Skocz do zawartości

MIUI 22.3.3


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ukey napisał:

Dziwna sprawa, od dzisiaj od rana wszystkie aplikacje zaczęły mi strasznie lagowac. Restart pomaga na chwilę. 

ja nie widzę u siebie takich problemów ... ciekawe czy będzie już nowa wersja rozwojowa - o ile uporali się oczywiście tam z tymi restartami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ukey napisał:

Aktualizacja Android Webview chyba naprawiła sprawę. 

no ja robiłem ta aktualizacje chyba jakoś wczoraj pod wieczór ale nie widziałem żadnych problemów z aplikacjami - ogólnie to zawsze po tej aktualizacji muszę tylko na nowo tapetę ustawiać bo wyrzuca domyślna - a tak nie zauważyłem nic podejrzanego z aplikacjami czy lagowaniem ....

ps. rozwojowa już do pobrania - spróbuję coś zrobić z tym problemem z płatnościami przez NFC - na razie wiem tylko tyle że karta na pewno jest ok bo sprawdziłem - płatności google pay też działają bo płaciłem rachunek przez to i poszło (no ale to bez użycia NFC) - wrzucę ta nową wersję rozwojowa i zainstaluje jeszcze raz aplikacje bankowa - no i przy okazji gdzieś się sprawdzi czy pójdzie ....

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Master napisał:

płatności google pay też działają bo płaciłem rachunek przez to i poszło (no ale to bez użycia NFC)

Jesteś pewien, że bez użycia NFC? Chyba że chodziło o jakąś płatność online, a nie zbliżeniowo. Jeśli zbliżeniowo, to musiało być przez NFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kacper Skrzypek napisał:

Jesteś pewien, że bez użycia NFC? Chyba że chodziło o jakąś płatność online, a nie zbliżeniowo. Jeśli zbliżeniowo, to musiało być przez NFC.

tak - bez NFC - bo tam ktoś pisał wcześniej żeby się upewnić że na pewno wszystkie wymogi bezpieczeństwa są spełnione - bo to też może powodować problem z tą płatnością przez NFC - akurat jak opłacałem rachunek tmobila przez tą ich aplikacje (z która część tu użytkowników zapewne pamięta ze były problemy po przejściu z 11tki na 12tke) to wybrałem płatność przez Googla i poszło bezproblemowo - też robiłem ten test safetynet i wszystko było oki - karta też sprawdzona zbliżeniowo czy jest aktywna i nie wywali jakiegoś problemu - wszystko oki - NFC też na pewno działa bo testowałem przez aplikację do zbliżeniowego zczytywania danych z kart - poszło bez problemu - czyli w zasadzie zostają jeszcze dwa tematy - system i aplikacja IKO - system wrzucę dzisiaj nowy a aplikacje przeinstaluje i skonfiguruje na nowo no i zostanie tylko zrobić próbę w realu .... no i zobaczymy co będzie :)

ps. jak dalej nie pójdzie to już nie mam koncepcji co z tym zrobić ... zostanie sobie darować po prostu korzystanie z tej funkcjonalności - ale to trochę szkoda bo przydatne ....

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...