Jump to content

qwerty01

Użytkownicy
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by qwerty01

 1. Nic nie dziwi. Logiczne działanie. Animacje po przewodzie masz takie, że energia "wypływa" z gniazda USB. Przy bezprzewodowym ładowaniu byłoby to bez sensu.
 2. Aplikacja budzik się zawiesiła się i alarmy były wyszarzone. Nie dało się ich włączyć. Po restarcie włączyły się 2 z 3 i po ponownym resecie wszystkie 3 były aktywne. Bardzo krytyczny błąd, bo prawie zaspałem do pracy (pobudka o 3 w nocy).
 3. Po instalacji i kilku restartach (zawsze tak robię) chciałem włączyć wifi i przycisk zrobił się ciemnoszary. Ani włączyć, ani wyłączyć się nie dało. Musiałem restartować telefon i chodzi dobrze*. * - od kliknięcia wifi do znalezienia sieci telefonowi zajmuje czasami kilkanaście sekund. Edit: Dzisiaj podczas korzystania z wifi przestał widzieć na 20-30 sekund sieci wifi. Coś ten rom ma problem z bezprzewodową komunikacją 2.4/5 GHz.
 4. Po wpisaniu pinu karty sim, ale przed wpisaniem kodu odblokowania ekranu. Telefon to redmi note 5 pro. Po wpisaniu kodu odblokowania ekranu już jest biała czcionka.
 5. Wiadomość o odpowiedzi nie dociera (mimo, że wiadomości o PW) dochodzą bez problemów. Oto jak wygląda po uruchomieniu telefonu Po wpisaniu kodu czcionka ma już biały kolor
 6. Chyba zostałem wezwany do tablicy. Czemu tak napisałem? Bo nie czytacie wiadomości. Jest to łatwe do udowodnienia. Identyczną wiadomość napisałem tydzień temu i jakoś nie było żadnej reakcji. Nie chcę mieć takiej samej sytuacji jak poprzednio, gdy wsparcie z romem na telefon się kończył, zgłaszałem błędy w kalendarzu (chyba przez miesiąc, jak nie 2) i też byłem olewany. Jak wsparcie się skończyło ktoś z was raczył mi napisać (chyba jak już zgłosiłem się na PW) i zawsze u was ta sama śpiewka: działa poprawnie. Jak udostępnie filmik to otrzymałem: wsparcie się skończyło, kup nowy telefon. To ma być podejście? Nie będę pisał, że jest wszystko ok jak coś nie działa. Dostawałem ostrzeżenia/bany jak w tamtym roku pisałem, że na redmi note 7 pro po aktualizacji romu szyfruje całą pamięć. To jest normalne? Kiedyś romy xiaomi.eu były wspaniałe. Teraz robicie wszystko na jedno kopyto -> ściągacie chiński dev, usuwacie chińskie reklamy, czasami jakiś gotowy skrypt, który wyłącza niepotrzebne procesy i wydajecie rom. Przez wasze działanie i jakość wykonanie telefonów i braku prawdziwego serwisu xiaomi w Polsce następny telefon nie będzie tej firmy.
 7. Cały czas odkąd jest motyw Marsa po uruchomieniu telefonu godzina jest wyświetlana kolorem czarnym. Po wpisaniu kodu pin jest już białe. Może pora ruszyć się i to poprawić? Już nie mówiąc o chińskich znaczkach w asystencie miui oraz braku "użycie baterii" mimo go wybrania. Jeszcze takie kwiatki wychodzą:
 8. Cały czas odkąd jest motyw Marsa po uruchomieniu telefonu godzina jest wyświetlana kolorem czarnym. Po wpisaniu kodu pin jest już białe. Może pora ruszyć się i to poprawić. Już nie mówiąc o chińskich znaczkach w asystencie miui (brak użycie baterii mimo go wybrania)
 9. Na mi a2 lite od razu krzyczy przy próbie polaczenia, że lokalizacja jest wyłączona i się nie łączy. Włączysz lokalizację i od razu się połączy ta beznadziejna opaska. Nie pytam się na jakich tel chodzi dobrze. Czytaj ze zrozumieniem.
 10. Czy na tej złomie można jakoś ustawić, aby łączyła się z telefonem bez włączonej usługi lokalizacji? Jak wyłączę to nie łączy się z mi fit.
 11. Odkąd mojawił się miui 12 strasznie długo wykrywa sieci wifi (włączasz i czasami czekać 15 sekund zanim wykryje). W miui 11 miałem natychmiast sieci wifi.
 12. Dzięki. Już działa. Pisałem tutaj na forum przez 3 tygodnie. W końcu ktoś pomógł.
 13. W aplikacje->zarządzanie nie mam "zdrowie"
 14. Nie, nie mam. Która to w google play? Wgranie mi fit nie pomaga. https://streamable.com/eby82edodane video
 15. Jak sprawdzić w asystencie ilość kroków w poprzednich dniach? W asystencie miui klikam na "Dzisiejsza aktywność" i pokazuje "Aplikacja nie jest zainstalowana". Co u was się uruchamia?
 16. W asystencie miui klikam na "Dzisiejsza aktywność" i pokazuje "Aplikacja nie jest zainstalowana". Chcę sprawdzić historię ilości kroków.
 17. W asystencie miui klikam na "Dzisiejsza aktywność" i pokazuje "Aplikacja nie jest zainstalowana"
 18. Nie ma czegoś takiego jak pasek stanu. Są "elementy paska statusu". Jak podejrzeć ilość kroków, które zrobiło się wczoraj?
 19. Wie ktoś jak sprawdzić historię licznika kroków? W asystencie MIUI mam tylko z danego dnia.
 20. Nagrałem zachowanie ustawienia daty przypomnienia: https://streamable.com/jehal5 Jak widać po pierwszym kwietnia mamy 2 maj, a potem 3 kwietnia. Nagrywane wczoraj przed północą.
 21. To u Ciebie działają dobrze zaplanowane zadania? Wczoraj ok 23 ustawiałem zadanie na 31.03. Ustawiałem godzinę 11.00. Gdy już ustawiłem godziny i zacząłem kręcić minutami to data zaczęła się przestawiać. Czasami wyświetlało: a czasami: Zamiast zajmować się pierdołami (czarny motyw) niech chodź raz kitajce zrobią działający wybór daty (bo z takimi błędami to piszę od czasów redmi 3). Jeszcze zaraz wyłączą wsparcie.
 22. Czekać miesiąc, bo teraz prace są pod android 10...
 23. Na redmi note 5 pro jest problem z nagrywaniem filmów. Klikasz przycisk i zanim zacznie nagrywać mija kilka sekund i sam wyłącza i wznawia nagrywanie. Przy "krótki film" nie ma tego problemu.
 24. Nie zależnie jaki dzwonek timera ustawie to mam jakiś dźwięk cymbałów.
 25. Tętno mierzy ciągle w trybie biegu, czy trzeba ciągle "odświeżać"?
×
×
 • Create New...