Jump to content

Ardo

Użytkownicy
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RR1S

Recent Profile Visitors

815 profile views

Ardo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Podejrzewam, że używałeś KPP lub KSC75 oba modele cały czas są dostępne. Sam używam KPP niezmiennie od 9 lat xD
 2. Ja obecnie oglądam z archiwum x (końcówka 6 sezonu) polecam!
 3. Odinstalowałem, niestety bez zmian. -------------------------------------------------------------------- sudo apt-get install android-tools-adb android-tools-fastboot
 4. zainstalowałem mtpfs mtp-tools, ale dalej coś nie tak, "Błąd: Brak interfejsu "org.gtk.vfs.Mount" w obiekcie w ścieżce /org/gtk/vfs/mount/1 Proszę wybrać inną przeglądarkę i spróbować ponownie."
 5. Mam problem z transferem plików między rr1s a komputerem, wyskakuje taki błąd "Zamontowanie położenia nie jest możliwe, Nie można otworzyć urządzenia MTP "[usb:002,006]". Dodam, że na mipadzie wszystko gra i buczy. Ktoś coś?
 6. Powaga?! 3$? Odpuść kup tam gdzie pewne Wysłane z mojego MI PAD przy użyciu Tapatalka
 7. Ardo

  The Best of Mi

  http://brands.aliexpress.com/?spm=2114.11010108.24.1.fY9hpc Wysłane z mojego MI PAD przy użyciu Tapatalka
 8. Ja w gruncie rzeczy jestem zadowolony, (nie wymagam od telefonu za 120$ cudów [emoji14]) tak czy siak myślę o kupnie mi4i tylko czekam aż cena spadnie (32gb) albo będzie jakaś zacna promocja. Tylko jedna rzecz mnie wkurza wybudzenie telefonu trwa jakieś 3 czasami 4 sekundy...
 9. Na początku "fastboot devices" sprawdzałem czy podpięty, a potem "fastboot flash recovery recovery.img" i "fastboot reboot". Problem już rozwiązany (nie potrzebnie dawałem "fastboot reboot") Ferdek dzięki!
 10. Mam problem z instalacją, cały czas wywala mi błąd przy 99% (wgrywam przez mirecovery) jakieś rady? edit. Próbowałem przez fastboota instalacja przebiegła niby bez problemu, ale dalej mam mirecovery zamiast twrp (k**wa nie mam pojęcia co robię źle)
×
×
 • Create New...