Skocz do zawartości

Redmi note 8t zawiesza się po aktualizacji do miui 12.01.0


szeroki2

Rekomendowane odpowiedzi

Redmi note 8t po aktualizacji do miui 12.01.0 zwolnił i chwilami się zacina ma ktoś podobny problem ? Przy przewijaniu  stron internetowych Czy można to jakoś naprawić .Pamięć zajęta 18,5gb   z 64 gb . 

 

 

Edytowane przez szeroki2
dopisanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, telefon zacina się przy przeglądaniu stron, pisaniu wiadomości a nawet przy oglądaniu filmu. Wydaje mi się, że winowajcą jest aktualizacja. Wcześniej wszystko płynnie chodziło niezależnie od stanu zajętej pamięci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2020 o 02:01, Ayshe napisał:

Mam ten sam problem, telefon zacina się przy przeglądaniu stron, pisaniu wiadomości a nawet przy oglądaniu filmu. Wydaje mi się, że winowajcą jest aktualizacja. Wcześniej wszystko płynnie chodziło niezależnie od stanu zajętej pamięci :/

Mi też dopiero rok czasu mam, sosistra ma Samsung j3 2017 czysty Android i lepiej  szybciej chodzi niż 8t to już chyba będzie ostatni Xiaomi ,teraz tylko czysty Android 

Może Xiaomi naprawi ten problem ,jak uwažacie ? Wipe data aktualizacje zostaną zachowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szeroki2 napisał:

sosistra ma Samsung j3 2017 czysty Android

Ciekawe. Samsung i "czysty Android"? Co do problemów, jak tak strasznie muli to ustawienia fabryczne mogą pomóc. Jak nie to pozostaje czekanie na aktualizację, która może to naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, FromWP napisał:

Ciekawe. Samsung i "czysty Android"? Co do problemów, jak tak strasznie muli to ustawienia fabryczne mogą pomóc. Jak nie to pozostaje czekanie na aktualizację, która może to naprawi.

Ale chodzi normalnie prawie jak go kupiła j3 atu rok 8t i takie buty , ustawienia fabryczne już wykonałem ostatnio po  tamtej aktualizacji nie można było pisać sms ,i mms jak wysyłał to mieliło pobierało kasę ,a nie wysyłało także słabo , chyba trA będzie się przenieść na coś innego ,gdzie dbają o użytkownika i gdzie dopiero wchodzą na rynek  firmy smartfonów ,Xiaomi ma modeli za dużo i tak właśnie jest .Był kupiony w Polskiej dystrybucji w media exp. Poczekamy oby szybko wrzucili poprawki i usuneli problemy 

 

 

Edytowane przez szeroki2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 8.01.2021 o 03:44, benek1994 napisał:

Witam, ktoś poradził sobie z tym problemem ? Żona ma to samo po aktualizacji, przed aktualizacja była bardzo zadowolona z tel a po ten najnowszej aktualizacji nadaje się do kosza.... :/ 

Witam. Ja i kilku znajomych ma też ten sam problem. Tefon po aktualizacji ścina się niesamowicie. Czy wipe przywróci mi poprzednia wersję miui i czy wyczyści tylko telefon z aplikacji i ndala pozostanę przy miui 12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, krzychus3 napisał:

Witam. Ja i kilku znajomych ma też ten sam problem. Tefon po aktualizacji ścina się niesamowicie. Czy wipe przywróci mi poprzednia wersję miui i czy wyczyści tylko telefon z aplikacji i ndala pozostanę przy miui 12 ?

Nie przywróci, wyczyści telefon, Po tym powinno działać a jak nie to kumaci przywrócą stary system samemu (wszystko jest opisane na forum), nie kumaci wyślą do serwisu na gwarancję, a inni zaczekają na następną aktualizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 11.01.2021 o 02:27, gawllo napisał:

Nie przywróci, wyczyści telefon, Po tym powinno działać a jak nie to kumaci przywrócą stary system samemu (wszystko jest opisane na forum), nie kumaci wyślą do serwisu na gwarancję, a inni zaczekają na następną aktualizację.

 A jak wrócić do.poprzedniego systemu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 11.01.2021 o 02:27, gawllo napisał:

Nie przywróci, wyczyści telefon, Po tym powinno działać a jak nie to kumaci przywrócą stary system samemu (wszystko jest opisane na forum), nie kumaci wyślą do serwisu na gwarancję, a inni zaczekają na następną aktualizację.

A jest tu gdzieś miejsce na forum dla nie kumatych?

Ja zwyczajnie chciałabym wiedzieć czy mogę bez obaw zainstalować to, co mi RN8T proponuje czyli V12.0.2.0.QCXEUXM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...