych uprawnień nie łączy się z wagą. Jak przyznałem jej te 3 powyższe, zaczęła się łączyć, zabrałem, przestała się łączyć.

Ciekawe do czego potrzebne wadze wykonywania połączeń telefonicznych, wysyłanie sms, spis moich kontaktów i geolokalizacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, milenium17 napisał:

Ja kupiłem na alledrogo ponieważ chin.. trochę przegieli z ceną dostawy więc naturalnie było kupić taniej, chyba że ktoś ma dużo punktów :)

No właśnie. Chyba ich Bóg opuścił. Ceny przesyłki są czasami 2,3 krotne ceny samej wagi. A punktów tylu nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...