Jump to content

ukey

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by ukey

 1. Wszystko jest. Nie wiem czemu ale od ostatniej paczki jest jakiś dziwny problem na macos. Ściągnij paczkę na telefon i z telefonu na maca i wszystkie pliki są. Jeśli ściągasz na maca to odznacz by nie rozpakowywał automatycznie pliku. Wtedy normalnie wszystko jest.
 2. Tu może być problem. Bo występuje to tylko podczas aktywnej nawigacji. Siedząc w domu nie ma problemów. Coś kombinowałem wczoraj z asystentem i niby aplikacja działa płynniej. Dam znać później czy wszystko już działa.
 3. Niestety dalej na Mi10T Lite mam problemy z "mapami". Po wybraniu trasy zaczyna wszystko strasznie przycinać. Problem przenosi się również na inne aplikacje, dopiero restart telefonu pomaga. Oczywiście do momentu uruchomienia map.
 4. Dzisiaj znowu lagi ale tylko na mapach. Nawet jak wyłączę aplikacje telefon muli do ponownego uruchomienia. Czy tak było wczensiej to nie wiem bo nie korzystałem z map już dawno.
 5. Aktualizacja Android Webview chyba naprawiła sprawę.
 6. Dziwna sprawa, od dzisiaj od rana wszystkie aplikacje zaczęły mi strasznie lagowac. Restart pomaga na chwilę.
 7. Czy można wyłączyć tą zielną ikonkę kamery? Mam ustawione odblokowanie twarzą i cały czas mi się wyświetla i denerwuje.
 8. sam dymek jest kwadratowy a nie okrągły (chociaż to mały problem). Bardziej chodzi o ich działanie, czyli otwiera się w połowie lub jest przesunięty, klawiatura również nie zawsze działa... Motyw mam standardowy.
 9. Dymki z messengera działają prawidłowo? Instalowaliście na czysto (full wipe) czy może zwyczajny update?
 10. ukey

  MIUI 21.12.8

  Problem znikł po dodaniu prywatnego dns. Więc coś musi być na rzeczy z tymi reklamami. Logi czyste 😕
 11. ukey

  MIUI 21.12.8

  Wrócił mi właśnie temat przycinania interfejsu. Myślałem że to problem FB jednak przeglądając stronę www (chrome jako przeglądarka) lagi i przycięcia pojawiają się w momencie gdy pojawią się reklamy (i analogicznie na FB również). Chętnie bym chciał sprawdzić co jest powodem problemów ale nie wiem jak wygenerować jakieś log. Teraz dla testów uruchomiłem "blokadę reklam" zobaczę co to będzie.
 12. ukey

  MIUI 21.12.8

  Może muszę postawić na nowo system.. Zawsze nakładasz wersję czy robisz full wipe?
 13. ukey

  MIUI 21.12.8

  Mi na M10t lite ciągle wiesza się FB lub interfejs. Problem pojawił się z 2 może 3 wersję temu. Reboot telefonu trwa wieeeeki, dzisiaj z 10 minut uruchamiał się ponownie. Czekam na A12 i robię czysta instalacje.
 14. ukey

  MIUI 21.9.28

  Na tej wersji aplikacja Zepp ma cały czas to powiadomienie "aplikacja jest uruchomiona na pierwszym planie". Wcześniej była informacja o połączonym zegarku. Zmiana w ustawieniach powiadomień nic nie pomaga. Od tej wersji wróciła sieć 5G na mi 10t lite :)
 15. ukey

  MIUI 21.9.8

  Mam w ofercie 5g, a wcześniej wszystko działało super. Od którejś sierpniowe aktualizacji telefon przestał wykrywać wszystkie sieci 5g
 16. ukey

  MIUI 21.9.8

  Dzięki. A może wiesz czemu nie ma możliwości wybrania już mbn_eea.txt w ustawieniach modemu? Są inne ale tego nie ma a wychodzi że to może być problemem
 17. ukey

  MIUI 21.9.8

  Masz też mi 10t lite i sieć plus?
 18. ukey

  MIUI 21.9.8

  Mi jak pokazała się ikona 5g to transfery miałem 300MB/s i więcej więc stratę odczuwam A pokaż jak wyświetlają Ci się inne sieci. Bo dziwne że nie wykrywa nawet u innych operatorów.
 19. ukey

  MIUI 21.9.8

  A jest możliwość by wrócić do ROMU z lipca czy jeszcze wcześniej bez czyszczenia ustawień itp? Chętnie bym porównał co się stało Podeślesz jedynie jak wyglądają ustawienia APN u Ciebie? Wiem że inna sieć ale coś mnie zaciekawiło.
 20. ukey

  MIUI 21.9.8

  Sprawdziłem w innej lokalizacji. Telefon nie wyszukuje sieci 5g nawet u innych operatorów. Można zrobić diagnostykę sprzętu pod kątem uszkodzenia modemu? Lub co odpowiada za modem? Może tam jest jakiś problem.
 21. ukey

  MIUI 21.9.8

  A możesz zmienić ustawienia sieci i pokazać jakich operatorów Ci wyszukuje? Mi nie pokazuje żadnej sieci 5g, nawet jako "zakazana".
 22. ukey

  MIUI 21.9.8

  Na mi 10t lite nie działa 5G moja sieć to Plus. Niestety zaobserwowałem to teraz więc możliwe że nie jest to wina akurat tego ROMU. Wykluczam problemy z siecią.
 23. ukey

  MIUI 21.8.11

  Na mi 10t lite działa bez problemu.
 24. ukey

  MIUI 21.8.11

  Wpisz w miejscu gdzie wpisujesz adres strony www : chrome://flags/ Następnie w polu szukaj wpisz : Android SurfaceControl jak wyszukasz to wybierasz Disabled. Mi to rozwiązało problem Dla ułatwienia screen jak to ma wyglądać.
 25. ukey

  MIUI 21.8.11

  Jeśli jeszcze ktoś ma problem z chrome to polecam wypróbować to rozwiązanie (testuje od godziny i wychodzi że działa) chrome://flags/Android SurfaceControl - Disabled
×
×
 • Create New...