Skocz do zawartości

Po aktualizacji 13.0.2 nie widzi w fastboot


maxis_o2

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, maxis_o2 napisał:

telefon się zgłasza

Ale jako co się zgłasza? Sprawdź Menedżer urządzeń konkretnie (na górze najpewniej coś będzie). Możliwe, że sterowniki się w międzyczasie popsuły (na pewno wpisujesz komendy fastboot, a nie adb tak?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakkolwiek widoczny jak go podłączasz w trybie fastboot. To że przesyłasz pliki nie ma tu znaczenia bo w tym trybie jest inny sterownik. W adb masz komunikat że nie udzieliłeś autoryzacji. Najbardziej prawdopodobne że coś się ze sterownikiem fastboot w Windows popsuło. Próbowałeś innego portu USB, innego komputera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak się zgłasza po podpięciu w Fastboocie, to błąd. Prawy przycisk myszy > Aktualizuj sterownik > Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterowników > Pozwól mi wybrać z listy sterowników na moim komputerze > tam gdzieś będzie Android Bootloader Interface. I to musisz wybrać. Po tym powinno ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem laikiem i szykuje się do odblokowania bootloadera, w związku z powyższym mam pytanie: w chwili obecnej jestem na europejskim 13.0.3.0, podpinam telefon w trybie fastboot , na telefonie jest tylko napis Fastboot, bez robocika, natomiast na laptopie zgłasza się jako android booloader interface. Czy to jest poprawna sytuacja?

I drugie pytanie, mam zainstalowane minimal adb i fastboot w wersji 1.4

Witam, jestem laikiem i szykuje się do odblokowania bootloadera, w związku z powyższym mam pytanie: w chwili obecnej jestem na europejskim 13.0.3.0, podpinam telefon w trybie fastboot , na telefonie jest tylko napis Fastboot, bez robocika, natomiast na laptopie zgłasza się jako android booloader interface. Czy to jest poprawna sytuacja?
I drugie pytanie, mam zainstalowane minimal adb i fastboot w wersji 1.4 , tam wydając komendę fastboot devices telefon nie jest wykrywany. Czy tak powinno być?

Witam, jestem laikiem i szykuje się do odblokowania bootloadera, w związku z powyższym mam pytanie: w chwili obecnej jestem na europejskim 13.0.3.0, podpinam telefon w trybie fastboot , na telefonie jest tylko napis Fastboot, bez robocika, natomiast na laptopie zgłasza się jako android booloader interface. Czy to jest poprawna sytuacja?
I drugie pytanie, mam zainstalowane minimal adb i fastboot w wersji 1.4

20220308_121134.jpg20220308_120959.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie pozwolę sobie zadać takie pytanie, jeśli w złym dziale , proszę przenieść. Chciałbym mieć u siebie i nagrywanie rozmów i płatności bankowe, więc tak : odblokowuje bootloader, wrzucam miflashem Indonezję, z ponownym zablokowaniem bootloadera , cieszę sie i nagrywaniem rozmów i płatnościami.Dobrze myślę? A jak jest później z aktualizacjami, przychodzą OTA, czy trzeba ręcznie wgrywać miflashem czy z pliku przez aktualizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już odblokujesz bootloadera, to polecam wrzuć Miuipolska, nie musisz go ponownie blokować, a nagrywanie i płatności działają, bez żadnych cudów. Następne aktualizacje wygrywasz przez fastboot, przynajmniej na obecną chwilę.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Po aktualizacji 13.0.2 nie widzi w fastboot

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...