Jump to content

Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy

ZduneX25

Recommended Posts

Godzinę temu, rsat napisał(a):

Dzięki u mnie na Szwajcarii na razie cisza Pozdrawiam  

A teź masz redmi note 11 pro 5g,może inny model masz?

I jaką masz dokładnie wersję softu?

Edited by maszkara72

5 minut temu, rsat napisał(a):

Pożyjemy zobaczymy Po poprzednich aktualizacjach model ten nauczył mnie cierpliwości Zdrowych Świąt Pozdrawiam

Teraz czekamy na miui14 oparte na androidzie 13.Dużo zmian będzie.

3 minuty temu, FromWP napisał(a):

@maszkara72@rsat możecie sprawdzić czy tel jest certyfikowany w sklepie googla? Dodatkowo czy przechodzi SafetyNet test (programik ze sklepu). Mój pomimo zablokowanego bootloadera i oryginalnego romu nie ma certyfikacji i cts profile też błąd.

Mój ma certyfikat 

12 minut temu, FromWP napisał(a):

@maszkara72@rsat możecie sprawdzić czy tel jest certyfikowany w sklepie googla? Dodatkowo czy przechodzi SafetyNet test (programik ze sklepu). Mój pomimo zablokowanego bootloadera i oryginalnego romu nie ma certyfikacji i cts profile też błąd.

Ma certyfikat Przechodzi test 

• 2 weeks later...
20 minut temu, dragonek napisał(a):

Jest już aktualizacja dla regionu Szwajcaria do 13.0.6.0 z poprawkami bezpieczeństwa z 1 kwietnia.

Ale napisz na jaki dokładnie model.

Bo ja mam redmi note 11 pro 5g i nie mam aktualizacji.A mam też ustawiony region na Szwajcarię 

Edited by maszkara72

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Redmi Note 11 dostał dziś aktualizację do MIUI 14 i Androida 13, wersja Global 14.0.2.0.TGKMIXM. A więc niedługo powinna się pojawić wersja dla Europy.

Edited by dragonek

• 2 weeks later...

Dostał też jakąś aplikację GetsApp od xiaomi i nie ma możliwości jej odinstalowania a wyświetla dymek 6 powiadomień w ikonie.

Region na Polska, ale jak zmieniłem na Szwajcarię to już tego nie dali.

Edited by JacekBB

21 godzin temu, JacekBB napisał(a):

Dostał też jakąś aplikację GetsApp od xiaomi i nie ma możliwości jej odinstalowania a wyświetla dymek 6 powiadomień w ikonie.

Region na Polska, ale jak zmieniłem na Szwajcarię to już tego nie dali.

Z tego co widzę ostatnio po prostu dodali Polskę do listy obsługiwanych regionów, stąd wyświetlanie się jej na polskim regionie. Ta aplikacja była w ROM-ie wcześniej, tylko nie była widoczna u nas. Szwajcarii nie ma na liście, więc tam nie ma tej aplikacji.

image.png

1 godzinę temu, Kacper Skrzypek napisał(a):

Z tego co widzę ostatnio po prostu dodali Polskę do listy obsługiwanych regionów, stąd wyświetlanie się jej na polskim regionie. Ta aplikacja była w ROM-ie wcześniej, tylko nie była widoczna u nas. Szwajcarii nie ma na liście, więc tam nie ma tej aplikacji.

image.png

To dlaczego jest nieusuwalna?

Po aktualizacji do miui 14 i androida 13 w ustawieniach priorytetu sieci na t-mobil i orange mam dwa różne ustawienia preferowanych typów sieci Pierwszy T-mobile drugi Orange Chciałbym aby było na obu tak jak Orange Da się to gdzieś ustawić?

Screenshot_2023-06-21-15-51-13-351_com.android.phone.jpg

Screenshot_2023-06-21-15-51-40-106_com.android.phone.jpg