Skocz do zawartości

Mi 11 - Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, zoltan78 napisał:

Ale nie musisz tam nic klikać. Po prostu dotknij w miejscu pomiędzy Automatycznie dostosuj a poszczególne aplikacje i przesuń w górę, lista się pojawi. 

U mnie nawet nie trzeba nic klikać, po sekundzie/dwóch lista sama się pojawia 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest to enchanced to ja pierdziele xd jak zawieszał mi się ekran tak się zawiesza(brak reakcji na dotyk). Zmienili z ładnej animacji bootujacej na logo mi i dodali opcje w baterii na zasilanie/zrównoważony/ wydajność kij wie do czego i po co. Ehhh chłop mógł się wreszcie wyleczyć z Xiaomi to siedzi tu dalej bo ciężko o takie emocje co tym razem zepsuli jak w Xiaomi. Its over 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest to enchanced to ja pierdziele xd jak zawieszał mi się ekran tak się zawiesza(brak reakcji na dotyk). Zmienili z ładnej animacji bootujacej na logo mi i dodali opcje w baterii na zasilanie/zrównoważony/ wydajność kij wie do czego i po co. Ehhh chłop mógł się wreszcie wyleczyć z Xiaomi to siedzi tu dalej bo ciężko o takie emocje co tym razem zepsuli jak w Xiaomi. Its over 
Wiesz co w sumie to bez różnicy jaka to firma, jak siedziałem na Samsungach to z wypiekami na twarzy czekałem na to, co spier@& kolejna aktualizacja, ta sama sytuacja było przy oneplus. Z czego przy OP było dobrze przez 2 lata, potem już coraz więcej problemów. Tak że wydaje mi się że to tak zawsze i wszędzie.

Wysłane z mojego M2011K2G przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stereo0 napisał:

To jak to jest to enchanced to ja pierdziele xd jak zawieszał mi się ekran tak się zawiesza(brak reakcji na dotyk). Zmienili z ładnej animacji bootujacej na logo mi i dodali opcje w baterii na zasilanie/zrównoważony/ wydajność kij wie do czego i po co. Ehhh chłop mógł się wreszcie wyleczyć z Xiaomi to siedzi tu dalej bo ciężko o takie emocje co tym razem zepsuli jak w Xiaomi. Its over 

Gdzie masz ten tryb baterii zrównoważony etc? Bo nic nie widzę 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78dziwne żebyś miał ten problem skoro bugi w miui są przydzielane losowo i u jednego jest a u drugiego "u mnie działa". Coś jak z tymi problemami z listą aplikacji w trybie ciemnym gdzie u mnie praktycznie od razu się pojawiają na każdym sofcie od premiery bez żadnego smyrania pustego miejsca :grin: 

https://android.com.pl/news/414819-xiaomi-problemy-z-dotykiem/amp/

@Bicow ustawieniach/ bateria pod zielonym comment_1632766287BHgk7gRSBLdPyxAzMzJ9Uy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stereo0 napisał:

@zoltan78dziwne żebyś miał ten problem skoro bugi w miui są przydzielane losowo i u jednego jest a u drugiego "u mnie działa". Coś jak z tymi problemami z listą aplikacji w trybie ciemnym gdzie u mnie praktycznie od razu się pojawiają na każdym sofcie od premiery bez żadnego smyrania pustego miejsca :grin: 

https://android.com.pl/news/414819-xiaomi-problemy-z-dotykiem/amp/

@Bicow ustawieniach/ bateria pod zielonym comment_1632766287BHgk7gRSBLdPyxAzMzJ9Uy

Coś mnie Xiaomi w ciula zrobiło i nie dali mi tego 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...