Jump to content

szeroki2

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szeroki2

 1. Ale chodzi normalnie prawie jak go kupiła j3 atu rok 8t i takie buty , ustawienia fabryczne już wykonałem ostatnio po tamtej aktualizacji nie można było pisać sms ,i mms jak wysyłał to mieliło pobierało kasę ,a nie wysyłało także słabo , chyba trA będzie się przenieść na coś innego ,gdzie dbają o użytkownika i gdzie dopiero wchodzą na rynek firmy smartfonów ,Xiaomi ma modeli za dużo i tak właśnie jest .Był kupiony w Polskiej dystrybucji w media exp. Poczekamy oby szybko wrzucili poprawki i usuneli problemy
 2. Mi też dopiero rok czasu mam, sosistra ma Samsung j3 2017 czysty Android i lepiej szybciej chodzi niż 8t to już chyba będzie ostatni Xiaomi ,teraz tylko czysty Android Może Xiaomi naprawi ten problem ,jak uwažacie ? Wipe data aktualizacje zostaną zachowane .
 3. Redmi note 8t po aktualizacji do miui 12.01.0 zwolnił i chwilami się zacina ma ktoś podobny problem ? Przy przewijaniu stron internetowych Czy można to jakoś naprawić .Pamięć zajęta 18,5gb z 64 gb .
 4. Dzięki open camera po zainstalowaniu trzeba coś zmieniać ,odblokowac bootloader żeby wgrac ?
 5. Chciałem kupić xiaomi redmi note 4 , gość mówi że to jest wersja global ,i teraz moje pytania . Jak wiadomo aparat jest tragedia , czy wgranie Google Camera +hdr aby poprawidź działanie aparatu ,jak to się ma do bezpieczeństwa smartfona , czy nie będzie żadnego wirusa itd .Co trzeba zrobić aby to wgrać poprawnie i czy to poprawia jakość przede wszystkim zdjęć . Czy gwarancji się nie utraci .Jak zły dział proszę o przeniesienie .
×
×
 • Create New...