Skocz do zawartości

Mi4i - gdzie i jak kupić


JanuszK

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jakoś brak tego pasma nie boli.

Tam gdzie nie mam mieć zasięgu, to go nie mam. Nie zmieni tego pasmo 900 MHz. Już nie raz porównywałem na innym telefonie.

Dla mnie nie jest to rzecz, która dyskwalifikuje telefon.

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem problemów z zasięgiem.

Wysłane z MI Note

A ja mając że sobą niestety prawie zawsze 2 telefony widzę znaczącą różnicę na niekorzyść mi2s, który to UMTS 900 MHz nie ma. Widoczne jest to zarówno w mniejszych miejscowościach, na trasie, jak i na obrzeżach Wrocławia gdzie mieszkam i pracuję. Czasem bywa dość dokuczliwe, gdy muszę coś szybko sprawdzić w necie, ale tak jak powiedział przedmówca, nie dyskwalifikuje telefonu..Chociaż kolejny pewnie wybiorę z pełnym zakresem częstotliwości..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadajac minote akurat raz cz dwa odczulem brak 900mhz. Mysle, ze to akurat jest w zalezne od tego, gdzie sie mieskza i gdzie na codzien porusza. Zyje na wsi nieopodal miasta majacego kolo 20 000 mieszkancow i mam wszedzie lte (o dziwo). Wszedzie korzstam praktycznie z LTE bo tam gdzie jestem, zawsze jest LTE. Wiec po prostu trzeba kupic i sprawdzic, czy przeszkadza, czy nei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mając że sobą niestety prawie zawsze 2 telefony widzę znaczącą różnicę na niekorzyść mi2s, który to UMTS 900 MHz nie ma. Widoczne jest to zarówno w mniejszych miejscowościach, na trasie, jak i na obrzeżach Wrocławia gdzie mieszkam i pracuję. Czasem bywa dość dokuczliwe, gdy muszę coś szybko sprawdzić w necie, ale tak jak powiedział przedmówca, nie dyskwalifikuje telefonu..Chociaż kolejny pewnie wybiorę z pełnym zakresem częstotliwości..

Dlatego najlepiej mieć do niego kartę LTE bo niejako dostajesz gratis nowe częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ jest taki że w końcu jest, zobaczymy jak inne sklepy w tym xfs jaką cenę sobie zażyczą. Wczoraj pisałem do goldway`a to nic nie wiedzieli kiedy będzie na stanie mi4i, ale jak cena będzie podobna to tak jak tosshi2 napisał - lepiej wziąć zwykłą mi4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż nic dodać nic ująć zdziercy i tyle. W Indiach telefon kosztuje 13000 rupii co przekłada się na około 200-210 Usd. Skąd oni wzięli taką cenę? Z założenia ten telefon miał być tańszy od Mi4. Sądzę że trzeba jeszcze poczekać lub nawiązać znajomości z hindusami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam hindusa(Dipen) i w sumie to dobry kontakt mam z nim. Mogę go zapytać czy ogarnie temat. Tylko teraz jedno zasadnicze pytanie jak z kasą?

Tak z drugiej strony zastanawiam się czy jest sens mi4 na xfs jest za 300 euro...

Edytowane przez Ardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ja mam chińczyka Jacka na roku, na studiach. Ostatnio gadałem z nim i poprosiłem żeby zadzwonił do weru warszawa ze zamawial paczkę i mu zatrzymali. Powiedział też ze rodzina wysłała a oni bez litości po angielsku *you must pay*

Może on by coś ogarnął, jeszcze rok w akademiku będzie ale też co z kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku nie każdemu zależy na wydajności i metalowej ramce.

Zalety MI4i w stosunku do Mi4 to m.in:

  • jest cieńszy
  • ma większą pojemność baterii
  • powinien zużywać mniej energii
  • ma funkcję widzenia w słońcu
  • jest tańszy

Główną wadą na obecną chwilę jest mała pojemność pamięci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co Mi4, czyli - 5 cali.

Jak materiały użyte do produkcji, będą co najmniej tak dobre jak Mi2, to żadna ujma ws. do metalowej ramki Mi4.

Ja tak bardzo liczę, na ewentualne wypuszczenie wersji 32/64, ale pewnie szybko to nie nastąpi...

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Mi4i to chyba najlepszy stosunek ceny do jakosci (i parametrow) nie tylko w ofercie Xiaomi ale wszystkich producentow. Jezeli ta magiczna sugerowana cena ktora Xiaomi podalo na premierze stanie sie faktem, to telefon jest wart grzechu i stanie sie naprawde przedmiotem pozadania wielu, wielu uzytkownikow. W serwisach internetowych jest obecnie ok. 30% drozej od sugerowanej ceny a i dostepnosci praktycznie brak. Dzisiaj 3 seria sprzedazy na flipkarcie. Ehhhh.... 


Znalezione w sieci. Nie moge wkleic zrzutu strony (?) ale wkleje linka. Patrz komentarze pod artykulem:

 

http://www.dnaindia.com/money/report-did-you-miss-xiaomi-mi-4i-sale-here-s-how-to-get-your-hands-on-one-2083314

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co Mi4, czyli - 5 cali.

Jak materiały użyte do produkcji, będą co najmniej tak dobre jak Mi2, to żadna ujma ws. do metalowej ramki Mi4.

Ja tak bardzo liczę, na ewentualne wypuszczenie wersji 32/64, ale pewnie szybko to nie nastąpi...

Wysłane z mojego MI 2S

Oglądałem kilka indyjskich recenzji i z tego co widziałem jak i z tego co gadali, to jakość wykonania jest super.

Edytowane przez MasaMasen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...